Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Pewien bohater w edytorze map
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

Sulfur PW
21 lipca 2014, 19:45
Dzień dobry, jestem tu nowy i nie wiem czy to już było czy nie, ale nieważne. Mam tylko jedno pytanie.

Czy mogę jakimś cudem dodać Agraela na mapę w edytorze h5 dzikie hordy? Nie ma go na liście scenariuszowych bohaterów, co jest dziwne. A więc, krótko i zwiężle, czy jest jakaś możliwość dodania go do mapki? Robię z kolegą kampanię w H5 i on by się nam przydał, ale jak nie można, to użyję Orlanda. :D

Z góry dziękuję za pomoc!

Hayven PW
22 lipca 2014, 10:00
1. Ustaw jakiegokolwiek bohatera (np. Deleb)
2. Po lewej będziesz miał zestaw właściwości tego bohatera w takim okienku. W jednym miejscu powinno być coś w rodzaju "Shared href [/MapObjects/Inferno/Deleb.(AdvMapHeroShared)]
3. Kliknij na [...] obok tego wersu.
4. Otworzy Ci się okno i w liście po lewej powinieneś znaleźć plik Agrael.(AdvMapHeroShared). Wybierz go, zatwierdź [Ok]
5. Proszę bardzo, masz Agraela :)

Krukov PW
22 lipca 2014, 10:08
A Agrael nie był od razu? Wydawało mi się, że był, ale ja zawsze miałem wgranych do losowych scenariuszy bohaterów z kampani, możliwe iż to coś zmieniło, albo mieszam to co było z wyobraźnią ;D

P.S. Szkoda, że Kha-Beleth(Władca) nie ma animacji ruchu po mapie i ataku :/

Sulfur PW
23 lipca 2014, 18:38
Dziękuję za pomoc :D

W Dzikich Hordach go nie było w edytorze, nie wiedzieć czemu, trzeba mieszać się z paskiem właściwości po lewej jak widać ;P

Wielkie dzięki za pomoc! :D

Hayven PW
24 lipca 2014, 14:40
Jak coś to w tych właściwościach możesz też znaleźć bohaterów ze scenek dialogowych, a nawet czołg i UFO!
temat: Pewien bohater w edytorze map

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel