Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Heroes 3 na Androida
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Loku PW
25 maja 2014, 12:05
Witajcie.
Mam pytanie czy ktoś z szanownego grona grał w "boską trójkę" obsługiwaną przez wspomniany system na tablecie?
Mam w planach kupno tableta i interesuje mnie czy gra jest stabilna na tym. Z góry dziękuję za porady i pomoc.


P.S: Sprawdzałem forum szukajką i działami i nie znalazłem tematu więc jeśli trafiło się multi to Strażnik niech sklei tematy lub usunie ten.

Hayven PW
25 maja 2014, 12:50
Zależy od urządzenia. Są tablety z Androidem, są urządzenia z Windowsem. Zależy też od modelu, bo np. na moim w ogóle nie chce H3 pójść. Możesz też spróbować fHeroes2 (nie, to nie literówka), ale u mnie znowu - nie dość, że gra nie jest w 100% funkcjonalna (miałem małe problemy ze strażnikami granicy), to jeszcze niemiłosiernie laguje (ruch czy to bohaterem, czy to stworem trwa z 10 razy dłużej niż na komputerze i jest to niewiarygodnie męczące).

CRW PW
25 maja 2014, 19:12
Moim zdaniem nie ma co się na tę chwilę napalać. Gra działa, ale:
1. Tury komputera trwają dość długo (patrząc na forum VCMI jest to ogólny problem)
2. Nie pograsz sobie w hot seat
3. Gra trochę się rwie przy odsłanianiu mapy (przynajmniej u mnie tak było, Transformer 300T).

Grać się da, ale daleko temu do w pełni grywalnej wersji :) No i moim zdaniem jakoś inaczej powinna być rozwiązana kontrola dotykiem.

xardas33 PW
26 maja 2014, 05:55
Co do tury komputera zostało to już poprawione w wersji windowsowej VCMI, ale zapewne na androida kolejnym updatem będzie dopiero wersja 0.96 także nie musisz się śpieszyć do wypróbowania heroes 3 na tablecie czy podobnym urządzeniu.

Loku PW
27 maja 2014, 18:17
Mhm dziękuję wam za porady. Poczekam sobie jeszcze na wersję takową H3 ale będą inne gry do sprawdzenia.
temat: [H3] Heroes 3 na Androida

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel