Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [książka] Autentyczna Bujda
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2

Dark Dragon PW
15 lipca 2014, 11:13
Crystal Dragon:
Pierwszy dziwwny błąd zdarzył się podczas walki z degrelami. W pewnym momencie mówisz, że została ich czwórka, a po chwili... powtarzasz to samo. Nie wiem co wtedy zamierzałeś napisać, ale to popraw.

Faktycznie. Za pierwszym razem chodziło o czwórkę atakujących. Z drugim o czwórkę w ogólnym rozrachunku (dwóch nie brało udziału w bezpośrednim natarciu).

Crystal Dragon:
Drugi błąd, który zacytuję:
Cytat:
Lewą dłonią zasłonił swoją głową.

Zdanie jest niezrozumiałe. Nie miałem pojęcia, czy Thane chciał zasłonić głowę ręką, czy na odwrót.

Czy ktoś jeszcze odnosi takie wrażenie? Jeśli miałoby być na odwrót to zdanie brzmiałoby "Zasłonił głową lewą dłoń". Szyk wydaje mi się jak najbardziej poprawny.

Crystal Dragon PW
15 lipca 2014, 12:28
1. To może jakoś zaznacz tę czwórkę degreli w ogólnym rozrachunku.
2. To zmień w "głową" to "ą" na "ę".

Dark Dragon PW
15 lipca 2014, 14:34
Poprawki wprowadzone.
Faktycznie, z rozpędu nie zauważyłem, że jest tam "ą". Dzięki!

Crystal Dragon PW
15 lipca 2014, 21:12
Spoko:)

To właśnie jest bołączką Worda czy Adobe Readera - nie wyczaisz za bardzo, że zrobiłeś, błąd, a Word nie wyłapuje wszystkiego.

Dark Dragon PW
17 lipca 2014, 10:58
Dla zainteresowanych - następny rozdział skupi się na ostatnim członku Rady. Będzie nosił tytuł "Przepych i drogie kamienie" i przybliży postać Pre Krasny.

Oczywiście zostaną naniesione poprawki do wszystkich wcześniej zauważonych i zgłoszonych błędów.

Premiera dziś wieczorem.

EDIT:
POBIERZ

UWAGA: Jeśli ktoś wcześniej dorwał się do pliku to radziłbym pobrać jeszcze raz, gdyż ta wersja zawiera kilka poprawek.

PS. Z chęcią przeczytałbym wasze przeczucia co do tej postaci. Tak samo jak dotychczasowe odczucia. Czy idzie to w dobrym kierunku? Czy styl jest dobry? Co się najbardziej podoba? Co wymaga poprawy?

Crystal Dragon PW
12 września 2014, 08:27
No cóż Darku, przeczytalem i nie mam (prawie) nic do zarzucenia. No, może poza słowem "sędzędzio". Domyślam się, że chodziło ci o sędzie.

Co do Pre Krasny: pos względem walorów wspaniała:) również ciekawie ukształtowany jej charakter: mądra, ale łasa na blyskotki. Ciekawa postać. Czekam na następne rozdziały.

Dark Dragon PW
12 września 2014, 08:35
Chodził o "panie sędzio", ale dzięki za wyłapanie - fixed.
strona: 1 - 2
temat: [książka] Autentyczna Bujda

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel