Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Wasza ulubiona postać/bohater świata MM
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3

Kaazam PW
30 stycznia 2006, 17:05
Która waszym zdaniem postać/bohater świata MM jest najciekawsza. Ja najbardziej lubie wujka Archiego - jest super. Jemu dorównuje tylko Solmyr. A co wy sądzicie.

Naruto-kun PW
4 lutego 2006, 19:22
Ulubiona postać? Hmmm... są dwie: Archibald i Sandro. Archibalda zawsze lubiłem, między innymi za to, że nie jest nudny jak Roland. Jeśli chodzi chodzi o Sandro, to podoba mi się to, że nie daje za wygraną. Wystepuje w kilku częściach MM-HoMM i pomimo porażek idzie w zapatre. Krótko mówiąc - twardziel. :)

Nya PW
20 marca 2006, 15:03
No spójrz, Naruto-kun, mamy te same upodobania. Też najbardziej lubię Archibalda i Sandro. I to z tych samych względów!

Acid Dragon PW
20 marca 2006, 15:22
Mnie z kolei z całej sagi HoMM/MM zawsze najbardziej interesował Tarnum - chyba przez tą stopniową zmianę charakteru i różnorodność życiowych sytuacji, w jakich musiał się odnaleźć.... morderca, tyran, wojownik, rycerz, mag... bohater.

vinius PW
21 marca 2006, 10:53
A mnie intryguje bezimienny bohater KB2 - nawet nie wiemy jak wygląda (możemy się tylko domyślac, że on jest przedstawiony w menu głównym). Nie wiadomo też skąd przybywa, jaka ma profesję i tego typu sprawy...

Ector PW
29 marca 2006, 18:28
Ja najbardziej lubię królową Kasię z Erathii. Ciekawe, czy przeżyła Rozliczenie, czy może Enroth też został "zlikwidowany"?

Boryna PW
29 marca 2006, 20:03
Ja tak jak pan wyżej. Najbardziej lubię Królową Katarzynę a potem Archibalda.

Xeron PW
28 maja 2006, 01:51
Archibald Ironfist. Zawsze go lubiłem. Nie wiem w sumie czemu. Od pierwszego spotkania (Czeluść w M&M VII) darzyłem go sympatią. Drugą najbardziej lubiana przeze mnie postacią jest... Sandro. Tak za determinację i to, że jest... liczem:).

Narsil PW
28 maja 2006, 13:11
liSZem.


Też najbardziej lubię Sandro i Archibalda. Może założymy fan-klub? :P

MCaleb PW
28 maja 2006, 13:37
Obie formy są poprawne (patrz Wikipedia), a do tematu o Liszach zapraszam tutaj.

A co do moich ulubieńców, to moge jedynie opierać się na HoMM (jako, że część z nich występuje także w MM, to ich wymienię).
Tak więc są to: Sandro, Archibald, Gem, Crag Hack, pewien wampir z H2, którego imienia nie pamiętam, Gelu, Darkstorm.

Trang Oul PW
28 maja 2006, 14:02
Ja najbardziej lubię Sandro i Moandora...wiadomo dlaczego.

Solmyr PW
13 lipca 2006, 14:41
Ja takze najbardziej lubie Kasie, bo zawsze wychodzi calo z roznych opresji. Na drugim Archibald za swoja nieustepliwosc w dazeniu do tronu Erathii.

Taurus PW
8 września 2006, 17:27
Ja najbardziej lubię Solmyra, Deemera no i Corbaca

Quba Drace PW
18 października 2006, 20:12
Tarnum Tarnum i jeszcze raz Tarnum

Lord Pawello PW
18 października 2006, 20:58
Archibald i Sandro są moimi ulubionymi postaciami :).

TOLBERTI PW
27 listopada 2006, 20:05
Kolega Kastore, Archi oraz Sandro (ciekawi kolesie).

Vatras PW
13 grudnia 2006, 21:14
Ja mam trójkę swoich faworytów.
Po pierwsze: Kastore. Polubiłem tego elfa w sumie nawet do końca, nie wiem czemu. Ot tak po prostu lubię go
Po drugie: Archibald Ironfist, prawowity władca Enroth. Tak jak już ktoś wcześniej wspominał, znacznie bardziej "sympatyczny" od swojego braciszka. No i jest prawdziwym nekromantą.
Po trzecie: Charles Quixote z MM7. Postać właściwie epizodyczna, ale jak dla mnie wspaniała. Jedyny przedstawiciel "dobrych, sprawiedliwych i ogólnie cacy", który zdobył moją sympatię. Podobnie jak w przypadku Kastora sam nie wiem dlaczego. A i tak na marginesie, jakoś dziwnie kojarzy mi się on z szanownym panem Viniusem :)
Pozdrawiam

ponury PW
4 kwietnia 2007, 23:26
Dace (H3) za profesję (Minotaury), Sandro i Thant no i Archibald Ironfist oczywiście :P .

Cuthbert2 PW
3 lipca 2007, 14:39
Devlin Arcanus i TARNUM!!!

tymolord PW
3 lipca 2007, 17:59
Sandro, Crag Hack i Yog. Ewentualnie Tarnum.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Wasza ulubiona postać/bohater świata MM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel