Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Ankieta] Która frakcja jest najlepsza?
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
Która frakcja w Duel of Champions jest najlepsza?
Nekropolis (19)
 
 25%
Przystań (5)
 
 6%
Inferno (10)
 
 13%
Twierdza (6)
 
 8%
Sanktuarium (7)
 
 9%
Są równe, tylko trzeba umieć umiejętnie grać. (30)
 
 39%
Akademia (0)
 
 0%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2

Shreem PW
31 maja 2014, 11:56
A ja od 3 części Heroesów zawsze byłem za nieumarlakami i... w DoCu również uważam, że są oni najlepszą frakcją. Mają ogromne możliwości jeżeli chodzi o liczniki, a magia ciemności i wody/ziemi, która u nich dominuje pozwala przetrwać i wykończyć przeciwnika. Od zawsze pamiętać będę mój jeden z pierwszych decków kontroli na Matce Namtaru 0(6)/6/3.

TopFunny525 PW
31 maja 2014, 13:03
Zagłosowałem na Santkuarium. Umiejętności Flinty jak i blokowanie ataków stworów jest bardzo przyjemne. Łuty szczęścia dla sanktuarium pomagają wstrzymać ataki przeciwnika jak i wracać stwory do ręki, jednocześnie przy zmniejszonych kosztach. Posiadają również karty takie jak honor nas jednoczy albo Sale Szczęścia (Moim zdaniem, lepsza wersja Jarmarku Cudów). Uważam, że Sanktuarium może zrobić niezły bałagan na polu bitwy. Sam mam wszystkich bohaterów tej frakcji i przyznam, że świetnie mi się nimi gra, nawet uważaną za słabą Akane :).

Pozdrawiam
strona: 1 - 2
temat: [Ankieta] Która frakcja jest najlepsza?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel