Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/mod/różne] Nowe Stworzenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Andruids PW
6 lipca 2014, 01:45
@Warmonger Krajst, niech miecz, choć lewituje wygląda tak materialnie i w stanie zadać fizyczny ból jak to tylko możliwie. Albo od razu obwołajmy chłopów wybrańcami Elratha i dodajmy im świetliste iskry przy ataku, i aurę słonecznych promieni. Bo niby które magiczne konstrukty począwszy od Heroes 1 choćby się świecą? Gargulce? Golemy? Tytani? (Balisty?)

Matheo PW
7 lipca 2014, 18:11
Pomysł Tritha jest niesamowity. Można do tego wykorzystać czar przywołania żywiołaków.

MinosKing PW
7 lipca 2014, 18:24
GILU nie wiem jak to zrobiłeś ale dziękuję za poprawienie;]

MinosKing PW
9 lipca 2014, 14:42
Tak jak Gilu napisał wyżej:

Cytat:
Jest to nasz pierwszy, wspólny mod, więc może być kilka drobnych błędów, które postaramy się wyeliminować wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Mogą występować drobne błędy, ale postaramy się to naprawiać w miarę na bieżąco;]

AmiDaDeer PW
9 lipca 2014, 16:05
Dalekowie? Nie, nie pasują. Nawet jako "egzotyczne bestie".

Kammer PW
9 lipca 2014, 16:32
Przejrzałem DEFy i tak: wieżyczki mi się nie podobają. One nie pasują, ich to nawet nie da się uzasadnić. Za to Mimik jest wspaniały! Doskonale przypomina mi te upierdliwce z Dark Souls. Plus za niego. T-rex nie wygląda jak T-rex tylko jak jakiś pospolity raptorek. A naga naga jest świetna. :P

MinosKing PW
10 lipca 2014, 12:46
Nazwa nie koniecznie ma coś wspólnego z Egzotycznymi Istotami. Nadając tą nazwę raczej miałem na myśli zróżnicowane istoty jak właśnie T-Rex, Mimic czy niektóre istoty z Forge, jak ta Naga Tank czy Dalekowie w końcu przypominają lekko te niektóre zmechanizowane istoty z tej Frakcji.

Jeszcze co do T-Rexa to tak jak napisał Kammer że raczej on przypomina pospolitego raptorka niż T-Rexa. Hm może i prawda, ale nie miałem lepszego pomysłu na nazwę :c więc stąd ta nazwa.

Hayven PW
10 lipca 2014, 13:15
Przede wszystkim ten ogon powinien być jakoś tak rozmieszczony, żeby nie stał na sztorc tylko może zawijał się po jednej ze stron dinka. Wtedy byłoby więcej miejsca na stworzenie wielkiego cielska, które powinno cechować króla drapieżców.

A tak jak teraz to faktycznie - taki Tireksoraptor. Można po prostu nazwać Raptor, nikt Ci głowy nie urwie :P Nie widziałem jak toto atakuje, bo patrzyłem tylko na zdjęcia, ale powinno gryźć zębiskami, a przy najechaniu myszą - ryczeć.

MinosKing PW
10 lipca 2014, 13:37
Hayven nie wiem czy da radę zrobić się cokolwiek z tym ogonem, ale co do ataku dźwięk ma chyba odpowiedni:d miał gryźć to gryzie:P albo uderza głową w przeciwnika? no w każdym bądź razie trzeba by mu się lepiej przyjrzeć podczas animacji ataku.
strona: 1 - 2
temat: [VCMI/mod/różne] Nowe Stworzenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel