Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [różne] Wybierz najładniejsze Forge!
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Które Forge graficznie podoba Ci się najbardziej?
1. Oryginalne / NWC (34)
 
 36%
2. Polski Projekt Forge (29)
 
 31%
3. Forge w HotA (32)
 
 34%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3

Szalone Trzewia PW
29 sierpnia 2014, 18:16
Dokładnie, świeci się jak psu jajca. I co z tego, że NWC nie wyjdzie, skoro projekt miasta był najlepszy? Nie rozumiem, to jestem antypolakiem, bo nie wspieram tego, co polskie? Lol. Na Hotę czekam, bo Cove mi się spodobało i mam nadzieję, że rosyjscy przyjaciele dalej będą ciągnąć projekt.

A jest jakiś link, bym z kolegami mógł sobie pograć, bo w 1 poście nie ma.
Mam nadzieję, że coś zrobiliście z tym świeceniem.

Kammer PW
29 sierpnia 2014, 18:36
Najaktualniejsza wersja Forge. Bez świecenia sie jak psu jajca, bo to jest część nowej wersji projektu.

Daractive PW
30 sierpnia 2014, 16:50
<czystoteoretycznerozważaniamodeon> A nie dało by się uaktualnić tej starej wersji (jednostki wszystkie w sumie mamy, a z budynkami były tylko pewne problemy), a grupie Hobbita i witchkinga (przepraszam że używam tej dwójki jako "marki", po prostu reszty nie kojarzę) pozwolić iść ich własną wizją (oczywiście krytyka wciąż powinna mieć miejsce, chodzi mi po prostu o zadowolenie zarówno fanów ortodoksyjnych, jak i nowoczesnych)?<czystoteoretycznerozważaniamodeoff>

Dark Dragon PW
30 sierpnia 2014, 16:54
Ok, ale ktoś musi to zrobić. Komuś musi się chcieć :P (nawet jeśli powstawiać jakieś gotowe defy).

Shin0bi PW
31 sierpnia 2014, 15:16
Cytat:
a grupie Hobbita i witchkinga (przepraszam że używam tej dwójki jako "marki", po prostu reszty nie kojarzę) pozwolić iść ich własną wizją (oczywiście krytyka wciąż powinna mieć miejsce, chodzi mi po prostu o zadowolenie zarówno fanów ortodoksyjnych, jak i nowoczesnych)?

A kto niby miałby im zabronić tudzież pozwolić iść ich własną wizją i na jakiej podstawie? O.o

Orzie PW
31 sierpnia 2014, 16:16
Perhaps this one will also join the polls sometime... when I'll find the inspiration to finish it :)


Dark Dragon PW
31 sierpnia 2014, 17:21
I'd love to see Forge in H2 as well. This would be so fresh :).
strona: 1 - 2 - 3
temat: [różne] Wybierz najładniejsze Forge!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel