Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Loch vs Inferno
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Lochy czy Inferno ?
Inferno (41)
 
 31%
Loch (90)
 
 69%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8

Acid Dragon PW
2 października 2014, 19:55
Mówiąc szczerze, byłbym bardzo zdziwiony, gdyby Loch nie wygrał tego pojedynku.

To nie jest, oczywiście, niemożliwe, aczkolwiek jeśli cokolwiek jeszcze wiem o fanach Heroes of Might & Magic, to jednak klimat Lochu, Minotaury i Czarne Smoki zawsze były popularniejsze od Inferno.

Z chęcią zagram wreszcie w część Heroes, w której nie ma Demonów, jako tych najbardziej stereotypowych symboli zła.
Zdecydowanie wolę mroczne Elfy o znacznie bardziej skomplikowanym charakterze i wręcz tragicznej historii.
A o Czarnych Smokach to już nawet nie wspomnę ;).

Baloq PW
2 października 2014, 20:01
Ja tam zagłosowałem na Inferno zrażony Mrocznymi Elfami po HVI. Do tego jakoś Inferno bardziej mi leży.
Jednakże Loch jako całokształt też lubię i nie będę wznosił lamentów do wszystkich bogów jeśli Inferno nie wygra ;)

Warmonger PW
2 października 2014, 20:35
Zagłosowałem na Loch, bo to moja ulubiona frakcja obok Akademii. Co nie znaczy, że nie chciałbym zobaczyć też Inferna.

Nicolai PW
2 października 2014, 21:07
Alamar:
W sumie kampania H6 była o... nie wiadomo o czym, ot przygody piątki rodzeństwa z demonami jako antagonistami (które wrzucono chyba na siłę, ale jednak). Jak dla mnie, jedynie kampania Anastazji jako taka trzymała się całości, reszta miała albo debili za bohaterów (Antoś), albo w ogóle nie potrzebowała tych dwóch-trzech map zapchajdziur i demonów.
W sumie to nigdy nie zastanawiałem się nad tym głębiej, ale wygląda na to, że masz rację. Cztery z pięciu kampanii podstawki można o kant d... chlasnąć ;) Przystań to walka z długą listą demonów Antosia, Sanktuarium to uciekająca panna młoda, a Twierdza to Conan Barbarzyńca. Wszystko mało związane z intrygą Uriela, a Inferno? Tutaj jakieś powiązanie jest, ale trochę na siłę. Jakby wymazać jego postać z części intrygi realizowanej przez Sarę to nie byłoby w niej jakiegoś uszczerbku, ba... jakby wykreślić z intrygi część Sary to nie byłoby jakiegoś uszczerbku.
Acid Dragon:
To nie jest, oczywiście, niemożliwe, aczkolwiek jeśli cokolwiek jeszcze wiem o fanach Heroes of Might & Magic, to jednak klimat Lochu, Minotaury i Czarne Smoki zawsze były popularniejsze od Inferno.
Tak, ale Cienie Purpury zupełnie zniechęciły mnie do Mrocznych Elfów. Dali nam fioletową plamę składającą się ze zmarnowanych konceptów. Minotaury i Mantykory po prostu zmarnowali granatową barwą, a Cienie i Czyhające były rażąco kiepskimi konceptami. Dlatego wybrałem Inferno.

Fandor PW
2 października 2014, 21:09
Oczywiście zagłosuję na miasto czarnoksiężnika, chociaż pewnie znów zostanie miastem fioletowej masy. Ale poczekajmy zobaczymy.

Xelacient PW
2 października 2014, 21:28
Co prawda po tym jak wygrał "ofensywny" wariant leśnych elfów to można się zastanawiać czy warto brać drugą nację elfów specjalizujących się w zadawaniu obrażeń zamiast w obronie (w końcu skrytobójcy i tak dalej) to jednak wybrałem Loch.

Cycki są wszędzie, a mroczne elfy mają więcej fajnych bestii! (przynajmniej tak teoretycznie).

Hubertus PW
2 października 2014, 21:37
Jak złapiesz minotaura za cycka Xel to Ci pewno odrąbie rękę toporem xP

Ja jeszcze poczekam z głosowaniem, bo ciągle nie wiem jak zagłosować, i jedną i drugą frakcję bym chciał zobaczyć, w sumie to mi wszystko jedno co wygra.

Haarald PW
2 października 2014, 21:53
Wybór trudny.

Z jednej strony Inferno z ciągłym dążeniem do całkowitego opanowania Ashanu. Ma swój klimat do tego wulkaniczny teren, klatki... łańcuchy... pejcze... i sukkuby.
Rzeczywiście trochę się przejadł choć nie wyobrażam sobie nie ujrzeć go w kolejnej części.

Mroczne elfy cóż... "kontynuatorzy" zamku czarnoksiężnika czy Lochu z części III choć klimat nie ten sam. Podziemne elfy powinny reprezentować bardziej "salvatorski" (od R. A. Salvatore) model społeczności. Podłość, zdrada, ambicja, podstęp, pozorne sojusze i tego typu sprawy, a przede wszystkim nienawiść do elfów powierzchniowych

Na razie wstrzymuję się z wyborem.

Górski PW
2 października 2014, 22:00
Ja najchętniej zagłosowałbym na the forge XP

Alistair PW
2 października 2014, 23:04
@Haarald - mi też na myśl przyszły Drowy od Salvatore'a. Na razie wstrzymuję się od głosowania, może tym razem Ubi zapoda ciut więcej na temat obu frakcji. Na chwilę obecną skłaniam się ku Lochowi, właśnie ze względu na "sympatię" dla Drowów.

Euronymus PW
3 października 2014, 13:13
Wybieram Loch ze względu na to, że ostatnie fajne Inferno jakie było nam przedstawione było w Heroes III, a klimat lochu ciężko jest zepsuć. Jeśli jednak dodali by te frakcje w dodatkach to byłbym mega zadowolony bo inferno jest już klasyką.

PS
Wiem, że szanse są bliskie zeru, ale wciąż liczę na Fortecę z Heroes III. Mogli by wyznawać Shalassę. Nie widzę powodu dla, którego kilka miast nie mogło by wyznawać tego samego smoka.

Matikun PW
3 października 2014, 15:21
Cytat:
Wiem, że szanse są bliskie zeru, ale wciąż liczę na Fortecę z Heroes III. Mogli by wyznawać Shalassę. Nie widzę powodu dla, którego kilka miast nie mogło by wyznawać tego samego smoka.

Szanse nie są bliskie zeru, tylko zerowe. 90% jednostek Fortecy z III przejęła Akademia, ponadto mamy już zimową Fortecę krasnoludów w Ashan. Nie ma nawet cienia szans na jej powrót. Jak dla mnie bardzo dobrze, o wiele bardziej wolę Akademię.

Sobieski PW
3 października 2014, 16:49
Matikun:
Szanse nie są bliskie zeru, tylko zerowe. 90% jednostek Fortecy z III przejęła Akademia, ponadto mamy już zimową Fortecę krasnoludów w Ashan. Nie ma nawet cienia szans na jej powrót. Jak dla mnie bardzo dobrze, o wiele bardziej wolę Akademię.
Koledze chyba chodziło o miasto jaszczurów.

Tower ---> Forteca
Fortress ---> Cytadela

Nie ja to tłumaczyłem.

Matikun PW
3 października 2014, 18:33
Aaa, to całkiem zmienia postać rzeczy :). Jaszczuroludzi raczej nie będzie, ale mogą być... bagienne nagi xD.

Belegor PW
3 października 2014, 18:55
Kontynuując offtop:
Przecież mamy jaszczuroludzi. Są one w akademii. Cabiry to najlepszy pomysł w tej grze jak dla mnie. Szczerze, do tej edycji kolekcyjnej nie muszą dawać fiigurki Iwana. Maskotka Cabira by wystarczyła. Nie dość, że od razu by sklepy opustoszały od tego, to jeszcze Ubi mogłoby je sprzedawać osobno i też by szły jak ciepłe bułeczki.

Koniec offtopu.

Póki co ustabilizowała się wynik na 56% dla mrocznych elfów i 44% dla inferno. Jeśli nie będzie kantowania, mroczniaki wygrają i wreszcie Ashan choć na chwilę odetchnie od tego demonicznego trądzika.

Acid Dragon PW
3 października 2014, 19:08
12% przewagi to jeszcze nie tak dużo. W poprzednim głosowaniu taka zmiana nastąpiła ledwie w dwa dni. Oczywiście wszyscy przyjęliśmy do wiadomości, że ta zmiana była rzeczywista i nie była wynikiem żadnego oszustwa (-_-), więc wszystko jest jeszcze możliwe - zwłaszcza przez 4 tygodnie.

Warmonger PW
3 października 2014, 19:10
Teraz przy głosowaniu pojawiła się captcha - wydaje mi się, że poprzednio jej nie było. Na pewno odsieje to oszustów nabijających głosy automatycznie.

Górski PW
3 października 2014, 19:12
Hmmm może w niektórych krajach (jak w Chinach) jest opóźnienie widomości i może dzięki Chińczykom wygramy. Nie macie się jeszcze z czego cieszyć, armie Urgasha dopiero nadchądzą xP

AmiDaDeer PW
3 października 2014, 19:21
Nie sądzicie, że z Inferno zamiast Lochu ta gra będzie... no cóż, nudna?

Alamar PW
3 października 2014, 19:25
syrious:
Przecież mamy jaszczuroludzi. Są one w akademii. Cabiry to najlepszy pomysł w tej grze jak dla mnie. Szczerze, do tej edycji kolekcyjnej nie muszą dawać fiigurki Iwana. Maskotka Cabira by wystarczyła. Nie dość, że od razu by sklepy opustoszały od tego, to jeszcze Ubi mogłoby je sprzedawać osobno i też by szły jak ciepłe bułeczki.
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że zaproponowałem Twój pomysł na HC i oficjalnym blogu? ;)
Plus grafika Ancient Droida.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8
temat: [Ankieta] Loch vs Inferno

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel