Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 29 - 30 - 31

Garett PW
19 kwietnia 2014, 21:04
To:

Przypomina mi to:

:P

EDIT:Alamarze przeczytałem opis, ale mi przypomina bramę z outra MM7, a nie jedynie słowa Escatona :P.
AlamarAlamarA przeczytaj jeszcze raz mój opis tych obrazków.

karmazynka PW
22 maja 2014, 22:58
To mój pierwszy post więc witam się z wszystkimi - dobry wieczór :-)

Kto nie miał okazji zagrać do tej pory w Age of Wonders a chciałby - polecam najnowszy Humble Weekly Bundle: https://www.humblebundle.com/weekly

Do osób, które miały jednak okazję zagrać - czy gra jest nadal grywalna pomimo upływu lat? Czym różni się w praktyce od HOMM czy Disciples 2?

CRW PW
23 maja 2014, 23:06
Zdecydowanie grywalne, choć rozgrywka nie jest tak dynamiczna jak w Herosach czy Disciplesach. AoW bliżej do klasycznych strategii turowych. Armie w bitwach mogą być zarówno małe, jak i spore.

Ogólnie gra się bardzo przyjemnie. Ja sam męczę teraz trójkę.

TopFunny525 PW
26 maja 2014, 20:25
Osobiście miałem styczność z serią Age of Wonders, ale bardzo krótki. Poza tym, czekam na jeszcze inny Ciekawy swoją drogą tytuł

Tytuł nosi nazwę Bayonetta 2. Grałem w pierwowzór na Playstation 3 i muszę przyznać, że gra była świetna, bardzo mnie wciągnęła i dosyć szybko ją ukończyłem (Jeżeli trzy dni no life po zajęciach to szybko to jak najbardziej :P). Na drugą część się napalałem od czasu E3 i przyznam, że niepokoił mnie fakt odnośnie Wii U. Jednak sam od niedawna jest posiadaczem maszynki Nintendo i muszę przyznać, że jeżeli Bayonetta 2 trafi w obecnym stanie do sklepów, to bierzcie moje pieniądze xD.

Pozdrawiam

Morglin PW
4 czerwca 2014, 21:46
Dziś i jutro można nabyć Sniper Elite V2 za darmo na Steamie!

PCLab:
Z okazji nadchodzącej premiery Sniper Elite III: Afrika twórcy rozdają drugą część serii. Sniper Elite V2, bo o niej mowa, jest dostępna za zero złotych na platformie Steam tylko przez 24 godziny. Aby zachować ją w swojej bibliotece na zawsze, nie musicie jej pobierać. Wystarczy, że kliknięcie przyciskiem myszy w karcie produktu na „zainstaluj” i voilŕ - misja wykonana. :)
Źródło.

Etharil PW
4 czerwca 2014, 22:20
Podkreślę tylko, że należy go mieć zainstalowanego przez te 24h, samo dodanie do biblioteki nie wystarczy.

Dru PW
5 czerwca 2014, 17:03
Dzięki Krotos za informacje! Myślałem, że wystarczy dodać grę do biblioteki i można mieć ją już na stałe, tak jak było przy okazji Left 4 Dead 2. Czyżby to teraz nowy wymóg na Steamie?

Etharil PW
5 czerwca 2014, 22:34
Powiem szczerze, że nie wiem, możliwe, że to jednorazowy przypadek.

Nemomon PW
7 czerwca 2014, 16:26
Chyba nie jednorazowy. Z jakaś inną grą (bodaj Red Orchestra 2) też tak miałem, iż musiałem ją zainstalować, a nie tylko dodać do biblioteki.

Nerevar PW
7 czerwca 2014, 18:22
Ciekawe, że ani w Snajpera, ani w Czerwoną Orkiestrę nie grałem, a nic mi z biblioteki nie zniknęło ;)

AmiDaDeer PW
7 czerwca 2014, 18:47
Nie grałeś, ale czy zainstalowałeś przynajmniej na parę minut?

Nemomon PW
7 czerwca 2014, 19:28
Ewentualnie my na wszelki wypadek zainstalowaliśmy te gry, ażeby na pewno one nam z biblioteki nie zniknęły.

Nerevar PW
7 czerwca 2014, 20:31
Cytat:
Nie grałeś, ale czy zainstalowałeś przynajmniej na parę minut?
Niczego nawet nie pobrałem.

Generalnie przy każdej tego typu akcji na Steamie ktoś puszcza informację, że trzeba grę zainstalować i zagrać by nie zniknęła - przy wszystkich, na które się załapałem olewałem tego typu wypowiedzi i nic się nie działo.

Acid Dragon PW
28 czerwca 2014, 19:56
Przez 24h Portal 2 za 3,74€.

Pozycja obowiązkowa.
Jeśli ktoś jeszcze nie ma i teraz nie kupi, to wykreślam go ze znajomych na Naszej Klasie, Facebooku, Twitterze i gdziekolwiek indziej, gdzie też nie mam konta.

Kammer PW
28 czerwca 2014, 20:05
Nie przez 24h, lecz 48h, bo promocje są dwudniowe.

Dru PW
28 czerwca 2014, 21:36
Oczywiście polecam!

Grałem w jedynkę, która była tylko małym projektem zrobionym przez grupkę osób, a wprowadziła świeżość do gatunku gier FPS/Logicznych. Dwójka to już pełnoprawna gra z bardzo ciekawą fabułą i świetnymi zagadkami. Polecam również grę w trybie Kooperacji, gdzie czekają kolejne nowe zagadki!

Warmonger PW
28 czerwca 2014, 21:43
Portal 2 to fenomenalna gra. Kampania jest rewelacyjna pod względem fabularnym (dawno się tak nie uśmiałem), a dla chętnych jest praktycznie nieograniczona liczba map do ściągnięcia.

Inna zaleta - gra pochłania niewiele czasu. Grałem w nią kilka miesięcy, setki map, a w sumie zajęło mi to z 80 godzin.

Galius887 PW
28 lipca 2014, 18:25
EA rozdaje Sims 2 z wszystkimi dodatkami za friko na Originie. Wystarczy w zakładce "Dodaj Grę" w polu klucza wpisać I-LOVE-THE-SIMS

Acid Dragon PW
28 lipca 2014, 18:56
Dzięki, ale nie wezmę nawet za dopłatą ;).

Alamar PW
28 lipca 2014, 18:59
Simsów czy Origina? :P

Gra darmowa, ale co z tego, skoro Origin jest wymagany?
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel