Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Sandro
komnata: Biblioteka Legend

Krecha PW
8 lipca 2009, 19:02
Mam kilka pytań co do Bohatera Sandro.
Jaka jest jego historia bo ominąłem KB MM1-5 Crusader choć mam plyte i warlord (dobrze napisalem?)a i H5 więc nie wiem zbyt wiele o mocy i magi.
Ale pod koniec SoD Sandro nie żyje więc...
Chodzi mi bardziej o przeszłość Sandro.
Czy występował w MM1-5 i jaką rolę ma Sandro ogólnie w całej rozciągliwości świata MM.

Może mam dużo pytań xd

VatrasVatrasPragnę Pana poinformować o istnieniu w języku polskim tajemniczego znaku, który większość istot nazywa przecinkiem. Stosowanie go znacznie zmniejsza szansę na usunięcie posta przez Moją Skromną Osobę. Dziękuję za uwagę i zachęcam do poprawy powyższego wpisu.


Alamar PW
8 lipca 2009, 19:14
1) A wpisz w tutejszej wyszukiwarce "Sandro" i sam sobie poszukaj. :P
2) I weź poszukaj sobie słownika poprawnej polszczyzny. :P

Eniphoenix PW
8 lipca 2009, 21:48
Jak to "pod koniec SoD nie żyje" ? Przecież Sandro jest w HoMM4, a wzmianka o nim nawet w HoMM5!

Trang Oul PW
8 lipca 2009, 23:26
Sandro nie żyje od dawna, konkretnie od przemiany w lisza.

Eniphoenix PW
9 lipca 2009, 10:56
Ech... bycie nieumarłym nie oznacza, że ktoś nie żyje. Całkowita śmierć "nieco" różni się od przemiany w lisza, nie sądzisz?

Krecha PW
9 lipca 2009, 11:03
eee..muszę sobie załatwić SoD i jeszcze raz przejść ktoś tam umierał

Tarnoob PW
9 lipca 2009, 21:48
Hmm… Na moim ekranie umierały całe legiony…

Sandro to po prostu „czarny charakter”, oczywiście mroczny nieśmiertelnik, przebiegły, uparty, wierzy we własne kłam­s­twa, więc talent do czarnoksięstwa i nekromancji to czysta formalność. W Heroes I opowiedział się za Ala­ma­rem, bo nie było jeszcze jako-takiej „bazy wypadowej” dla nekromantów, a magia śmierci dopiero raczkowała, by stanąć na nogi razem z Archim w części drugiej.

W skrócie: NWC nie chciało się robić pięciu miast, do tego musieli wykorzystać grafiki ze starych MM-ek :-P

Zaraz… Ktoś już tego nie pisał?

tymolord PW
15 sierpnia 2009, 00:06
Sandro? Wszystkie części Heroes od 1 do 4, a nawet w produkcie Herosopodobnym nazwanym "Heroes V" (bluźnierstwo!)... no i might and magic.

Pewnie w "HoMM" 6 też coś o nim będzie..

A propos tego czy on żyje czy nie-żyje.. Sądze że żyje, gdyż ma świadomość z czasu gdy nie był liszem. Chociaż trudno to nazwać życiem.. ble

Alamar PW
15 sierpnia 2009, 01:01
Cytat:
A propos tego czy on żyje czy nie-żyje...
A zagraj w SoD-a, to się ostatecznie dowiesz. O MMV nie wspominając.
Temat o liszach też się kłania.

Tarnoob PW
15 czerwca 2014, 12:18
Pozwolę sobie odkopać. Aż dziw, że jeszcze tego nikt nie zrobił.

Okazało się, że spełniła się przepowiednia Tymolorda:
Cytat:
Sandro? Wszystkie części Heroes od 1 do 4, a nawet w produkcie Herosopodobnym nazwanym „Heroes V” (bluźnierstwo!)… no i might and magic.

Pewnie w „HoMM” 6 też coś o nim będzie..
Teraz możemy obstawiać zakłady, czy Tymolord ma magiczne mocne albo czy spiskował lub kolaborował z U­bi­sof­tem. :-P Ewentualnie Ubisoft nas śledzi lub ktoś im o doniósł o tym poście. ;-)

Xelacient PW
15 czerwca 2014, 13:25
A tam przeginasz Tarnoob.

Jak mamy skończoną liczbę kombinacji poszczególnych elementów to przy odpowiednio wielkim fandomie zostanie obstawiona każda możliwość.

Szczególnie widoczne jest to w fandomie kucyków co znalzało swoje apogeum w tym:

https://derpicdn.net/img/2014/5/14/626625/large.jpg

Jakby jeszcze tego było mało, to mieliśmy odcinek, gdzie Pinkie Pie musiała się gapić na schnącą farbę, całośc była mało sensowna, ale był niezły zaciesz, albowiem przed jego emisją został opublikowany bardzo popularny (oraz krótki i wysoko ocenianym) fanfik w którym ową Pinkie Pie nachodzą filozoficzne przemyślenia podczas gapienia się na schnącą farbę. Nawet zaczęto mawiać, że w serialu coraz gorsze fanfiki animują.

Ergo: Przy odpowiednio dużym i aktywnym fandomie to nawet Sandro ratujący Ashan przed Kreganymi na spółkę z brodatą krasnoludzicą zostałby przewidziany.

Trith PW
15 czerwca 2014, 22:35
Xelacient:
Ergo: Przy odpowiednio dużym i aktywnym fandomie to nawet Sandro ratujący Ashan przed Kreganymi na spółkę z brodatą krasnoludzicą zostałby przewidziany.
Xel, kraczesz. Przestań.
temat: Sandro

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel