Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Pałac - nowe miasto
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Kammer PW
19 września 2014, 09:31
Życzę powodzenia z takim roszczeniowym nastawieniem.

TopFunny525 PW
19 września 2014, 16:21
Szkice mi się podobają, jedyne co zrobić to życzyć powodzenia :) w dalszych pracach. Pozdrawiam

voncur PW
27 września 2014, 03:10
I co? Będzie coś z tego? Czy tylko same koncepty i pomoc przy innych projektach?

Matheo PW
27 września 2014, 11:28
Liczysz na to, że ktoś kto pięknie rysuje sam dokończy ten projekt? Obudź się. Wykonanie nowego miasta, to ogrom pracy, której nie da się wykonać w pojedynkę. Pomysł na miasto jest dobry i z pewnością kiedyś przerodzi się to w coś, czym będzie można pograć.

Fandor PW
27 września 2014, 19:02
Jeżeli GRYFF zrobi ładne grafiki 2D jak Hei-reg to na pewno znajdzie ludzi do pomocy. Wydaje mi się, że wszelkie nazwy podobne Dworowi, będą jeszcze bardziej przywodzić go na myśl, chociaż w tej chwili bazuję na opisach ludzi, gdyż nie wyświetla mi żadnych obrazów, stąd pytanie czy zostały one usunięte czy może to tylko ja nie mogę ich wyświetlić?

GRYFFF PW
28 września 2014, 01:07
Matheo, z czego ja mam się niby obudzić? ..chwilowo pomagam tu i tam, wysłałem Ci portrety bohaterów ( skupiam się na kolejnych ). Mam pełną świadomość ile to pracy, same szkice zostały poprawione, frakcja zmieniła nazwę na: rezydencja itp..

Projekt się rozwinie w swoim czasie na tyle ile to możliwe..

http://chomikuj.pl/nowafrakcjaheroes3

Fandor PW
28 września 2014, 08:59
Cóż jako, że projekt Tritha dość spoważniał, ten projekt jest bardzo fajny, chociaż uniknąłbym chociażby muszkietera, który mimo że Koci, w pewnym sensie dubluje się z tym u Tritha. Jeżeli dobrze przeczytałem tam gdzieś piszesz o barokowej architekturze, jestem kiepski w stylach architektonicznych, ale chyba w Courtyard dominuje architektura baroku. Więcej uwag nie mam czekam na kolejne etapy prac :).

Matheo PW
28 września 2014, 10:21
Cytat:
Matheo, z czego ja mam się niby obudzić?
Kolego, przecież to było do voncura. W ogóle nie przejmuj się tamtym postem, bo nie dotyczy Ciebie.

voncur PW
28 września 2014, 13:24
Byłem ciekawy czy Gryff zajął się pomaganiem innym, aby później mu pomogli, czy co się dzieje, bo strasznie ciekawy projekt.

Dark Dragon PW
28 września 2014, 14:23
Tym, czy nazwy dublują się z jakimś innym niewydanym/niespełnionym projektem, proszę się absolutnie nie przejmować ;).

Mav PW
28 września 2014, 14:54
Rysunki koncepcyjne frakcji wyglądają strasznie sympatycznie! Bardzom ciekaw, jak to wyjdzie. :D

Felag PW
17 marca 2017, 22:26
Czy są jakieś wieści o projekcie? Zapowiadał się naprawdę obiecująco i szkoda by było, żeby upadł...

zeryss PW
18 marca 2017, 03:09
Only the palace def file on the world map
palace
strona: 1 - 2 - 3
temat: [H3/projekt] Pałac - nowe miasto

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel