Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 120 - 121 - 122

Alistair PW
19 sierpnia 2014, 05:51
Hehe, masakra. Dawno się tak nie uśmiałem. Dodałbym tylko, ze obowiązkowo trzeba napisać minimum 3 tomy, a najlepiej z 10. I to nie jest właściwie żart, bo normalnie mnie trafia, gdy idę do księgarni i chcę kupić jakąś książkę fantasy, to od razu muszę natrafić na wielotomowe dzieło. A totalnie wnerwiony i załamany jestem, gdy okazuje się, że w Polsce został wydany tylko pierwszy tom. Reszty się pewnie nie opłacało. Gorzej, gdy wydano 2 lub trzy, a reszty już nie. Albo wydano tak dawno temu (czyli np. 3 lata temu ;) ), że kupić można tylko np. 2 tomy z 10.

Kastore PW
22 sierpnia 2014, 22:52
Cała prawda o dzisiejszych FPSach.



No, może za wyjątkiem Wolfensteina. :P

Acid Dragon PW
25 sierpnia 2014, 18:46


This is wrong on so many levels...

Alamar PW
25 sierpnia 2014, 19:57

Niestety, prawdziwe w przypadku polskich wersji językowych gier MM w Ashanie... i nie tylko.

Mitabrin PW
27 sierpnia 2014, 00:16
Lekka autoreklama - Moja nowa animacja.

Po zrobieniu 4 krótkometrażówek o kucykach postanowiłem, że muszę zrobić coś co z mniejszym wstydem będę pokazywał znajomym, których ciekawi czym się zajmuję... Nie jestem pewien czy plan się powiódł, ale z pewnością ten filmik chociaż trochę się różni od mych poprzednich. :3

Aklantes PW
27 sierpnia 2014, 00:41
Emmm... Rozumiem, że naoglądałeś się pan Madness Combat, hmm?

A tak na serio, to sprawnie zrealizowana animacja. I tyle. Bo rozumiem, że sensu to najmniejszego nie ma. Just moving images.

PS. Wolałem wersję sprzed upgrade'a - potato mana. ^^

Degraf PW
29 sierpnia 2014, 17:58
Dawka Herosów w stylu Lego

http://heroes3wog.net/lego-heroes-might-bricks-3/

Alamar PW
31 sierpnia 2014, 15:15
Skoro o klockach mowa, to Ubisoft razem z firmą Mega Blocks przedstawiają - Assasin's Creeda.

Nie jest to zresztą pierwsze takie przedsięwzięcie Ubisoftu:

Warmonger PW
31 sierpnia 2014, 15:23
To żadna nowość, sam głosowałem na ten zestaw: ;)



Widać tradycyjne klocki już się przejadły i szukają nowych brandów.

Alamar PW
31 sierpnia 2014, 15:30
Nowość nie, chodziło mi bardziej o to, że pojawiają się klocki na motywach gier Ubi, więc kto wie, co w przyszłości jeszcze zobaczymy. ;)

Warmonger PW
4 września 2014, 21:32
Herosi po latach nadal inspirują ;)

Alamar PW
5 września 2014, 13:27
Jaka mistyczna bestia w Tobie siedzi?

____________________________________

Fairy... oraz Dragon, czyli w sumie Faerie Dragon.

Cytat:

A practitioner of magic, you were blessed with the ability to attain objectives or acquire wisdom using supernatural means. You are both the master of illusion and of creation. Your powers can transform beings and objects into their most desired form, or... their harshest nightmares

Kammer PW
5 września 2014, 13:40
Kammer Dragon:

You are larger than life, stronger than most and some may say you're hoarding a great treasure in your secluded cave in the mountains. Though some may want to slay you for your treasure, others admire you for your wisdom and grace. And if they don't, you can always just sneeze at them and set them ablaze.

Garett PW
5 września 2014, 13:48
Garett Vampire:

While you feed by the blood of living beings, they can't resist your charm and mysterious sex appeal. You are awake when they fall asleep, hidden while they are conscious. They fear you, but nonetheless helplessly attracted to you
Biorąc pod uwagę, że nie ma tam lisza (chyba :P) to może być. :D

Morglin PW
5 września 2014, 14:34
Ech, jestem tym samym smokiem co Kammer...

Irhak PW
5 września 2014, 14:50
Smok. A czego się spodziewaliście po Starożytnym? :P

Alamar PW
5 września 2014, 14:51
Wróżki? :D

Belegor PW
5 września 2014, 15:15
Też smok wyszedł. Widać jednak coś mam z zimnokrwistego gada.

Andruids PW
5 września 2014, 16:29
Starożytny Dżinn:


Jako duch więziony w lampie oliwnej, uwolniony przez śmiertelników, często żywisz urazę do ludzi z twojego otoczenia. Mimo tego, każdy kto cię spotyka, uważa się za szczęściarza. Posiadasz moc spełnić życzenia innych, ale czasem ludzie życzą sobie rzeczy których naprawdę nie chcą, albo nie rozumieją. To nie twoja wina, powinni być ostrożni ze swoimi życzeniami.

A spirit captured in an oil lamp, to be freed by mortals, you often hold a grudge against those around you. Despite that, anyone who meets you considers himself lucky. You have the power to make others' wishes come true, but sometimes people wish for things they do not truly want or understand. It's not your fault, they should be careful what they wish for

Kto by pomyślał. Ale test słaby taki trochę. Ile jest wyników, 6?

Alistair PW
5 września 2014, 17:08
Też jestem smokiem. Problem w tym, że dwa ostatnie pytania nie zawierają odpowiedzi pasujących do mnie, zwłaszcza przedostatnie. Wybrałem najbardziej zbliżone, ale zbliżone są jak, nie wiem, Pluton do Słońca.
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel