Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Nie idzie (tym bardziej nie biegnie) dźwięk
komnata: Podziemna Tawerna

Kodzo19 PW
20 sierpnia 2014, 14:59
Cześć mam problem od wczoraj w komputerze dźwięk mi WOGóle nie idzie. To było tak grałem sobie i dźwięk idzie i jest fajnie, potem idę zjeść obiad wracam dźwięk nie idzie w filmach grach niczego nie słychać . Sprawdzałem czy nic nie jest wyciszone jednak nie jest wszystko jest na maksa ustawione, wszystko ustawione na maksa. Więc proszę o pomoc.

Morglin PW
20 sierpnia 2014, 15:03
Sprawdź czy masz dobrze podłączone głośniki. I spróbuj podłączyć jakieś inne słuchawki lub głośniki i zobacz, czy w nich będzie dźwięk.

Kodzo19 PW
20 sierpnia 2014, 15:08
No to tak sprawdzałem czy wszystko dobrze podłączone i jest mam dwie słuchawki odłączyłem głośniki a słuchawki podłączyłem dalej nic nie słychać drugie słuchawki podłączyłem i dalej nic.

Morglin PW
20 sierpnia 2014, 15:22
Ech, to niestety nie wiem o co może chodzić... Spróbuj jeszcze te słuchawki/głośniki podłączyć do innego wejścia w komputerze.

Aklantes PW
20 sierpnia 2014, 15:26
Reset karty dźwiękowej powinien załatwić sprawę. Na początek zrebootuj kompa. Jak kicha, to odinstaluj i zainstaluj sterowniki do wyżej wymienionego urządzenia. Jeżeli ciągle będzie bieda no to wypadałoby wypiąć i wpiąć ponownie w płytę główną.

Ale przemyśl to ostatnie tak ze 666 razy.

Kodzo19 PW
20 sierpnia 2014, 15:26
Mam jeszcze wejście z przodu komputera podłączyłem tam ale to nic nie dało.

Kodzo19 PW
20 sierpnia 2014, 19:49
Aktualizowałem sterowniki i dźwięk idzie tym bardziej biegnie.

RabicanRabicanGreat, zamykam.
temat: Nie idzie (tym bardziej nie biegnie) dźwięk

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel