Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 120 - 121 - 122

Andruids PW
29 maja 2014, 18:49
https://i.chzbgr.com/maxW500/8166545920/h28F9FE45/

Kojima jest ok.

Alamar PW
8 czerwca 2014, 13:31
http://www.newgrounds.com/portal/view/640562

Niestety jest tylko zestaw gotowych wzorców i brak mi podziału na elementy, z których można by stworzyć własny wynik.

Andruids PW
8 czerwca 2014, 14:54


HEHEHE

Garett PW
9 czerwca 2014, 13:41
Nonsensopedia:
To JKM przekonał Gelu i Kilgora do tego, że wojna posiadaczy Ostrza Armagedonu i Miecza Mrozu to naprawdę świetny pomysł.

I wszystko jasne! :P

Eternal PW
9 czerwca 2014, 16:21
Dasz link do tego tekstu? I przy okazji tego oszusta, chcę z nim pogadać o fałszowaniu historii:-P .

Andruids PW
10 czerwca 2014, 02:59
Coś pięknego. Wydawało mi się, że "Requiem for a Dream" już zawsze będzie powodować u mnie reakcję alergiczną. A jednak, takie dobre.

Nawiasem, wygląda na to, że wyczynowa jazda zielonego hydraulika i jego demoniczne spojrzenie zdobywają na popularności, tymczasem ten szyderczy wyraz twarzy małpiszona stanowi dla mnie źródło o wiele przedniejszej komedii.

Tarnoob PW
15 czerwca 2014, 03:32
Pewnie było, a jak nie było, to i tak każdy zna – ale nie zaszkodzi, zwłaszcza dla przypomnienia młodzikom.

Mocium Panie metal powerowy, co się zowie. Pewnie wielu Grociarzy – tak jak w ogóle nerdów i geeków – lubi taki pretensjonalny, pseudoarchaiczny humor.

Gamma Ray, prawie jak MicoWhy Ray, nie gęsi czy jak to tam. :-D

Kammer PW
16 czerwca 2014, 00:17
GoT vs LotR

Alamar PW
16 czerwca 2014, 07:17
How to Train a Dragon

Alamar PW
11 lipca 2014, 17:31
Chyba tu będzie najlepsze miejsce na ten artykuł:

Ubisoft bardziej przyłoży się do testowania swoich gier przed premierą

Radzę przeczytać, JAK Ubi zamierza tego dokonać.

Kastore PW
11 lipca 2014, 18:10
Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby wpaść na tak durny pomysł. Czyli jak rozumiem teraz będziemy mieli recykling nie tylko w obrębie jednego produktu, ale w obrębie całej firmy!
Brawo Ubi!

Warmonger PW
11 lipca 2014, 19:25
Producent na tym zyska. Czy zyskają na tym gracze, wątpię, sądząc po rozwoju serii M&M.

Degraf PW
11 lipca 2014, 22:46
Bez dramaturgii - przez lata producenci używali pojedynczych spritów/modeli/skryptów/etc. i ew. upgreadowali do kolejnego tytułu. Skoro ma się już niebugujący model i skrypt działania np. samochodu, to po co pisać od nowa model i skrypt dla samochodu, ryzykując zrobienie buga? Można rzucić okiem na Fallouty. Tak stare serie jak i nowe odsłony względem siebie kopiowały i ulepszały. New Vegas jest odczówalnie mniej bugowa niż trójka, a oparte jest o ten sam silnik i używa sporo modeli właśnie z trójki.

Jako niedobry przykład w ramach którego nadpisywano to co już się miało to wskazać mogę Disciples 3. Co kilka patchy/dodatek ingerowano w skrypty programu, powodując iż się to sypało jeszcze gorzej niż wcześniej (po którymś patchu np. przyrost doświadczenia spadł do wartości groszowych i sami twórcy ponoć nie wiedzieli dlaczego tak się stało).

AmiDaDeer PW
12 lipca 2014, 13:03
Wiecie, Heroes 2 jest oparte o Heroes 1 i graficznie, i skryptowo. Recykling nie jest wcale taki zły.

Arszonto PW
27 lipca 2014, 16:19
Windows 98 jest oparty o Win95, Ósemka o siódemkę, a ta z kolei o Vistę. Recykling wcale nie jest taki zły :D (choć w tym pojedyńczym przypadku możemy dyskutować :D ).

Hayven PW
28 lipca 2014, 11:18
No, o ile ósemka jest oparta w znacznej mierze o siódemkę, o tyle sam Windows 7 wydaje mi się być miksem najlepszych elementów z XP i Visty.

Garett PW
30 lipca 2014, 12:36
Coś z poza tematu recyklingu:
Heroes 3 in Real Life!

Alamar PW
5 sierpnia 2014, 16:20
Acid i siedmiu krasnoludków tylko bez pytań, gdzie pozostałe trzy żywe pochodnie :P


EDIT:
W sumie to by się nadało na obrazek powitalny... trzeba by tylko dorobić "Acidowi" i krasnalom ogień (np. ten z czatu) i przywrócić dawny napis: "Przybycie tu nie było najlepszym pomysłem". :P

Tarnoob PW
17 sierpnia 2014, 11:35
Ciąg dalszy przygód strasznego Kastora-bobra-Bibera:

Cała seria tych najlepszych nagłówków SuperExpressu jest niezła.

Morgan Grin PW
18 sierpnia 2014, 18:35
Jak napisać fantastyczną książkę fantasy złoty zbiór zasad jak...napisać książkę fantasy?
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel