Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Odznaczenia Kwasowej Groty
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3

Qui PW
12 czerwca 2014, 16:08
Cytat:
Owszem, systemu like'ów nie będzie, bo nikt go nie napisze. Aczkolwiek to nie oznacza, że Łasic i ja mamy monopol na rację i że zdania innych się nie liczą.

Erm. Znaczy się tak, "monopolu na rację" nie mamy, natomiast w tym przypadku obawiam się że zdania innych liczą się tylko w teorii, bo w praktyce to już raczej nie, bo mamy monopol na nowe funkcjonalności :P. No chyba że rzeczywiście ktoś nas przekona, ale nie wydaje się to prawdopodobne.

Natomiast o ile pamiętam był kiedyś pomysł, żeby dać możliwość wyróżniania wartościowych postów przez Strażników. Co ma więcej sensu. Natomiast nie pamiętam na czym stanęło, poległo to, albo wrzuciliśmy do szuflady "może kiedyś"?

Acid Dragon PW
12 czerwca 2014, 16:19
to ostatnie.

Można wrócić do tego pomysłu, ale wymagałby sporo kodowania i przynajmniej u mnie jego priorytet zdecydowanie spadł.

Nemomon PW
12 czerwca 2014, 20:21
Jak Łasicowi się (w życiu) nudzi... Chociaż nie wiem, gdyby był w zoo, to mogłoby mu się nudzić, a że jest na wolności, to może ma inne zajęcia.

Nie wiem, czy coś takiego także jest potrzebne. Niby jest nice and all... ale równie dobrze można taki post wydzielić i zrobić z niego osobny temat. Lub sklonować (jeżeli na AC jest opcja kopiowania postów/tematów) i przywiesić gdzie indziej.

TopFunny525 PW
13 czerwca 2014, 21:09
Niby pomysł fajny, ale zalatuje mi tutaj sporo naszym sojusznikiem, jaskinią behemota :P. Ogólnie nie mam do czego się przyczepić :P. Brakuje tylko tego, aby Acidowi/Guinei się chciało to zrobić.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Odznaczenia Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel