Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 35 - 36 - 37

Acid Dragon PW
23 czerwca 2006, 22:48
wow - świetne avatary Alamarze - skąd konkretnie je wytrzasnąłeś, bo nie kojarzę?

Alamar PW
23 czerwca 2006, 22:51
Z MM6, widocznie są to pozostałości po niewykorzystanych pomysłach - jak chcesz, to Ci podeślę co jeszcze wygrzebałem (żywiołaki, agar's monster, kilka liszy, drużynę z MM3, Archibald i kilka innych ciekawostek - pełno jest tego, wybrałem wg. mnie najciekawsze)

EDIT:
A może Acid zrobisz galerię z avatarami?
W MM-kach "trochę" tych portretów jest.

Narsil PW
23 czerwca 2006, 22:59
Witam. Jestem tu od jakiegoś czasu, zdążyłem zamęczyć pytaniami kilka osób, ale przywitać się zapomnniałem, więc nadrabiam zaległości.


PS> Pozwoliłem sobie skorzystać z jednego z avatarków wyżej. Big thx!

Acid Dragon PW
24 czerwca 2006, 00:01
Alamar - przejrzałem - istotnie ciekawe. tylko jakoś drużyny z MM3 nigdzie nie widziałem.
Ciekawi mnie też portret Rosa. Być może ten smok z intro miał jednak odgrywać jakąś fabularną rolę...

co do galerii avatarów - toto było w planach. jak był już gotowy mechanizm galerii. Niestety zostało utracone z wiadomych przyczyn i nie wiem czy i kiedy będzie mogło być odtworzone. Być moze zrobię jakąś statyczną galerię... ale raczej już nie przed 28.VI.

Lazurowy Żmij PW
24 czerwca 2006, 09:00
Ponownie dziękuję. Wybrałem jeden z avatarów Alamara :P Aha i witaj Narsil , zapewne Alamar się nie obrazi za to :) Pozdrawiam

Alamar PW
24 czerwca 2006, 09:39
No tak, źle się wyraziłem - Archi i drużyna z MM3 są oczywiście w MM7.
Po prostu (po krzywej?) najciekawsze portrety z MM6-8 zapisałem na dysku.
Aha, ten portret co wybrał Lazurowy Żmij - nie jest to przypadkiem właściciel cyrku z Enroth? ;)

Portrety po to dałem, aby z nich korzystać, więc nie mam o co się obrażać. ;)

EDIT:
Trochę offtopic:
Co sądzisz Acid na temat tych portretów - ciekawe do jakich zadań miały być one przypisane (oprócz ostatniego - jest z MM8)?


EDIT 2:
Przeniosłem "galerie" do jednego postu:


Coś dla Tranga:

i kilka żeńskich portretów (+ meduza i duch powyżej)

specjalnie dla Viniusa


Wystarczy skopiować adres obrazka i wkleić go do swojego profilu (lub też zapisać obrazek i zamieścić gdzie indziej).

vinius PW
24 czerwca 2006, 10:27
ekhm... mam nieśmiałą prośbę. Czy nie mógł byś mi, drogi Alamarze, przesłać i mi :) ?

EDIT: aha, jeszcze jedno: masz może jakiś piękny avatar odpowiadajacy Leszemu lub tak przystojenmu i dostojnemu wojownikowi, jak mi :) ?

PS. avatary naprawdę ciekawe.

EDIT 2: serdeczne dzięki.

Alamar PW
24 czerwca 2006, 10:29
Hmm...nie mógłbym. ;P

Duzo więcej tego nie mam - wszystko jest w MM6-8, stamtąd można to rozpakować np. MM7viewer (jest w Skarbcu).
Na dysku trzymam tylko te wg. mnie najciekwasz/najładniejsze.

P.S.
Tylko spakuję i już Ci wysyłam.

EDIT:
Wysłane

EDIT 2:
Ktoś wie jak wypakować portrety (3D) z MM9?

Acid Dragon PW
24 czerwca 2006, 11:19
well - z jednej strony w MM6-8 znaleźć można wiele rzeczy, które wyglądały, jakby zostały zwyczajnie zrobione "na zapas" (np dodatkowe klucze czy listy z MM7, piąty poziom ksiąg magii), więc może i kilka portretów dodatkowo wykonano po prostu. Z drugiej strony cały czas intryguje mnie ten portret Rosa, jako że do dziś nie mogę rozgryźć co on takiego robił wśród Kreegans w inro. Ale porozmawiać z jednostką 'Terminatora' z centrum kontrolnego byłoby cokolwiek ciekawie, nie powiem ;).

Vatras PW
26 czerwca 2006, 18:45
Witam wszystkich mieszkańców groty! Mam nadzieje że moja obecność tutaj nie będzie zbyt uciążliwe i że smoki (nie-smoki także) nie będą miały nic przeciwko biednemu, małemu i wrednemu liszowi.

Trang Oul PW
26 czerwca 2006, 19:16
Witam następnego lisza w Grocie. Jest nas już trochę :) .

Mayday PW
26 czerwca 2006, 19:17
To może ja też się przedstawię? Mike Mayday, grafik 3d i "wannabee" architekt. Grałem w M&M już kiedy miałem 8 latek (część 4) i bardzo mi się podobało, a teraz w wolnych chwilach studiuję historię świata.
Często się produkował nie będę, ale forum ciekawe, tak trzymać :)

Acid Dragon PW
26 czerwca 2006, 19:33
A może i coś dla Groty byś w wolnej chwili stworzył ;)? Maila żem Ci wysłał, ale dostałem komunikat, że jakieś problemy z dostarczeniem były i nie wiem czy doszedł....

Mayday PW
26 czerwca 2006, 19:49
Ano nie doszedł, możesz opowiedzieć tutaj? W ogóle nie wiem, czy adres podałem w profilu: mikemayday (małpka;) wp (kropa) pl

A jak nie to opowiedz pokrótce tutaj, choć ja już na początku zauważyłem, że całej stronie przydałby się porządny redesign :P Choć na php nie znam się zupełnie, to layout mogę zrobić w wakacje. A jakież to usługi związane z 3d są Ci potrzebne, Mr. Kwaśny?

vinius PW
26 czerwca 2006, 20:57
kurczę bladę, kolejny lisz? a już chciałem przeciągnąć na jasną, Viniusowo-Hobbitowo-king'sbounty'ową (dobrze apostrof, Alamarze ;) ?) stronę mocy. może jednak da się przekonać. tak, czy siak - witam!

Lazurowy Żmij PW
27 czerwca 2006, 09:28
Nom , stanowczo za dużo Liszów. Chyba przeciągnę się na dobrą stronę , zwłaszcza , że podoba Ci się mój nick :]

MCaleb PW
27 czerwca 2006, 10:54
Witaj Vatrasie, mam nadzieję, że przejdziesz na Lazurową Stronę Mocy (co do Viniusowej, to już całkowicie odwrotnie ;), ponieważ mamy stanowczo za dużo liczy w Grocie i nasz limit [trzech] został osiągnięty.
Osobicie proponowałbym Ci wampiryzm, bo nie ma w Grocie żadnego pełnokrwistego wampira (ja jestem tylko w 1/3) i oczywiście pomógłbym Ci to osiagnąć.

vinius PW
27 czerwca 2006, 11:18
Jako narzędzie pierwszej pomocy za szybką z napisem "zboj w razie wypadku" proponuję umieścić zwój z zaklęciem "Turn undead" :P no i miło powitać Żmija po poprawnej stronie.

Vatras PW
27 czerwca 2006, 14:56
A mógłbyś mi MCaleb wytłumaczyć czym jest ta Lazurowa Strona Mocy? Bo do King's Bounty to napewno nie dam się przekonać. I nawet nie próbuj Vinus używać tego przeklętego czaru na mojej skromnej liszowatej osobie. Bycie liszem jest piękne!

Acid Dragon PW
27 czerwca 2006, 17:48
>Mayday

Jak teraz toto nie dojdzie to się zdenerwuję :P.
A na forum szczegółów omawiać cokolwiek nie wypada.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel