Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/porzucony] Bastion - egipskie miasto
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16

Haregar PW
6 marca 2005, 21:05
Witajcie! Otóż wiele z was słyszało już o tym egipskim nowym mieście. Jak sie uda może będzie fajnie, ale czemu? Anubis to bóg, a tu nagle 123 anubisy atakują miasto. Wolałbym, aby WoG Team popracował bardziej nad Forge. Co o tym sądzicie? Wolicie zbierać do armii giga skorpiony i anubisy do walki, czy może z nową fabułą jednostki z forge? Za czym jesteście, za forge, tematem wielu dyskusji i całkiem nowe fabularne doznania. Czy może wolisz Egipt? Wolisz sklonować Anubisa i parę skorpionów pod swoją komendę czy może słonia? Powiedzcie, co wg was jest lepsze...

Kathrin PW
7 marca 2005, 09:07
Haregarze, żeby coś wiążącego powiedzieć trzeba by zobaczyć te jednostki, ich umiejętności, urodę itp. Tak trudno jest coś powiedzieć. Ja jestem i za Forge i za ewentualnym Egiptem - im większa różnorodność tym ciekawiej, jak w życiu:)

Haregar PW
7 marca 2005, 10:50
Na jednej stronce (adresu nie pamietętam) były zdjątka i nawet animacja. Troche nei hirołsowe to i troche zbyt egipsko wygląda. Jeszcze raz podkreślam, że Anubis to egipski bóg, a nie jakaś jednostka. Ale jeszcze się zobaczy, ja osobiście jestem za Magiczną Kuźnią.

Acid Dragon PW
7 marca 2005, 22:33
Co do Anubisa nie widzę problemów. Wszak:
- był także tylko JEDEN minotaur,
- JEDNA meduza
- JEDEN pegaz
- JEDEN gorynycz
- JEDEN behemot
a jak się uczepić to nawet tylko jeden gryf oraz ledwei kilkoro tytanów i cyklopów.

posiadanie setki anubisów ma więc taki sam sens i takie same prawa jak posiadanie setki minotaurów.

Haregar PW
8 marca 2005, 10:51
Lekko mylisz pojęcia. Anubis to znowu podkreślam BÓG EGIPSPKI . Pegazów było więcej, ale zachował się tylko jeden. Co do pozostałych zgadzam się. Ale bóg egipski do takiego minoska czy gorynycza jest bogiem. Minotaurów w wielu opowieściach może być więcej, ale one pasują, ale bóg egipski już nie. Do innych sie zgadzam, memelik może być, skorpion, mmm :P ale Anubis zdecydowanie mi nie pasi. Gdyby była taka jednostka w grze, to chyba albo bohater z super zdolnościami, albo jednostka, którą można mieć TYLKO 1.

Pomyślcie: Dawanie anubisa jako żołnierz to herezja. Pozatym, Anubis to pomocnik Ozyrysa, który potrafi czytać w myślach. Mieć taką jednostke? Trzeba by było zrobić jeszcze Ozyrysa i dać nową umiejętność (nie wiem jak to by było, ale chyba czytanie w myślach nie wchodzi w grę :p) .

P.S. Na wszystko się zgadzam, ale na takie coś to nie. (eee, anubis uzbrojony to wieksza forma Anubisa(!?) :p )
--------------------------------
Dodane później:
Ops... Zapomniałem powiedzieć, że gdyby i nawet było to miasto to zrobiło by większą aferę niż Forge. Trzeba będzie bardziej spojrzeć w "złoty środek" aby wytłumaczyć z kąd sięnp. skorpion czy Anubis wziął. (Forge to łatwo, gostek wrzucił ciało do maszynki i tak oto powstał choca... (ekhm) ... cyber zombie xD ) .
Z innej bajki: Ale tak, gdy patrzę teraz sobie na Heroesa i na Egipt, to chyba mogę zaakceptować Anubisa, bo Acid nawet masz rację. Tytanów też było kilku (było wielu, ale Kronos i tartar... :p ) . Chyba jednak masz rację :)
-------------------------------
EDIT:
Link :p
http://195.114.45.19/newtownwww/Efrit_narod/monster.html
I trochę inny komentarz: Gdyby jednak mogło być dodane to miasto, to co by zrobiły mumie i nomadowie? (Hmm, forma ulepszona? :P)


Acid Dragon PW
8 marca 2005, 12:38
nomadzi byliby z tego samego rodzaju, co nowe miasto (tak jak sylvan centaur jest z rodzaju Rampart), ale nie możnaby ich rekrutować w samym mieście. Mumie pozostaną neutralne.

Kathrin PW
8 marca 2005, 13:03
O rany, teraz biało na zielonym widzę różnicę między "męskim" myśleniem a "kobiecym":) Taż by mi do głowy nie przyszło analizować jednostki pod kątem poprawności religijnej czy jakiejkolwiek logiki:))) "Ładność" i skuteczność - to tak.
Panowie nigdy nie przestaniecie mnie zdumiewać, ale skoro tak to pewnie i tu szum się podniesie.

Haregar PW
8 marca 2005, 14:53
No oks, może się jednak myliłem. Cieszmy się, że Anubis będzie jednostką 7-ego poziomu i że będzie się mógł teleportować. Tak przy okazji, jest ustalona już siła Anubiska? :p
Ale dla miasta egipskiego zmieniam swą opinię na TAK =]
P.S. Zmieniłem, gdyż lubię bardziej Egipt, niż zaciemniałe smogiem miasto przyszłości ;p

Acid Dragon PW
8 marca 2005, 16:56
Katarzyno - to nie taki znowu męski punkt widzenia ;). Znam osobiście jedną niewiastę, która wręcz uwielbiała niegdyś analizować poprawność nazw i przynależności poszczególnych jednostek w H3. To po prostu kwestia charakteru i zainteresowań :). W każdym razie ów punkt widzenia był wystarczająco ważny, żeby wycofać Forge, więc bagatelizować go nie można.

Haregar PW
8 marca 2005, 17:49
Co do Egiptu, to czy wygląd jednostek nie będzie taki jak na tych skrinach? :p
Bo by było zbyt plastelino-silikonowo :D

Acid: To się jeszcze zobaczy...

Kathrin PW
8 marca 2005, 20:39
Haregarze byłam na stronce do której podałeś link; masz rację te propozycje jednostek są w większości jak ze świata Barbie, a "ataka Anubisa" -kaszmar, ani smieszno ani straszno.
Acid jeśli spotkałeś taką niewiastę , to nie pozwól jej zniknąć:) Musi być wyjątkowa.
Mnie pasowałyby wszystkie alogiczności, uwielbiam absurd, groteskę, eklektyzm, modernizm,światy równoległe, pomieszaniezpoplątaniem, Anubisy w świecie cyber punku:)

Haregar PW
8 marca 2005, 21:48
Napisałeś Acid, że to się jeszcze zobaczy. Czyli, że wog team coś zrobi z nimi oryginalnego albo magicznego, czy wsadzą mniejsze kopie jednostek? (troche nieHirołsowo to wygląda)
EDIT: Co do memelika(?) to on ma być na więlbłądzie (ulepszona forma) to on będzie troche za bardzo podobny do nomada :p I na takim zdjątku był na koniku :p
Pozatym skorpionek wygląda jak z forge :P Może to pół-golem? Był jeszcze taki gostek z czerwoym noskiem i nogawicami, czy to jest niewolnik? (za drogo ubrany i chyba ma kase na dobry trunek xD )

Acid Dragon PW
9 marca 2005, 19:47
"to się zobaczy", czyli zobaczymy co autorzy ostatecznie nam zaprezentują. Jak będzie gotowe to *być może* wprowadzimy wspólnie w Teamie jakieś poprawki.

Haregar PW
9 marca 2005, 21:34
Wygląd memelika na koniu nie wygląda za apetycznie. To zwykły nomad wg. mnie (czarniejszy konik i czapeczka :P ) . Gdyby był wielbłąd to, nieźle by było :)
Mam nadzieję, że skończą i wog team i wog powiększy się ;)

Rabican PW
11 marca 2005, 13:58
Wkurza mnie tylko fakt istnienia w jednym świecie jakiegoś tam Anubisa (skąd on się tam wziął?) oraz Defenders/Sentinels/Guardians of VARN.

Haregar PW
11 marca 2005, 15:34
Oco Ci chodziło? Cóż, historyjke powstania Anubisa będzie trudno wymyślić. Chyba, że będzie tak jak z aniołami. Były od zawsze, ale nie znamy ich prawdziwego pochodzenia (podobno byśmy dostali zawału serca :) . Co miałeś na myśli mówiąc (...) of VARN? Co to VARN :p . Mógłbym napisać coś o Anubisie, choćby jak powstał (no jak będzie pewność, że miasto będzie w wog i będą grafiki :) .

Rabican PW
12 marca 2005, 12:41
Co do VARN-u: czytaj uważniej dzieła Acida, w Gildii Mrocznych Tajemnic chyba coś było o tym napisane. Co do Obrońców, Strażników i Sentineli: przejdź MM6, to zrozumiesz, o co mi chodzi. Ja nie mogę tu dać jakiegoś ładnego zdjęcia wspomnianych, bo mi się save'y skasowały, a nie będę specjalnie po to przechodził gry do Tomb of VARN, aby tu wstawić jeden obrazek. Ma ktoś jakiś ładny screenshot wspomnianych przeciwników?

A tak WoGóle, co do nowego miasteczka, to jestem za pod warunkiem, że będzie można je wyłączyć.

Haregar PW
12 marca 2005, 14:58
Ahaa, oto Ci chodziło :)
Co do misteczka czemu wyłączyć? Jak nowe miasto to nowe miesto, a nie jakiś obiekt z budynkami i paroma jednostkami. Co do miasta jestem na "TaK" .

Acid Dragon PW
12 marca 2005, 15:37
Guardian of Varn


Guardan of VARN.


Trang Oul PW
17 marca 2005, 20:03
Egipski zamek będzie dobry, neutralny czy zły?
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16
temat: [H3/porzucony] Bastion - egipskie miasto

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel