Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Świecidełka i błyskotki, czyli nasze propozycje do Skarbca
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Matheo PW
14 marca 2012, 23:06
Znalazłem fajną stronkę, z informacjami o rożnych modach. Może coś z tamtąd dodać do Skarbca ;). Znajduje się dokładnie tutaj

AmiDaDeer PW
15 marca 2012, 15:35
*stamtąd.

Grove Town, New Upgrades i Introducing Halflings są już umieszczone w Skarbcu. Reszta to albo bardzo małe mody zmieniające parę grafik, albo też nie ukazały się na łamach Groty (ino wszędzie indziej), albo też jedno i drugie naraz.

To nie HotA czy WoG, aż takiego znaczenia dla nas nie ma.

A o wkurzaniu się nie zamierzam wypowiadać, i wam radzę to samo, moi drodzy nowicjusze.

TopFunny525 PW
15 września 2012, 11:18
Takie pytanie, czy można dodać do skarbca Erę 2.3? Jak i kilka pomniejszych rzeczy?_:P

Dark DragonDark DragonPosty przeniesione do właściwego tematu.

Irhak PW
15 września 2012, 11:30
A te pomniejsze rzeczy to co? ;)

TopFunny525 PW
15 września 2012, 11:43
Irhuś mój koffany :P :
A te pomniejsze rzeczy to co? ;)

Od macochy oczywiście_:>.

A tak na serio, to tymi pomniejszymi rzeczami mogą być np. różne narzędzia do Equilibras czy do Heroes 5_(Creatures Framework). To tylko moja sugestia_:)...

Acid Dragon PW
15 września 2012, 11:53
Wszystko "można", ale z dokładniejszymi namiarami na pliki i określeniem co to w ogóle za pliki -_- .

gryfheroes6 PW
24 sierpnia 2014, 12:20
Proponuję również zamieszczać więcej soundtracków z gier, nawet ich remixów. Chociaż link... Można by było stworzyć taki składanki do słuchania i ściągania (coś podobnego było w Tawernie).

http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=208

Są jakieś tytuły do tych utworów?

Morglin PW
3 listopada 2015, 16:44
Skarbcowe świecidełka i błyskotki świecą, błyszczą... i niektóre z nich są posortowane w idiotyczny sposób. Przykładowo, gdzie znajdziemy Bastion pod VCMI? W kategorii "WoG i HotA". Logicznym by więc było, że i inne vałceemiowe miasta (na przykład Forge) też będą w "Wogu i Hocie", prawda? Prawda? Nieprawda. Forge jest w "Modyfikacjach do gier". Idźmy dalej. Programy do edycji gier Heroes i M&M są w "Programach i patchach", co miałoby nawet sens, gdyby nie to, że część tych, które dotyczą H3, są w "WoG-u i Hocie". A co z nieoficjalnymi spolszczeniami? Gdzie jest polskie KB2? "Gry". Polskie kampanie z Kronik? "Inne skarby". Spolszczenie do MM6? "Programy i patche"...

Proponuję więc, by ktoś to wszystko na spokojnie przejrzał i pomyślał, jak by to można było sensownie podzielić, a także, by dorobić dwie nowe kategorie - "Spolszczenia" i "VCMI". Może i nie ma obecnie dużej ilości pasujących do nich plików, ale na pewno ułatwiłoby to nawigacje po skarbcu.

Acid Dragon PW
3 listopada 2015, 18:16
Słuszne uwagi... w większości przynajmniej. Kto chciałby się tym zająć i trochę uporządkować nasz Skarbiec?

Nemomon PW
3 listopada 2015, 18:49
Może zamiast "WoG + HotA", "Programy + Patche", "Modyfikacji" oraz części "Innych Skarbów" posegregować wszystko według gier? Przykładowo jedną głóną kategorię pod gry z serii Heroes i tam wszystko, co pasuje (wewnątrz dzieląc już na mini kategorie jak "H1", "H2", H3", potem "WoG i inne", następnie "H4" &c.). Kolejną kategorię na "wszelkie inne gry", aczkolwiek wciąż je układając według jakiejś konkretnej kolejności, a więc ikonki do Dark Messiah będą pod innymi rzeczami z Dark Messiah. Mamy seksownie świecące się ikonki "New", więc nie będzie problemu nowych rzeczy do danej gry w środku dodawać.

A skoro jestem już przy głosie (i widać Smoq odzyskał już wszystkie swoje punkty poczytalności ;p), dodam iż relatywnie średnio mi się podoba coś innego. Mianowicie mamy np. kilka gier "Might and Magic II", ale - w przeciwieństwie do trzech pozostałych - nie ma ona napisane czym się w nią gra. Skoro pozostałe mają napisane, na czym się w nie gra, to i ta pierwsza powinna mieć napisane, iż jest to wersja "(PC)".

Poza tem wyraz "China" co oznacza? Mimo wsio jesteśmy polskim serwisem, więc używajmy polskich wyrazów.

Andruids PW
3 listopada 2015, 19:43
Nomnomnom zapodał świetny pomysł. Ktoś kto zaglądnie do Skarbca będzie szukał przede wszystkim modyfikacji do konkretnej gry, dlatego myślę, że na stronie głównej powinny znajdować się co najmniej odnośniki do Heroes 3 i Heroes 5. Mogą oczywiście odsyłać do tej samej strony, ale od razu przeskakiwać do konkretnego akapitu (tego, w którym znajdują się pliki związane z daną grą).

Oprócz tego wydaje mi się, że własną stronę powinny zachować modyfikacje które uzyskały status kultowy (czyli HotA, WoG i VCMI), ale również z podziałem na odrębne odnośniki.

Jakby co, chętnie się tym zajmę.

Fandor PW
3 listopada 2015, 20:41
Według mnie, można albo posegregować na gry i wewnątrz zakładki typu modyfikacje, patche, dokumentacja, muzyka, bądź odwrotnie - najpierw "kategoria produktu" potem kolejne gry.
strona: 1 - 2
temat: Świecidełka i błyskotki, czyli nasze propozycje do Skarbca

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel