Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Gildia Kwasowej Groty w M&M Heroes Online
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

Wikist PW
6 lipca 2014, 10:31
Acid Dragon założył gildię w becie gry Heroes Online. Jeśli ktoś już gra i chciałby dołączyć do gildii to niech:

1. w okienku gildii (jedna z zakładek nad czatem)niech wpisze nazwę gildii, czyli "Kwasowa_Grota". Sam nie testowałem tej opcji, więc nie wiem jak działa dlatego też, podaję inne sposoby,
2. zaprosi mnie (Wikist) lub Acida (AcidDragon) do znajomych, a potem napisze w grze do jednego z nas, że ma chęć dołączyć do gildii. Wtedy przyjmiemy takowego członka.

Nie wiadomo jak długo pożyje gildia, bo po przejściu z bety do premierowej wersji gry, konta mogą ulec zresetowaniu, tak samo gildie (po premierze może powstać na nowo). Ale na czas bety takowa jest. ;) Jeśli chcielibyście kogoś zaprosić do gildii to droga wolna tylko aby była to dosyć sensowna osoba. W końcu Kwasowa_Grota powinna mieć członków znających nieco gry M&M.

Acid Dragon PW
6 lipca 2014, 10:50
Jasne, niech Grotowicze łączą się pod wspólną flagą :).
Nie wiem, co prawda, czy bycie w gildii daje jakiekolwiek wymierne korzyści, aczkolwiek ponieważ nazwa gildii wyświetlana jest tuż pod nickiem na mapie, to jest to jakiś sposób na powiedzenie "ja jestem stąd, tu mnie znajdziecie!".

A co do resetowania kont, to zapowiedzieli, że mają tego nie robić.

Wikist PW
6 lipca 2014, 11:28
No właśnie ja przeczytałem, że mają nie resetować kont przy wejściu do open bety. I to wyczytałem na głównej stronie M&M HO. Jednak na stronie CD-Action napisane jest, że nie będą oni resetować kont przy wejściu do premierowej wersji. Dlatego ostatecznie już nie wiem jak będzie. :P

A tutaj linki:

http://cla.heroes-online.com/pl-PL/news/witajcie-na-oficjalnej-stronie-might-magic-heroes-online

http://www.cdaction.pl/news-38764/

Alamar PW
6 lipca 2014, 16:01
Oficjalne stanowisko odnośnie kont i poszczególnych faz testowania:

Cytat:
What will happen to my account after alpha test phase of the game?

After alpha test phase we will go to the next stage technical test -> closed beta -> open beta -> final release .... ongoing updates

All accounts will be deleted after the technical test (we are currently in)
All accounts may be wiped during the closed beta
All accounts will be transferred to the final system after the open beta

The last account wipes should happen in the closed beta. After the start of the open beta no one should fear that his account could be wiped. However, this may happen due to technical reasons but it is very unlikely to happen.

Dru PW
6 lipca 2014, 18:19
Ja osobiście wolę raczej poczekać na oficjalną premierę, niż się potem martwić moim kontem ;)

Swoją drogą wiadomo, kiedy oficjalna data premiery?

Acid Dragon PW
6 lipca 2014, 22:32
Oficjalne stanowisko na oficjalnej stronie, niebędące przeterminowaną wiadomością z fazy technicznych testów:
Postęp jakiego dokonacie w czasie gry w fazie Zamkniętej Bety zostanie zachowany i przeniesiony do Otwartej Bety. Nie będzie czyszczenia czy resetowania kont, gdy faza Zamkniętej Bety zostanie zakończona.

Jeśli coś jest na głównej stronie gry, to chyba trudno o bardziej oficjalne stanowisko.

Alamar PW
6 lipca 2014, 22:49
Z Ubi nigdy nic nie wiadomo. :P

Etharil PW
13 lipca 2014, 22:09
Nie byłem pewien, czy napisać to tutaj czy w innym temacie o Heroes Online, ale na forum stworzyłem F.A.Q. zawierające odpowiedzi na najczęściej zadawane przez ludzi pytania. Link: http://forum.cla.heroes-online.com/threads/264-F.A.Q.-Czyli-zbi%C3%B3r-najcz%C4%99%C5%9Bciej-zadawanych-pyta%C5%84!

Acid Dragon PW
13 lipca 2014, 22:29
Zwykle powiedziałbym, że "dobra robota", ale w tym wypadku trochę "zbyt" dobra. Kto to przeczyta? Jeśli ja miałbym pytanie, to prawdę mówiąc nie chciałoby mi się przebijać przez ten FAQ, żeby zobaczyć, czy przez przypadek go gdzieś nie ma, na przykład pod numerem 31. Poza tym czy pytanie w stylu "jak przesuwać kamerę?" naprawdę jest CZĘSTO zadawane? Osobiście widziałem je raz :P.

Etharil PW
13 lipca 2014, 22:45
Z racji, że siedzę naprawdę długo i często na Heroes Online, pytanie o przesuwanie kamery potrafiło paść nawet 20 razy dziennie! :P Co do "przebijania się przez F.A.Q." - zamieszczę na początku postu informację o wyszukiwaniu poprzez słowa-klucze, z czasem ewentualnie postaram się dodać coś w rodzaju spisu treści z hiperłączami prowadzącymi do danej części F.A.Q., jeżeli będę miał taką możliwość.

Wikist PW
14 lipca 2014, 00:04
Świetna inicjatywa. Tyle pracy włożyć to spore poświęcenie. Na pewno przyda się wielu graczom którzy będą trochę zagubieni na początku. :)

Kammer PW
23 lipca 2014, 19:52
Można prosić o zaproszenie do gildii?

Acid Dragon PW
23 lipca 2014, 20:03
Aby wysłać zaproszenie do gildii zarówno zapraszający, jak i zapraszany muszą być w tym samym czasie zalogowani na serwerze. Głupie to, wiem.

W każdym razie jak będziesz, to odezwij się do mnie, Wikista, Irhaka, czy Tharalina.
To dotyczy też każdego innego Grotowicza, który chciałby dołączyć.

Krukov PW
23 lipca 2014, 21:21
Miałem zagrać w tę grę, ale więcej jak rok czekam na klucz, więc się zniechęciłem. Nawet nie wiem czy jest warto zagrać w HO. Warto tam wchodzić czy nie ma tam nic ciekawego?

Alamar PW
23 lipca 2014, 22:08
Jak masz ochotę rozegrać kilka bitew w klimatach Heroesów, to HO to umożliwia. I w sumie tyle, bo brakuje tej grze zarówno aspektu ekonomicznego (rozbudowy miast, zdobywania nowych), jak i aspektu rozwoju bohatera (kilka umiejętności do wyboru co ileś poziomów).

Po pewnym czasie (jeśli gra się codziennie) gra po prostu się nudzi, a zadania dzienne są monotonne (zabij X stworów/oddziałów, przynieś Y zasobów, podaruj Z stworów).

Zobaczymy, jak twórcy temu problemowi zaradzą - na razie są wyprawy (raidy), gdzie pięć osób ma w określony czas, na pozbycie się danych wrogów. Niedługo powinny pojawić się obeliski i mapa puzzli, a w raz z nią nowy obszar (właściwie loch) do zwiedzania i zdobycia nagród.

Krukov PW
24 lipca 2014, 09:05
Mam nadzieję, że coś ciekawego dodadzą, bo szczerze mówiąc to kilka bitew w klimacie HoMM to można i rozegrać w gierce lordswm (Lord of Sword and Money). Szczerze mówiąc nauczyłem się tam nałogowego dzielenia oddziałów na wiele slotów :D
temat: Gildia Kwasowej Groty w M&M Heroes Online

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel