Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Elfy kontra resztki obiadowe Acida :P
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Wolisz widzieć w H7 Sylwan czy Fortecę?
Elfy Sylwanu (52)
 
 60%
Krasnoludzka Forteca (35)
 
 40%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Irhak PW
18 sierpnia 2014, 17:56
Nowa część sagi Heroes of Ashan :P ogłoszona. Tym razem Ubisoft i Limbic Entertainment oddają częściowo ostateczny wygląd gry w ręce graczy! Na oficjalnym blogu poświęconym grze możemy już teraz wybrać jedną z ras, które nam będzie dane poprawić.

Głosowanie odbywa się między Sylwanem (elfami) a Fortecą (krasnoludami) i jak zapowiadano przegrana frakcja NIE pojawi się w DLC. Możecie zagłosować oficjalnie pod tym linkiem.

Ciekawi nasz wasza opinia - powinny wygrać elfy czy może krasnoludy? Osobiście widziałbym w grze bardziej Avalon niż kuźnie krasnoludów. A wy?

Hayven PW
18 sierpnia 2014, 18:32
Wybrałem elfy, a dlaczego - to już wyjaśniłem w Jaskini Behemota, gdzie analogiczny temat funkcjonuje już od kilku dni :)

Morgan Grin PW
18 sierpnia 2014, 18:38
Ja zaryzykuje i publicznie przyznam się do poparcia Krasnoludów. Bardzo chętnie zobaczyłbym obie frakcje w grze, ale już dawno przejadły mi się elfy. A gdyby tylko poeksperymentować z line-upem z piątki, mogło by wyjść naprawdę ciekawe i klimatyczne miasto

Alamar PW
18 sierpnia 2014, 18:45
Leśne elfy oczywiście. Wprawdzie samo to miasto w H5 jest okropne, ale 6 krasnoludków, podróbka Godzilli i wielka dziura w ziemi są o wiele, wiele gorsze. Jeśli zaś wierzyć Kompendium Ashanu, o teraz zamiast 6 krasnoludków dostalibyśmy: Ognistego Olbrzyma (czyli duszę krasnoludka w nowym, ognistym ciele) oraz Walkirię (czyli ducha ognia wyglądającego jak Glorie z H6). Oryginalne :P



O ile leśne elfy są nudne, to przynajmniej u wygląd jednostek został bardzo poprawiony: drzewiec, driada i pixie nie są tak żałosne, jak w H5.

PS1
Sylvan - Las, Leśny. Nie wiem co za mądra osoba postanowiła w H5 zrobic z tego Sylwan.

PS2
Czy tylko u mnie od kilku dnia ankieta na stronie Ubi niezmiennie pokazuje 67%/33%?

Irhak PW
18 sierpnia 2014, 18:57
Cytat:
Czy tylko u mnie od kilku dnia ankieta na stronie Ubi niezmiennie pokazuje 67%/33%?
To tylko pokazuje, że wahania głosów są poniżej 0.5% :P

EDIT - jako, że nie znam danych jednostkowych jest możliwe, że są też ustawione :P

Alamar PW
18 sierpnia 2014, 19:02
A już podejrzewałem, że wyniki są ustawione. Uff, na szczęście to tylko błąd statystyczny. :P

Mad Hatter PW
18 sierpnia 2014, 19:58
Głosowałem za fortecą, krasnoludy są moją ulubioną rasą w grach Fantasy, a spiczastouszych kochasi drzew ja już mam dość, bo gdzie człowiek, tam zaraz będzie elf XP
Mówiąc krótko elfy mi się przejadły.

EDIT
Cytat:
Elfy kontra resztki obiadowe Acida :P
Za to mogę się wkurzyć nie na żarty.

Aayren PW
18 sierpnia 2014, 20:13
Krasnoludy! Cóż, chyba wystarczyłoby bym powiedział, że to po prostu moja ulubiona rasa fantasty. Ale mi to nie wystarczy :p Wprawdzie elfy nie są złe, zwłaszcza oglądając conceptArty, o wiele lepsze niż w H5, ale też myślę że krasnoludy wyglądałyby o wiele lepiej w H7 gdzie grafika zdaje się ciutkę dojrzała. W H5 rasa faktycznie była dość monotematyczna (a smok całkowicie mi tam nie pasował), ale i tak gra frakcją sprawiała mi frajdę, a zamek wyglądał chyba najlepiej ze wszystkich w H5. Szkoda, naprawdę szkoda, że wybierając krasie odrzucam elfy (która klasują się zaraz za nimi), ale wybór jest dla mnie oczywisty i nieodzowny.

UP: Racja Hatter! Precz z elfim kolesiostwem! Na pohybel sk... długouchom!

Alamar PW
18 sierpnia 2014, 20:18
Płonąca Strzała!

Kodzo19 PW
18 sierpnia 2014, 20:51
Wybrałem krasnale ogrodowe bo lubiłem nimi grać w piątce. Elfy też są fajne ale krasnoludy lepsze. Czemu? Bo tak.

Dru PW
18 sierpnia 2014, 21:02
Wybieram elfy! Nigdy nie przepadałem za krasnoludami i zawsze traktowałem je jako dodatek do zamku druidów. Elfy są jedną z moich ulubionych ras i brakowało mi ich w H6. Krasnale w H5 były jedną z najbardziej monotematycznych ras w grze i mnie wogle nie przekonały. Możliwe, że w H7 bardziej by je urozmaicili, ale jednak elfy bardziej do mnie przemawiają.

Drakeni PW
18 sierpnia 2014, 21:59
Wybrałam Elfy z Sylvanu. Zraziłam się do Krasnoludów przez ich armię ( krasnolud z tarczą, krasnolud z włócznią, krasnolud na niedźwiedziu, gigakrasnolud i płonąca jaszczurka ) i ogólnie słabe wykonanie miasta. Elfy w H5 też nie były wybitne, ale przyzwyczaiłam się do nich, czy to w formie Bastionu, czy Rezerwatu. No i jest szansa na smoki w podstawce!

Karasnik PW
18 sierpnia 2014, 22:03
Nie dla długouchych cieniasów! (od tego mamy też Loch ^^) Wolę postawne defensywne krasnoludy po moich przyjemnych doświadczeniach z nimi w HV :D

Nemomon PW
18 sierpnia 2014, 22:36
Krasnoludy. Nie lubię elfów, bo to długouche... no właśnie. Poza tem zamek Krasnoludów w Trójce mi się podobał, a przynajmniej ich skarbiec.

Alistair PW
19 sierpnia 2014, 05:35
Teraz jest 66%/34%, ale i tak nie chce mi się wierzyć w tak "idealny" rozkład głosów. I, na litość, naprawdę trzeba być zalogowanym, by móc zobaczyć wyniki? Zaprawdę, powiadam Wam, wkurzają mnie takie bzdurne, nie mające żadnego uzasadnienia, wymogi. A zagłosowałem na Krasnali, bo wolę brutalną siłę, a nie tańczących Zielonych ;)

Alamar PW
19 sierpnia 2014, 08:01
Brutalną silę masz u orków lub demonów. Kurduple to defensywa, a to już przerabialiśmy w Przystani w H6.

Mad Hatter PW
19 sierpnia 2014, 08:42
alamar:
Brutalną silę masz u orków lub demonów. Kurduple to defensywa, a to już przerabialiśmy w Przystani w H6.

@Alamar, dlaczego tak się wyrażasz o Krasnoludach, to nie są krasnoludki!
Dla mnie to świętokradztwo!

Jak nie lubisz krasnoludów to zachowaj to dla siebie ale jak będziesz dalej naciskał to dalej będę głośnym anty-elfem.

I ban w niczym ci nie pomoże.

Alamar PW
19 sierpnia 2014, 09:45
Cytat:
Jak nie lubisz krasnoludów to zachowaj to dla siebie
I kto to mówi. :P

Poza tym przeczytaj prawdziwą historię o Królewnie Śnieżce i siedmiu zboczeńcach krasnoludkach.

AmiDaDeer PW
19 sierpnia 2014, 09:50
Elfy. Uwielbiam H2, a obecnie możliwy jest rozkład frakcji na układ podobny z Wojen o Sukcesję. Krasnoludy od zawsze były dodatkiem do innych frakcji i nie potrafię zaakceptować tego, że w Ashanie zrobiono z nich niezależną siłę. A mogli np. wrzucić je jako neutrale...

Nicolai PW
19 sierpnia 2014, 10:33
Cytat:
Poza tym przeczytaj prawdziwą historię o Królewnie Śnieżce i siedmiu [s]zboczeńcach[/s] krasnoludkach.
Uwaga... fairy tale nazi mode on. Nie ma czegoś takiego jak prawdziwa historia, możemy jedynie mówić o najwcześniej spisanej wersji. Poza tym jak przeczytać dziecku jakąś bajkę na dobranoc to wybierz wersję Perraulta, którego brutalność przy tych sadystach Grimm jest wręcz cukierkowa ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [Ankieta] Elfy kontra resztki obiadowe Acida :P

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel