Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 162 - 163 - 164

avatar PW
23 czerwca 2006, 13:34
Nazbyt podobny do zwykłego czarodzieja i zbyt jednolity kolorystycznie.

MCaleb PW
23 czerwca 2006, 15:08
Zielone szaty, napierśnik z brązu - lekko nadrdzewiały i ewentualnie przemalowanie czarów na inny kolor, i o wiele lepiej by wyglądał. To tyle o walory kolorystyczne, reszty nie bedę się czepiał, bo nie bawiłem się tym jeszcze (a co do przemalowań, to i owszem, ale nie jednostek).

vinius PW
23 czerwca 2006, 15:18
Co do napierśnika, to słuszna uwaga, ale szaty... Hmmm, myślę, że Dziad Borowy powinien pasować do Grove :) .

EDIT:
jak kogoś to zainteresowało:
1. uzupełniona animacja czaru
2. animacja ataku

Acid Dragon PW
23 czerwca 2006, 20:44
Jednokolorowy, nudny, kopia czarodzieja udająca inną jednostkę... Przykro mi.

vinius PW
24 czerwca 2006, 15:06
Trudno, to mój pierwszy raz.

Ukończyłem w końcu.
Dla porównania Dziad Borowy z KB2:
stary leszy...
i mój:
...i nowy Leszy :) .

MCaleb PW
24 czerwca 2006, 15:21
Niby dziad, a napierśnik mu się błyszczy, jak z odzysku :P .
Poza tym czasami mu coś pobłyskuje na szacie i nie wiem, czy to efekt zamierzony, czy też sknocony. :P

Lord SM PW
24 czerwca 2006, 19:39
Plz skomentujcie mego maga

Acid Dragon PW
24 czerwca 2006, 20:07
Nie ma czego komentować.

Statystyki są NAJMNIEJ ważne w procesie tworzenia jednostek. Liczy się grafika.

Draq PW
26 czerwca 2006, 18:27
Ja teraz robie Kryształową Ważkę albo Kryształowego Oślizga :P powiedzcie co lepsze :D


Historia I : Smok w porze godowej nie mógł znaleźć partnerki i nadleciał WAŻEK i ....... no wiecie no i urodziła sie kryształowa ważka :D

Historia II : Była sobie ważka i wpadła do groty kryształowego smoka i zamienił ją w kryształową :D .


Jutro albo pojutrze (wtorek lub środa) zamieszczę :P .

Lazurowy Żmij PW
27 czerwca 2006, 09:39
Vinius , dobrze bybyło gdyby ten dziad bororwy (nowy) , miałby zieloną skórę i jakieś porosty na płaszczu :p A tak przy okazji on przypomina mi mój własny twór na sesjach , a powiem Ci , że o KB dowiedziałem się dopiero jak tu dotarłem.

MakO PW
27 czerwca 2006, 10:08
a mógłby ktoś napisac poradnik jak zrobic animacje? szukałem i znalazłem tylko to:
link
i to:
link.
Mimo wnikliwej lektury, TOTALNIE NIE WIEM, JAK ZROBIĆ ANIMACJE!
Pomożecie?

avatar PW
27 czerwca 2006, 11:01
Przede wszystkim:

Musisz umieć malować, czyli być zdolnym grafikiem.

Sprowadza się to do tego, że musisz namalować własnoręcznie ok. 60 klatek ruchu danego stworzenia. Stać cię na to?

vinius PW
27 czerwca 2006, 11:14
...a jak strzelająca to nawet i 80.

EDIT: próbowałem z pnączami na szacie już wcześniej, ale kicha. no, na tym etapie zbroi zardzewić też nie mogę, a zielony płąszcz wygląda okropnie... ale cóś się wymyśli :)

EDIT 2: a to już oczyszczony Leszy: Dziad Borowy

AmiDaDeer PW
27 czerwca 2006, 14:56
Vinius, ten dziad borowy jest trochę zbyt magiczny. Powinien obrastać pokrzywami oraz bluszczem oraz trzymać laskę owiniętą w węża.
I przy okazji - można by było także leszego z KB2 przetłumaczyć z rosyjskiego inaczej. "Lieszy" to po rosyjsku także "dziwak". Ale to tylko ciekawostka.

TeHniK PW
27 czerwca 2006, 20:53
Leszy to taki Maszkarnik (Zielony Wędrowiec) z książki Grahama Mastertona pt. "Ciało i krew". Warto przeczytać :) .

Kaazam PW
29 czerwca 2006, 15:16
Wszystko jest bardzo ciekawe. Co do Leszego, można mu zmienić nazwę i inaczej podkolorować i może być Mag mrozu, albo Lodożwir [idiotycznie brzmi, co nie].

Hubertus PW
29 czerwca 2006, 22:18
Też uważam że wszystko jest bardzo ciekawe, a nawet bardziej niż bardzo.

Leszego to w ogóle można by nawet zamienić w jaszczurkę, fabuła by na tym na pewno nie straciła ;p

Ale skoro ma być dziadem i to do tego borowym (a może BORowym?), to powinien być w płaszczu zlepionym z wodorostów w hełmie z liścmi dębu i okularami przeciwsłonecznymi umazanymi w błocie, będzie i dziad i borowy, a nawet BORowy ;p

ogas PW
5 lipca 2006, 11:04
Witam wszystkich bardzo serdecznie...
A oto kilka moich potworków:

http://img206.imageshack.us/my.php?image=newunits0zc.png

Chciałbym, abyście wypowiedzieli się na ich temat...

vinius PW
5 lipca 2006, 11:19
Hmmm... naprawdę ładnie wykonane!

Kiedy zrobiłeś te jednostki? Dużo czasu Ci to zajęło?

Trang Oul PW
5 lipca 2006, 11:53
Bardzo ładne jednostki. Mnie najbardziej podoba się Anioł Śmierci, Nekromanta i Półsmok.
Robiłeś może animacje tych jednostek.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel