Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 115 - 116 - 117 ... 162 - 163 - 164

AmiDaDeer PW
31 maja 2014, 14:03
Nie, nie zrobiłeś jednostki. Zrobiłeś jedną klatkę jednostki oraz statystyki. Daleko jej do całej animacji.

Jednak już teraz mogę powiedzieć, że przed Tobą jeszcze długa droga.

snajpertv PW
31 maja 2014, 15:22
Fakt. Źle sformułowałem. Co do klatek, mam ich trochę, ale tylko na atak.

mitlandy PW
3 października 2014, 21:22
Dawno mnie tu nie było... A tu moje starania, co poprawić co zmienić?

A tło katedry jest bo nie chciałem żeby było na pustym :p

Morglin PW
3 października 2014, 21:29
Być może to mi się jeszcze bardziej pogorszył wzrok, ale wpatruję się w to i wpatruję, i nie mam pojęcia co to jest. Czy to broda czy koszula? To są włosy czy część zamku w oddali? Może to wina tła, a może to ta jednostka jest niezbyt czytelna. A może i to, i to

Górski PW
3 października 2014, 21:47
UUU coś z katedry, ale jestem mocno zacofany w temacie, więc to od hoty czy od Kwasowiczów? I czy ktoś wie o rasie sacrum z homm5?

Warmonger PW
3 października 2014, 21:55
Mitlandy prawdopodobnie pastwi się nad Kremlinem (Kremlem?):


Górski PW
3 października 2014, 22:10
Ja zamiast tej czarownicy radzę dać do katedry coś bardziej w stylu Louisa Exa z lf 2, tyle żeby miał bardziej mroczne elementy, jak czarno-czerwony strój, długie czarne włosy, nie wiem :)

mitlandy PW
3 października 2014, 22:22
Górskikrasnolud przypominam, że to nie jest katedra tylko kreml. Warmonger dobrze mówi o to mi chodziło.

Górski PW
3 października 2014, 22:24
A co to kreml? :) Jestem mocno zacofany, jak już wcześniej pisałem :)

Andruids PW
3 października 2014, 22:25
Ej, niezłe to jest : D
A ten leśny dziadek bezbłędnie wtapia się w tło : )

Drwal PW
13 listopada 2014, 17:02
Jak niektórzy z was czytali, moja propozycja czarnej gorgony do moda Kuririna nie była wystarczająco dobra. Będę robić kolejną wersje z nowymi elementami, ale że nie chciałem porzucać w dużej mierze gotowej jednostki, ukończyłem ją. Jakby ktoś nie widział pokazuje screany:





DOWNLOAD

Wkrótce też pojawi się w Banku stworów.

Kuririn PW
20 listopada 2014, 23:33
Takie tam moje wypociny...

EDIT:

(dospawane) koncepcja megadragona z hmm4.

Matheo PW
21 listopada 2014, 00:37
Bardzo zacny :) Szkoda tylko że to Smok. Mi osobiście Smoki kompletnie się przejadły ( nie brać tego do siebie;).

Ekspertem nie jestem, ale według mnie model prezentuje się naprawdę przyzwoicie.

Andruids PW
21 listopada 2014, 09:35
Hm... z tymi wielkimi oczami i drobną budową ciała wygląda na razie na młodego demosmoka. Co też byłoby fajną jednostką.

Warmonger PW
21 listopada 2014, 09:48
Dobry jest, nie ma co wydziwiać. Wystarczy dodać tekstury i będzie jak oryginał.

AmiDaDeer PW
21 listopada 2014, 14:04
Mała rada: smoki w H3 stoją na tylnych łapach, nie jak w H4 na wszystkich czterech. Warto to uwzględnić przy ewentualnej animacji, inaczej będzie wyglądał od czapy.

Kuririn PW
21 listopada 2014, 14:39
To hydra też od czapy wygląda? Mega smok z hmm4 stepuje na 4 kończynach, nie widzę tego inaczej. Brakuje paru detali, zębów, języka, trochę inny łuk brwiowy, jak ww render.

Laxx PW
21 listopada 2014, 14:41
Bardzo ładny :) Skojarzył się mi z Demosmokami z HoMM IV, które uwielbiam za ich wygląd ;D

Kawał porządnej roboty, jestem pod wrażeniem.

AmiDaDeer PW
21 listopada 2014, 15:08
Kuririn:
To hydra też od czapy wygląda?
Hydra to nie smok, ma zupełnie inną budowę ciała - cięższą, mniej smukłą.

Kuririn:
Mega smok z hmm4 stepuje na 4 kończynach
Czarny smok z HoMM4 też - choć lata. W HoMM3 wszystkie smoki, nawet te lądowe (patrz kryształowy smok), łażą na tylnych łapach, przednie mając uniesione do góry. Ten nie może być wyjątkiem, jeśli ma być faktycznie wysokiej jakości jednostką.

Kuririn PW
21 listopada 2014, 15:20
A ja jednak postaram się Ciebie przekonać co do tych 4 łapeczek... I Dziękuje za przypomnienie o smokach :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 115 - 116 - 117 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel