Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Pałac - nowe miasto
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

GRYFFF PW
17 września 2014, 13:29
http://chomikuj.pl/nowafrakcjaheroes3 - LINK DO GALERII , SZKICE , PROJEKTY

Opracowałem zestaw nowych jednostek , budynków , artefaktów itp. dla gry Heroes 3.y . Chciałbym tym pomysłem zainteresować jak największą liczbę fanów , głównie programistów i grafików . Celem jest stworzenie w pełni profesjonalnego polskiego dodatku z nowym zamkiem .


Dark Dragon PW
17 września 2014, 13:38
To chyba najbardziej humorystyczna frakcja jaką widziałem, na takie coś na pewno też znajdzie się miejsce w VCMI.

Jakie masz doświadczenie w modowaniu? Rysujesz całkiem sympatycznie, a to już coś. Czym jednak się zajmiesz przy dodawaniu miasta do gry?

Nicolai PW
17 września 2014, 13:46
Jak przejrzałem arty jednostek to stwierdziłem, że dałeś tej frakcji bardzo baśniowy klimat, może nawet za bardzo. Z całym szacunkiem do ogromu pracy, ale czy zamek kocich muszkieterów i pajacyków miałby wzięcie?

GRYFFF PW
17 września 2014, 14:05
Bardzo długo myślałem nad doborem jednostek do tego zamku, wszystko jest zbalansowane i spójne. Klimat taki właśnie ma być, bardzo baśniowy a jednostka pajacyków jest tym czego zdecydowanie tej grze brakowało.

Kammer PW
17 września 2014, 14:34
Nie powiem, pomysł ciekawy. Ale nie za dużo jest obecnie tworzonych miast? Może lepiej byłoby, jakbyś dołączył do jakiegoś już uformowanego zespołu (Vori :P), by razem dodać miasto? Po co szukać dla siebie grafików i programistów, jak można dołączyć do już istniejącego i wspólną pracą wydać miasta?

Morglin PW
17 września 2014, 14:53
Bo może chce realizować własną wizję, a nie cudzą?

Tak, Kammerze, samemu byś się wziął do roboty i nauczył blendera/innego programu. Nikt ci z nieba nie spadnie :P

GRYFFF PW
17 września 2014, 15:03
Dokładnie tak, mam własną wizję miasta, całego dodatku i niezbyt przypadły mi do gustu koncepcje innych zespołów . Mogę pomóc przy lepszym rozplanowaniu , jak najbardziej o to właśnie w tym wszystkim chodzi . Co do frakcji pałac, jest w pewnym stopniu wzorowana na historii polski , zwróci to uwagę na nasz kraj, doda prestiżu .

Matheo PW
17 września 2014, 15:12
Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że nazwa pałac jest zajęta.

Hei-reg; PW
17 września 2014, 15:17
Jak dla mnie jest czad, wszystko przemyślane i zaplanowane. :) Koncept miasta jest, więc nie pozostało nic tylko zacząć grafikę 3d, a potem programowanie. Życzę Ci żebyś znalazł chętnych do współpracy. Sam włożyłeś w to kupe czasu i szkoda gdyby poszedł na marne. :D

Co do tego, że frakcja może odstawać kilmatem przy miastach podstawowych... oh well, to tylko mod, ściągną go wyłącznie zainteresowani, a szkoda by było gdyby tak przemyślany koncept poszedł na śmietnik. :)

Kammer PW
17 września 2014, 15:21
To powodzenia z propagowaniem swej wizji, tym bardziej, że zaraz się na Ciebie rzucą za to, że miasto odstaje od tych oryginalnych. :P

I nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

mr_R PW
17 września 2014, 16:03
Nawet ciekawie przemyślane, ale mam zastrzeżenia do jednostek strzelających-latających. Armia sama w sobie jest silna, a przy oblężeniach może stać się niezwyciężona. dobrym pomysłem byłoby zrezygnowanie z jednego strzelca lub latacza...

Nephretes PW
17 września 2014, 16:21
Gratuluję konceptu, być może nieco odstaje od uniwersum, ale bardzo podoba mi się pomysł rozkazów. Pozostaje życzyć powodzenia w realizacji, ale jak wspomnieli moi poprzednicy, mimo tego, że Twa koncepcja od początku jest przemyślana (w przeciwieństwie do mojej), to myślę że jestem dobrym przykładem, że póki człowiek sam się nie weźmie to nic z tego nie wyniknie.

Herakliusz PW
17 września 2014, 16:56
Jak dla mnie świetny projekt :D
Trochę humoru grze się przyda ;)
Nie mogę się doczekać wyglądu kocich muszkieterów w grze ^^

Morglin PW
17 września 2014, 19:19
Kwasulek Smoczulek:
- Pamiętajcie proszę, że w pisowni maszynowej/komputerowej obowiązuje zasada, aby po każdym znaku przestankowym (takim jak kropka, przecinek, znak zapytania, nawias) zawsze umieścić SPACJĘ.

To zdanie jest specjalnie napisane niepoprawnie,abyście zobaczyli,że niestosowanie się do zasady,o której wspomniałem powoduje,iż wygląda ono nieczytelnie,niepoprawnie(to chyba oczywiste)i ogólnie-źle.

Polecam przeczytać pierwszego posta. Sam jestem słaby z polskiego, ale niektórych rzeczy można się nauczyć.

GRYFFF PW
17 września 2014, 19:46
Rozumiem Matheo, dziękuje za informację . Skoro frakcja pałac jest zajęta to przedstaw mi nazwę pasującą do koncepcji takiego zamku .. Sam pomyślę nad tym jeszcze . Przy testowaniu i tak będą poprawki, tak więc siła armii zostanie zredukowana, głębiej zbalansowana . Każdy nowy zamek tworzony przez fanów odstaje nieco od uniwersum, to oczywiste . Starałem się jak najlepiej .

Kammer PW
17 września 2014, 19:48
Usuń spacje sprzed kropek.

Morglin PW
17 września 2014, 19:49
Jak grochem o ścianę. Lub goblinem o mur zamku. Zwróciłem ci uwagę ja, zwrócił i Kammer...

Eggyslav PW
17 września 2014, 19:52
Ja proponuję nazwę: Dwór. Według mnie pasuje doskonale..... Poza tym, bardzo mi się podoba cała koncepcja, bardzo oryginalny pomysł, ciekawe rozwiązania, no i ten klimat, po prostu niepowtarzalny, i jakże patriotyczny! :D

Ciekawi mnie, czy masz już pomysł na fabułę kampanii.... W jakim mniej-więcej czasie jej akcja będzie się rozgrywać, kto będzie głównym bohaterem, jak w ogóle połączyć eklektyczną mieszankę bajkowych istot i eksponatów Muzeum Wojska Polskiego, ze światem Enroth i jego historią, tak, by wszystko miało przysłowiowe ręce i nogi.....

Kammer PW
17 września 2014, 19:53
Hej, hej! Dwór jest zarezerwowany na prześmiewcze miasto Tritha!

A kampanii nie da się dodawać do VCMI.

Morglin PW
17 września 2014, 19:57
VCMI cały czas się rozwija, więc o kampaniach i budynkach specjalnych można myśleć już teraz. Zresztą, jeśli będzie robił miasto w pojedynkę, to nim je ukończy, zabugowane VCMI zdąży się przemienić w zabugowane VCMI z nowymi możliwościami. :P
strona: 1 - 2 - 3
temat: [H3/projekt] Pałac - nowe miasto

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel