Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zdechły kot
komnata: Przeklęta Machina

voncur PW
2 października 2014, 02:13
Zawsze się zastanawiałem, czemu domyślny avatar to zdechły kot?
I co ona ma wspólnego z h?
Konopia widoczna na nim to jeszcze zrozumie( jak się ućpiemy to faktycznie mamy moc i magię)

Pozdrawiam i oczekuję na konstruktywny i rzetelny oraz dorosły komentarz.

Andruids PW
2 października 2014, 02:26
Zadziwia mnie czasem zbieg okoliczności. Bodaj ledwie 5 minut temu wpatrywałem się w ten awatar (za sprawą napotkania twojego posta, tak nawiasem) i próbowałem cokolwiek w nim odczytać. Na samą myśl o tym mój zmysł estetyki się buntuje. Jeżeli widzisz tam kota to mógłbyś go zaznaczyć konturem, albo coś? Ja widzę tam jakiś dziwny kształt, który zakrawa na mutację chimery-psa z bajki fullmetal alchemist, mianowiście jakieś zwierze z futrem, albo bez, w pozycji siedzącej, z głową z ludzkimi włosami (widać odblask) i z zawiązaną czarną bandaną.

Podsumowując, chętnie bym to wywalił i zastąpił charakterystycznymi zielonymi oczami w ciemności.

voncur PW
2 października 2014, 02:28
No wlaśnie to, a to czarne to zgniły pyszczek jest, konopie chyba każdy widzi.
Kiedyś myślałem że to łaśiczka jest albo co...

Co śmieszniejsze, google grafika mówi że to:
عجایب خلقت‬‎
Czyli z perkiego na polski to:
https://translate.google.pl/#auto/pl/%D8%B9%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D8%A8%20%D8%AE%D9%84%D9%82%D8%AA%E2%80%AC%E2%80%8E
Wonders of Creation

Ciekawe kto tu ćpie...

Andruids PW
2 października 2014, 02:39
Holy macaroni! Już wszystko jasne. Tylko, że kompresja obrazu sprawiła, że z ciekawej ilustracji zrobiła się nierozszyfrowywalna abominacja.



Magia druidów:



Niestety wraz z moją nagłą rewelacją temat trochę stracił rację bytu. Chyba, że przerobimy go na temat z ciekawymi/śmiesznymi/ładnymi zdjęciami łasiców. To szaleństwo!

Dark DragonDark DragonHow about no?


--zdezintegrowane--

rtx PW
2 października 2014, 07:50
Dwugłowa łaskca ma duże znaczenie kulturowe na tym forum.

Andruids PW
2 października 2014, 15:44
Ok, może nawet sobie być świętą krową, ale to nie usprawiedliwia faktu, że obrazek domyślnego awatara jest szpetnym, potwornie zniekształconym bohomazem i nie przypomina w ogóle żywej istoty, a co dopiero łasicy.

@Dark sadface.jpg

AmiDaDeer PW
2 października 2014, 15:46
A co, jak sobie nie wybierzesz avatara, to masz mieć wypasioną mordę? :P

Andruids PW
2 października 2014, 15:53
Czy to aż tak dużo liczyć na estetyczny obrazek? Patrz na ten zmniejszony przeze mnie (nie mój, 4 posty niżej). Wiem, zajęło mi to ponad 9000 godzin w photoshopie, ale dało się i jakoś to wygląda. I nie chodzi mi o dobro posiadacza domyślnego awka. Przecież nie będę każdemu, kto wpadnie pochwalić się wymyślonym miastem, pobluzgać na czyjeś wymyślone miasto albo wynik w głosowaniu Heroes 7, czy poradzić się w sprawach technicznych dotyczących jakiegoś Heroesa lub M&M pisał "zmień sobie awek, bo domyślny jest brzydki".

AmiDaDeer PW
2 października 2014, 15:58
A ja myślę że jeśli ktoś chce ten domyślny brzydki avek, to nie powinniśmy mu tego zabraniać. Jeśli zaś chce coś bardziej estetycznego - sam sobie zmieni. I nic na to nie poradzimy.

Ten łasic dobrze komponuje się ze stroną, ma historię... Powinien zostać.

voncur PW
2 października 2014, 18:35
Masz racje, powinien zostać...
Poprawiony na ten druida...

Fandor PW
2 października 2014, 21:02
Myślę że w gruncie rzeczy mało kto zauważył by zmianę, na tą starożyto-druidową wersję gdyż jest to zbyt małe. Łasic to szara eminencja tego forum więc w imię sentymentu starych użytkowników powinien zostać (chociaż nie wiem skąd im się to bierze xD).

Morglin PW
2 października 2014, 21:07
Wolę, by została teraźniejsza Starożytna Prześmiardła Dwugłowa Łasica Pradawnej Wiedzy, ta w złej jakości. Ta paskuda skutecznie spełnia swoje zadanie - zachęca do ustawienia własnego, normalnego awatara.

Andruids PW
2 października 2014, 23:17
Goblin:
Ta paskuda skutecznie spełnia swoje zadanie - zachęca do ustawienia własnego, normalnego awatara.

Gu**k prawda. Jak ktoś będzie chciał sobie zmienić awek, to nie potrzeba mu żadnej motywacji. I jeśli rzeczywiście taka niby jest jego rola, to jej właśnie nie spełnia, skoro po forum pałętają się ludzie z tą szkaradą i na nią narzekają, zamiast zmienić.

Dziwna rycina.

voncur PW
3 października 2014, 02:07
Zaraz przyjdzie Acid i powie że o fekaliach nie ma mowy i dostaniesz klątwe, ech...

AmiDaDeer PW
3 października 2014, 10:53
Skoro ktoś narzeka na coś, co może zmienić, to jego problem, nie nasz.

Nemomon PW
3 października 2014, 14:37
Umm...

Czy nie powinniśmy byli zmielić nazwy tematu z "Zdechły kot" na "Zdechła łasica" (lub "Zdechły łasic"), ewentualnie "Zdechła amfisbena"?

Morglin PW
3 października 2014, 14:39
Nie, bo ta łasiczka lub łasiczek nie wygląda na zdechłego.

Nemomon PW
3 października 2014, 14:53
E tam, przymkniesz oko na ten drobny szczegół ;).

Andruids PW
3 października 2014, 15:27
@voncur Oż**z, w mo**e bą**l, mo***a n**a, f*cktycznie! Zmieniłem na bardziej niecenzuralne słowo. Teraz przynajmniej trzyma poziom!

A jak następnym razem drodzy strażnicy-graficy będziecie myśleli, żeby zmienić logo na stronie głównej portalu, bo "przestarzałe", to pomyślcie o trzech rzeczach, które wypadałoby najpierw zmienić na lepszy model, minimalnym wręcz kosztem i nakładem pracy.
temat: Zdechły kot

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel