Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 162 - 163 - 164

AmiDaDeer PW
21 marca 2006, 20:02
A skąd weźmiesz sprite'y leszego i dziada borowego? Ja jakoś nie widzę żadnych sprite'ów do wykorzystania. I przy okazji: Coś mi tu śmierdzi rosyjskim King's Bounty, i to czymś, co śmierdziało także na Heroes Community :D.

vinius PW
21 marca 2006, 21:05
Hehe. To będzie nowa jednostka, a wykorzystam do niej kilka innych sprite'ów. A czym zasmierdziało na Heroes Community? Tym, co zamierzam zrobić :) .

Koshi PW
21 marca 2006, 21:10
HAHAHA! Chyba najlepszy ten Voidnought. Jak on wygląda. Takie coś nawet w Forge to już przesada.:)

Qui PW
21 marca 2006, 22:19
Hahihahohehe. Stanowczo domagam się zaprzestania smrodzenia na innych stronach o HoMM. Na tej zresztą też. Smrodzić to sobie można w toalecie. To takie pomieszczenie. Sugeruję się zapoznać. Naprawdę warto.

avatar PW
22 marca 2006, 10:00
Vinus: poszczególne klatki z animowanych gifów rozdziela każdy lepszy program graficzny. np. program dołączony do ACDSea. Ale fakt, każdą klatkę trzeba obrobić osobno. Gdzie przeczytałeś, że robienie jednostek jest lekkie, łatwe i przyjemne? Bardzom tego ciekaw...

AmiDaDeer PW
22 marca 2006, 13:19
Dla mnie najlepszy jest ten Stinger/dowódca z Forge ;D.

vinius PW
22 marca 2006, 14:38
A któż tak powiedział? Nic nie mówiłem, że będzie łatwo. Ale w montowania sprite'ów mam pewne doświadczenie (kiedyś byłem w tym dobry...). Tylko jak się zwie taki program? Bo pragnę wyciągnąć całe animacje jednostek z gry... mam Resedita, tam da się coś zrobić, ale nie wiem, jak przekonwertowac takie cóż do gifa czy czegoś podobnego.

Aha - smrodził to mój Dziad Borowy, a nie ja.

avatar PW
23 marca 2006, 10:30
ModHomm wyciąga ładnie z defów wszystkie klatki i zapisuje je od razu jako *.bmp. Właściwie to inaczej nie umie robić :)

Animowane gify robi mnóstwo programów np. Advanced gif animator, bądź Animation Shop (plugin do Paint Shop Pro).

Defy robi wyłącznie defmaker - ale to już wiesz sam...

vinius PW
24 marca 2006, 11:51
A czy posiada ktoś link do Mod HoMM (lub ma tyle serca, by wysłać biednemu Viniusowi) :) ? Bo na razie jest problem ze Skarbcem Jaskini.

Koshi PW
24 marca 2006, 21:02
@Vinius- jak chcesz to mogę ci podesłać tego ModHoMMa, chyba go gdzieś mam na dysku.

vinius PW
24 marca 2006, 21:56
Wielkie dzięki - mój mail sgsman@poczta.fm .

avatar PW
25 marca 2006, 12:37
Co prawda jest na tym forum temat poświęcony temu programowi, wraz z linkami do strony, gdzie sa opisane jego możliwości, ale jest jeden problem - trzeba tego szukać...

vinius PW
25 marca 2006, 14:25
Fakt... posty do skasowania. Wina moja.

RebeliaMuppet PW
19 czerwca 2006, 20:51
Mam pomysł na jednostkę.
Nazywa się pradawny smok.
Tu można oglądnąć :-) .
http://img502.imageshack.us/my.php?image=pradawnysmok5uz.png

MCaleb PW
19 czerwca 2006, 20:59
Masz też resztę animacji? Z tego, co widzę, to tylko obrazek :P

EDIT: Mi on przypomina Megasmoka z H4.

RebeliaMuppet PW
19 czerwca 2006, 21:04
Właśnie nad nią pracuję.
PS: zrobiłem animację jednostki (nie starożytnego smoka), mam ją w pliku .def. Jak mam ją wprowadzić do gry?
EDIT: mam pewne problemy, zrobiłem wszystkie klatki animacji, ale nie mogę z nich zrobić ani animacji(mam za słabego kompa), ani defa (nie działa mi defmaker), więc na razie pradawnego smoka nie będzie :-( .


vinius PW
19 czerwca 2006, 21:32
A mógłbyś tą animację zrobić na gif :) ? Z miłą chęcią obejrzymy!

Co do pradawnego smoka - usuń jakos te kwadraty łączące głowę smoka i resztę ciała (masz może photoshopa? To ułatwi sprawę.). No i wygląda jak... żmij!

EDIT: dlaczego nie ma już linku do smoka?
Dla innych:

http://img502.imageshack.us/my.php?image=pradawnysmok5uz.png

Lord SM PW
21 czerwca 2006, 20:29
Moim pomysłem jest jednostka o nazwie Mage of the Absolute. Dane itp. wpiszę póżniej.

EDIT: Oto dane:
Zdr: 70
Obrż: 5-8
At: 15
Obrn: 17
Szb: 7
Koszt: 2100 i 1 klejnot
Przyrost: 2
Poz: 6
Przynależność: Tower
Siedlisko: Wieża Legend
Zdol: Walczy czarami (wzór po biografii)
Biografia: Niektórym wydaje się, że Brakada to bardzo spokojne państwo, w którym jest znacznie mniej wojen, niż w innych miejscach na Antagrichu. Nawet jeśli to prawda, nie zawsze tak było. Gdy sytuacja jest krytyczna, Arcymagowie powołują wśród siebie tzw. Magów Absolutu, którzy znają wszystkie żywioły. I macie jeden z powodów, dlaczego w Brakadzie jest tak spokojnie :) .

Gdy magów jest MAŁO, rzucają Magiczną Strzałę (20 obr za maga). Gdy PARĘ lub GRUPA, rzucają Strzałę(50%), Lodowy Pocisk (30%,30 obr za maga) lub Błyskawicę (20%,35 obr.za maga). Gdy MNÓSTWO, rzucają Strzałę (25%), Pocisk(30%), Błyskawicę(25%),Kulę Ognia (10%,25 obr.za maga)i Krąg Zimna(10%,25 obr. za maga).Gdy HORDA,rzucają Pocisk(25%),Błyskawicę(25%),Kulę(15%),Krąg(15%),Deszcz Meteorów(10%,50 obr.za maga)i Inferno(10%,30 obr.za maga).A gdy WATAHA lub więcej,to rzucają Kulę(25%),Krąg(25%),Deszcz(15%),Inferno(15%),Łańcuch Piorunów(10%,65 do 8obr.za maga)i Implożję(10%,175 obr.za maga).
Proszę was o komentarze i propozycje na temat mego maga.

PS. Czy kogoś interesuje, że mogę zrobic solucję do 1 map kampanii: In The Wake Of Gods, Samaritanin i Evil Way Home?!?!?!?!?
Edit PS:
1.Fajny leszy,ale:
1a:Faktycznie,daj troche koloru
1b:Proszę,napisz jego dane.
2.Jeśli solucje są,to dlaczego nie mogę sie tam dostać?

avatar PW
22 czerwca 2006, 08:15
Solucje do tych kampanii są już napisane. Ale jeśli chcesz po swojemu ... to czemu nie?

vinius PW
23 czerwca 2006, 13:24
Proszę, rzeknijcie: czy mój leszy (dziad borowy) aby nie nazbyt podobny do zwykłego czarodzieja?

http://img155.imageshack.us/my.php?image=leszy0ws.gif

Za to będzie ciekawie chodził :) .
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel