Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 63 - 64 - 65 ... 95 - 96 - 97

Matheo PW
1 października 2014, 21:15
Aż dziw bierze, że oni dalej nad tym pracują. Ciekawe czy są w stanie wykrzesać z siebie jeszcze jedno miasto.

radex115544 PW
1 października 2014, 22:05
Właśnie miałem o tym napisać :D ale widzę że tutaj wszystkie info jest na bieżąco :) co do nowego miasta to na pewno forge zostanie wydane w wersji 2.0 później możliwe że będzie coś innego ja mam nadzieję na Kronverk lub Cathedra bo prezentowały naprawdę wysoki poziom liczę również na jakieś nowe neutralne jednostki hmm...swoją drogą ciekawi mnie czy dalej mają w planach alternatywne jednostki w zamkach póki co widzę że zapowiadają się drobne lecz przyjemne dla oczu zmiany aczkolwiek nie od razu Kraków zbudowano :D

Lokee PW
4 października 2014, 12:48
I według mnie to bardzo źle, że zostanie dodane The Forge.
Jestem miłośnikiem Skandynawii i od razu po wydaniu wersji 1.0 Hota czekałem na miasto wikingów. Nawet jeśli mają je w daleeeekich planach to nie ujrze chyba tego przed 2020 rokiem.
A tak w ogóle jestem nowy,(jeśli można tak to nazwać, bo anonimowym czytelnikiem jestem od dłuższego czasu) cześć wszystkim!

Górski PW
4 października 2014, 12:57
A Propos hoty, jest jakieś chociażby 10%, że wejdą te podniebne miasta? XD :D (chodzi o te z rzymskimi klimatami)

TopFunny525 PW
4 października 2014, 13:04
Witam Looke :). Cieszę się, że do nas dołączyłeś i życzę miłego pobytu.

Też byłem lekko nie w humorze po tym jak wspomnięli, że Kronverk nie będzie kolejnym miastem zaraz po Cove, i że następnym miastem będzie Forge. Byłem wielkim fanem Kronverk i czekałem sporo czasu aby je ujrzeć. Ale pomysł Forge również mi się spodobał, Koncepty i pomysły powiązane ze Stanfordem też.

Górski PW
4 października 2014, 13:14
Będę szczery takie coś mnie bardzo denerwuje :( Dlaczego hota obiecuje aż 6 miast, gdy na_razie wyszło tylko jedno. A ja chciałbym zagrać tym rzymskim miastem, czy tym mrocznym, co się nazwy po ang. limit. A ja się nie oszukuje, góra wyjdzie jeszcze the forge i wątpie by chciało im się dalej robić. Przykre, ale prawdziwe, to tylko zwykli ludzie, nie chce im się, to nie kończą :(

AmiDaDeer PW
4 października 2014, 13:17
Kwestia taka, że w wyniku wewnętrznych kłótni od zespołu odłączyli się ludzie odpowiedzialni za same pomysły na nowe miasta, łącznie z Picolanem (ale nie licząc Mugais i hippocamusa). Ten ostatni wrócił, ale reszta z tego co wiem nie - i dlatego próba reaktywacji Kronverku czy Cathedral byłaby pewnym nietaktem.

Ale że Forge rozwija się dość szybko, to pewnie to miasto wyjdzie jako następne bez zbędnych opóźnień.

Górski PW
4 października 2014, 13:24
Cytat:
Ale że Forge rozwija się dość szybko, to pewnie to miasto wyjdzie jako następne bez zbędnych opóźnień.
A co z innymi miastami? Ja, i pewnie wiele innych chcielibyśmy zobaczyć katedre lub kronverk. Choć nie mówię the forge jest ciekawym projektem, choć wkUrza mnie to, że przez 5% fanów mUsimy czekać na to miasto w hocie, a gdyby nie oni może pojawiały by się dziś nowe grafiki z kronverk lub katedry, chociaż najbardziej interesuje mnie projekt tego podniebnego miasta...

AmiDaDeer PW
4 października 2014, 13:34
Przed chwilą Ci wytłumaczyłem dlaczego tych miast nie będzie. W tym samym poście, gwoli ścisłości.

radex115544 PW
4 października 2014, 14:56
A co z samymi jednostkami? Zamierzają te jednostki wprowadzić do gry czy raczej już przepadły, również chciałbym się dowiedzieć czy będą alternatywne jednostki dla miast tak jak to z początku planowali czy raczej pomysł też przepadł?

Górski PW
4 października 2014, 15:09
Cytat:
A co z samymi jednostkami? Zamierzają te jednostki wprowadzić do gry czy raczej już przepadły również chciałbym się dowiedzieć czy będą alternatywne jednostki dla miast tak jak to z początku planowali czy raczej pomysł też przepadł?
Pewnie pomysł odszedł też w zapomnienie. Ehh, te fanowskie projekty takie już są, dużo obiecują, no i nie powiem, dużo robią, ale za dużo obiecują.

Lokee PW
4 października 2014, 15:21
"Kwestia taka, że w wyniku wewnętrznych kłótni od zespołu odłączyli się ludzie odpowiedzialni za same pomysły na nowe miasta, łącznie z Picolanem (ale nie licząc Mugais i hippocamusa). Ten ostatni wrócił, ale reszta z tego co wiem nie - i dlatego próba reaktywacji Kronverku czy Cathedral byłaby pewnym nietaktem."
Coooooo? Czyli moje ukochane miasto przepadło bezpowrotnie? ech :(
No nic, pozostało czekać na The Cove, ktoś wie kiedy mniej więcej ma wyjść to miasto?

radex115544 PW
4 października 2014, 15:23
The Cove już jest :D Teraz czekamy na Forge jest również 16 nowych artefaktów kiedyś była zapowiedź na ponad 100 ale to już jest dawno nie aktualne cieszy mnie fakt że wgl jeszcze pracują i udoskonalają ten projekt i wygląda na to że nie planują go tak z dnia na dzień porzucić.

Górski PW
4 października 2014, 15:23
Cytat:
No nic, pozostało czekać na The Cove, ktoś wie kiedy mniej więcej ma wyjść to miasto?
Cove już wyszło, teraz czekamy na the Forge.

Lokee PW
4 października 2014, 15:49
Ajaj, chodziło mi oczywiście o Forge, często nazewnictwo tych miast mi się myli :P

jarojj10 PW
5 października 2014, 00:14
Jak już poruszono temat HotA to mam pytanie:
Czy dział z mapami wciąż "jest w drodze"? :P

AmiDaDeer PW
5 października 2014, 00:15
Nie.

Był przecież nawet news na głównej.

Kammer PW
5 października 2014, 00:21
Obstawiam, że chodziło o nasz dział.

AmiDaDeer PW
5 października 2014, 00:28
A to takowego nie będzie. :P Nie ma co mnożyć bytów.

Górski PW
5 października 2014, 11:12
Cóż, ale skoro nie zrobią starych miast, które planowali, może moją w głowach coś nowego.
strona: 1 - 2 - 3 ... 63 - 64 - 65 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel