Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Kto w co grał?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Kastore PW
25 sierpnia 2014, 17:34
Heroes 1 - Kampania Alamara, około połowy oryginalnych mapek pojedynczych.
Heroes 2 - Wszystkie kampanie z podstawki i Pol, wszystkie oryginalne mapki pojedyncze.
Heroes 3 - Wszystkie kampanie RoE, AB, SoD, WoG, HotA, HC, wszystkie mapy oryginalne, wszystkie z WoGa (znaczy się jedna + tutorial :P), wszystkie z HotA, singleplayer, multiplayer, allplayer, mapmakerstwo, skryptowanie, zabawa VCMI, mody... Po prostu wszystko, co się da i wiele, wiele więcej (:P).
Heroes 4 - Wszystkie kampanie z podstawki i z dodatków, duża większość oryginalnych map pojedynczych, mapmakerstwo, multiplayer.
Heroes 5 - Wszystkie kampanie z podstawki i dodatków, wszystkie oryginalne mapki, mod Dark Messiah, kilka innych mniejszych modów, dużo więcej multi, niż w przypadku części czwartej, a co do robienia własnych mapek - cóż, otworzyłem edytor i na tym się skończyło.
Heroes 6 - Wszystkie kampanie, wszystkie oryginalne mapy, poziom 40.

M&M3 - Ukończone powiedzmy, że na sto procent, tzn. wszystko odkryte, wszyscy pokonani idt.
WoX - Ukończone, także na umowne 100%.
M&M6 - Ukończone dwa i pół razy. :P
M&M7 - Ukończone kilka razy po obu stronach.
M&M8 - Ukończone dwa razy.
M&M9 - Ukończone raz.
M&M10 - Ukończone raz i więcej nie chcę! :P

Crusaders - Do połowy.
Legends - Parę walk offline.

Oryginalne King's Bounty - Kilkanaście minut.
King's Bounty od Cenegi - Ukończone.

Duel of Champions, Heroes Online, Heroes Kingdoms, Clash of Heroes - Witch, please...

Tarnoob PW
29 sierpnia 2014, 09:21
No proszę.

Widać, że jest sporo graczy, którzy nawet nie planują grać w MM. Rozumiem, że części I–II i VI–VIII odstraszają grafiką, IX odstrasza bugami, a X odstrasza wymaganiami. W MM3–5 grafa jest archaiczna, ale elegancka i znoś­na. W częściach 1–5 problemem jest bardziej niska rozdzielczość, do której jest się mało przyzwyczajonym, ruch polowy bez obracania kamery, łatwość pogubienia się, interfejs i trudności w instalacji.

Czy nawet kiedy komputery staną się mocniejsze i MMX stanieje, to dalej niektórzy nie będą chcieli się nad tym pochylić?

Acid Dragon PW
29 sierpnia 2014, 10:20
MMX było przeznaczone z góry dla fanów old-schoolu i poprzednich części MM, więc nie - raczej zbyt wielu nowych nie przyciągnie, nawet gdyby to za darmo rozdawać.

W dzisiejszych czasach RPGi dla pojedynczego gracza, jak i nawet strategie schodzą do podziemia.

A że gry Heroes są znacząco bardziej popularne od Might & Magic? To wszak żadna nowość ;).

Hayven PW
29 sierpnia 2014, 12:46
Cytat:
WoX - Ukończone, także na umowne 100%.

A Megasmoka zabiłeś? :3

Kastore PW
29 sierpnia 2014, 15:15
Hayven:
A Megasmoka zabiłeś? :3
Tak, po zrobieniu wszystkich questów, zabiciu wszystkich potworów i pięćdziesięciu próbach. :P

Hayven PW
29 sierpnia 2014, 15:21
Mnie wystarczyło kilkanaście nieudanych prób, skapnięcie się i odwiedzenie większości studzien na XEEN :D

Andruids PW
29 sierpnia 2014, 15:33
- Heroes III RoE, raz za młodu z drobną pomocą kodów (CHEATER - Don't judge me, Red Dragon!), ale drugi raz już uczciwie i ze zrozumieniem, niecały rok temu : p
Niestety potem wziąłem się za Shadow of Death i utknąłem w kampanii Craga Hacka : c
- Heroes IV część kampanii z podstawki
- Might and Magic VI-X, w tym X dwa razy.
- Might and Magic I na NESa próbowałem, ale nie udało mi się zainteresować : /
Kiedyś planuję w końcu wyruszyć do światów Terry i XEEN.
- Clash of Heroes : D Na DSku brata.
- Dark Messiaha przeszedłem ścieżką wojownika na trudnym. Nie po to mordowałem się w Dark Souls i uczyłem jak posługiwać mieczem (czy sztyletami) żeby grać magiem na easy. Ostatecznie myślę, że tylko dzięki temu dobrze się bawiłem przy tej grze.

Grałem też chwilę w DoCa, dobiłem chyba do 1001 ELO, z taliami Orków, Sanktuarium, Akademii i Nekropolii, ale zdobywanie osiągnięć przestało mnie bawić.

Do tego kilka towarzyskich potyczek w Heroes V, niezliczone w Heroes III i jedna w Heroes VI, kiedy jeszcze było w becie (kuzyn się z nami podzielił kluczem).

Może jeszcze nadprogramowo się pochwalę Disciples I i II : p Kampanie Imperium i Górskich Klanów.
No i Grimrock. Czekam z niecierpliwością na dwójkę.
strona: 1 - 2
temat: Kto w co grał?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel