Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Heroes Online
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Alamar PW
23 września 2014, 14:30
A chcesz się założyć? :P

Douger PW
28 września 2014, 00:05
MA-SA-KRA

Gram ponad tydzień i było raczej dobrze. Ale ostatnie dni to coś nieprawdopodobnego. Gra się wykrzacza, czat nie działa, nie ładuje się. I te walące po oczach mikropłatności, bez których gra się dużo trudniej (wszyscy topowi gracze płacą).

Irhak PW
28 września 2014, 09:54
Cytat:
(wszyscy topowi gracze płacą).
Wszyscy topowi gracze grali ostro przed ostatnimi zmianami. Teraz to nie jest gra, a raczej farsa. Masz 7 poziom magazynu złota i zbierałeś 8k? To teraz masz tylko 1.5k, 3k jeśli wykupisz wszystkie ulepszenia.
Zamiast posłuchać graczy i tylko usunąć PA i błędy (od tego jest beta, a nie od zmieniania rozgrywki co chwila) to oni grę modyfikują całkowicie. Najpierw zabierają masową agonię (nie widziałem jej nawet na zwojach!), a potem tak bardzo ograniczają armie i przychody, że w fabule posuwasz się jeszcze wolniej niż z PA.

Acid Dragon PW
28 września 2014, 12:16
Lista rzeczy, których w Heroes Online już NIE można robić:

1. Pozyskiwać zasoby z kopalni
2. Zbierać zasoby powyżej pewnej liczby
3. Zbierać rezerwowego wojska powyżej dwukrotności bitewnego
4. Wycofywać się z bitwy bez dalszych strat (albo straty 5-20%, albo za złoto)
5. Powtarzać jednej bitwy dziennie za złoto, zamiast za pieczęcie
6. Wykonywać zadania z normalną (dostosowaną do poziomu) ilością doświadczenia z tablic we wszystkich prowincjach.
7. Grać na serwerze testowym (zostanie zamknięty za kilka dni)

A co MOŻNA teraz robić?

1. Grać bez ograniczeń punktów akcji.

Coś pominąłem?

Irhak PW
28 września 2014, 12:55
ad.7 zamykają, bo już wypuszczają oficjalną, zabugowaną wersję na zachodzie europy :P
ad.5 to tak można było zrobić? o.O ja zawsze miałem za pieczęcie

Belegor PW
28 września 2014, 13:00
Ja również. Ej to nie fair, dopiero wróciłem i byłem w połowie ostatniego aktu. Te modyfikacje nie są wcale dobre. Gra jak dla mnie już w becie była w porządku i nie widziałem potrzeby zmian.

Alamar PW
28 września 2014, 15:27
8. Rzucać Masowej Agonii.
9. Rzucać Masowego Wampiryzmu i Masowego Wskrzeszania (jakieś czary masowe się ostały?).
10. Grać drugim bohaterem za darmo (chyba że coś ostatnio zmienili?).
11. Cieszyć się grą.

Irhak PW
28 września 2014, 15:49
ad.9 ta obszarówka lecząco-zadająca u nekro nadal jest :P

Matikun PW
28 września 2014, 17:08
Na początku trochę żałowałem tego, że nie dokończyłem trybu fabularnego, wszak został mi tylko jeden akt do końca. Teraz jednak, po tej aktualizacji, jestem zadowolony, że nie gram w tą kupę Pay2Win :D.

Acid Dragon PW
2 października 2014, 18:53
Jeśli ktoś miał konto na serwerze testowym, to jeszcze ma możliwość zgarnąć kod na nagrodę za udział w testach.

Należy się zalogować na stronie serwera. Przycisk "play" będzie nieaktywny, ale powinno się jeszcze dać wejść bezpośrednio przez adres http://test.heroes-online.com/en/play Następnie w grze należy sprawdzić swoją skrzynkę z wiadomościami.

Nagroda to m.in. 7-dniowy odłamek kombinacji, odłamki obelisków i unikalne zwierzątko - Jednorożec z H5 (nawet ładny).

Hayven PW
2 października 2014, 19:55
Pytanie: czy to w ogóle ma sens? Ta gra rokowała nieźle, a brzmi to jakby została zamordowana przez Ubi tak samo jak drzewiej DoC.

Acid Dragon PW
2 października 2014, 20:21
OK, tak zupełnie szczerze, to ostatnie zmiany nie są aż tak beznadziejne.
Nie próbuję mówić, że są dobre, absolutnie. Aczkolwiek opinie w stylu "zabiliście grę!" są trochę przesadzone.

Limity jednostek i zasobów nie są aż takim wielkim problemem. Limity są wystarczające, aby w miarę spokojnie grać i nie biegać co chwilę po nowe jednostki i nowe zasoby.

Jednakże zmniejszenie produkcji zasobów i usunięcie kopalni faktycznie boli i spowalnia grę.

Usunięcie punktów akcji to akurat bardzo dobry pomysł, bo ten element też grę spowalniał - zwłaszcza walkami odbierającymi 60 takich punktów, co sprawiało, że efektywnie trzeba było czekać do dnia następnego na drugą taką walkę.

Gra nie jest tak dobra, jak była, chociażby przez odebranie zabawy "zbierania zapasów" oraz możliwości "gry bez grania" (czyli - mam dzisiaj tylko jakieś 5 minut, to zaloguję się, zbiorę zasoby z kopalni i wykupię nadmiar wojska - będę miał na później). Do tego dochodzi szereg pomniejszych zmian, jak spore zmniejszenie ilości pieczęci za zadania fabularne, czy ogólnie mniejsza (wręcz zerowa) ich ilość na start.

Ale w zasadzie bitwy się nie zmieniły, zadania są dalej jakie były, ścieżka zadań fabularnych jest ciągle ta sama... Grać się da, ale faktem jest, że jeśli ktoś sądził, że te zmiany dadzą więcej graczy i więcej wpływów z kupna pieczęci, to chyba zmysły postradał.

Wikist PW
2 października 2014, 20:52
Dzięki Acid za info. Udało się :). Ostatnio też wszedłem do gry i trochę szokujące zmiany, ale coś o nich słyszałem. Zrobiłem sobie przerwę od gry chwilową i od razu taki cios w plecy, a mogłem uzbierać po parę tysięcy tych surowców. :P

Natomiast co mnie ciekawi to jak wygląda teraz początek gry. Pozmieniano lokacje początkowe i jestem ciekaw jak fabularnie dostajemy się do tych miast na początku startowych prowincji. Ktoś może wie?

+ Mapka im wyszła świetnie.

Alamar PW
10 grudnia 2014, 22:26
Angry Joe i Heroes Online

Acid Dragon PW
16 lipca 2015, 18:20
Jeśli ktoś chce zobaczyć Prowincję Gildii, to ma okazję.
W wyniku jakiegoś buga portal do prowincji gildii się magicznie uaktywnił i "zapomniał", że wymagał jakieś zasoby. Przynajmniej u mnie.

Generalnie jednak poza podziwianiem grafiki nic tam się nie zrobi bez zainwestowania hektolitrów i megaton zasobów.

Markham98 PW
26 września 2016, 18:27
Dzisiaj przyszło do mnie coś takiego:

Niby to koniec gry, a jednak coś się jeszcze dzieje...
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Heroes Online

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel