Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Problemy techniczne
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

yuoshi7 PW
17 sierpnia 2014, 14:43
Mianowicie grając parę tygodni, niektóre z postaci zaczynają "zamulać". Mam na myśli to, że jak oddaję turę, to oczywiście kolejno wykonują ruchy przeciwnicy. I zdarza się jakaś postać, która się zacina i funkcja która trwa parę sekund, zajmuje nawet 2-3 minuty.

Chyba w miarę jasno wyjaśniłem. Jakieś sugestie jak mogę to naprawić?

jarojj10 PW
18 sierpnia 2014, 16:21
Mi Heroes III z jakiegoś powodu muli gdy mam włączoną w HD Modzie opcje 32-bit :P Sprawdź czy u cb nie jest podobnie :P

Drwal PW
18 sierpnia 2014, 16:30
Jarojj10 ma racje. HD mod bardzo często powoduję dłuższe niż zwykle poruszanie się komputera (na największych mapach mój rekord 7 minut), czasem nawet przycinanie samego konika na mapie przygody. Wystarczy przełączyć na wersje 64-bit i problem z głowy na jakiś czas. Gdy znowu się powtórzy radzę przełączyć znowu na 32 i z powrotem na 64. Nie wiem czemu się tak dzieje, już jakiś czas temu wysłałem informację o tym błędzie twórcom.

yuoshi7 PW
18 sierpnia 2014, 17:34
Dziękuję za odpowiedź. I mam pytanie, gdzie to znajdę :O Z lekka lamię, czyż nie? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć.

Drwal PW
18 sierpnia 2014, 17:42
Otwierasz Heroes3HDSetup i zmieniasz parametr na standard lub automatic 16-bit (nie pamiętam dokładnie, ale przy obydwu nie powinno być błędów):



yuoshi7 PW
18 sierpnia 2014, 18:07
Okazało się, że nawet nie mam tego HD Moda. Pobrałem go i później na spokojnie pobawię się nim. I zobaczę co z tego będzie i dam znać co i jak. A aktualnie dziękuję za pomoc ;)

yuoshi7 PW
19 sierpnia 2014, 10:39
Nic nie pomogło... Macie jeszcze jakieś pomysły?

MinosKing PW
19 sierpnia 2014, 12:11
Mam podobnie i mam nadzieję że to naprawią;]

iselor PW
11 października 2014, 18:28
Witam.

W HoMM 3 gram od początku, ale przez całe życie grałem w zwykłego Herosa bez zadnych modów, tylko oficjalne dodatki. Postanowiłem to zmienić i dziś wgrałem sobie WoGa w ostatniej wersji. Kumpel mówi że jest jeszcze fajny Horn of the Abyss, z tym miastem piratów. Rozumiem, że ów dodatek wciąż jest po angielsku, ale mnie interesuje co innego - czy jest kompatybilny z WoGiem a jeśli tak to jak ma przebiegać instalacja ? Tłumaczcie jak blondynce, bo nigdy modowanie mnie nie interesowało i się na tym nie znam a chcę sobie po prostu urozmaicić rozgrywkę:D

Kammer PW
11 października 2014, 18:43
Nie, WoG i HotA są niekompatybilne. ALE możesz zainstalować VCMI, dodać mody i mieć elementy WoGa i HotA. :P

kamilo1355 PW
5 lutego 2016, 23:19
Witam.
Nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam problem z Hotą.
Kiedyś ten błąd się u mnie pojawiał. Problem polegał i polega na tym, że HOTA nie wyświetlała mi po włączeniu miniatur jednostek a na bitwach mnie wywalało. Po zrobieniu reinstalacji Heroesów zainstalowaniu wszystkich wersji Hoty problem się powtarza.
Bardzo proszę o pomoc bo głód HOTY jest wielki ;)
ps. Na wersji 1.3.2 wszystko chodziło normalnie... i posiadam Złotą Edycje (lecz Heroesy są nieoryginalne i odpalane z plików obrau płyty na Deamon Toolsie)

Szaman PW
6 lutego 2016, 00:24
kamilo1355:
ps. Na wersji 1.3.2 wszystko chodziło normalnie... i posiadam Złotą Edycje (lecz Heroesy są nieoryginalne i odpalane z plików obrau płyty na Deamon Toolsie)

Kupno armaty z kuźni - 5000 złota
Rozwinięcie Artylerii na poziom eksperta - 3 levele
Zbudowanie Wiru Morskiego - 15000 złota, 15 drewna, 15 rudy, 10 siarki
Grać na spiraconej grze wartej 10 zł? - Bezcenne!

Sam Sobie odpowiedziałeś na swój problem, kup oryginał! I problem niczym czar oczyszczenie rzuconą na klątwę zniknie!

PS: Masz tu linka, jak byś miał problemy pt. „Gdzie dostanę 15 letnią grę!?”
http://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition

kamilo1355 PW
6 lutego 2016, 02:33
Grałem ponieważ nie mogłem nigdzie jej kupić a sama gra jest dla mnie bezcenna :D
Tak czy siak dzięki za link!
temat: [HotA] Problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel