Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Grotowy kanał Youtube
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

vinius PW
17 stycznia 2011, 02:51
Warto jednak zauważyć, Acidzie, że z braku pomysłów na PS2 tytuły nie były ucieczkami do nowych światów, a powrót do starych, sprawdzonych kontynentów universum MM (piramida Smcozego Faraona, XEEn, Cztery Konetnenty...)

Dark Dragon PW
17 stycznia 2011, 11:48
To MM8 na PS2 w ogóle nie wyszło to taki rare trailer pokazywany tylko w Japonii.

HoMM5 trailer E3 [sceny, których nie zobaczycie w grze!]

MM:WoX trailer

MM: Mobile trailer
MM: Mobile 2 trailer

HoMM II b. wczesny trailer
HoMM II zwykły trailer

DMoMM:E trailer

HoMM:O trailer [wygląd miast + budowanie]

HoMM II intro PL [to samo co już jest na kanale tylko PL]
MM VI intro PL!
HoMM III intro PL
HoMM V intro PL

KB:NŚ trailer PL

CoHoMM HD trailer [na PSN/XBL]
CoHoMM trailer [na NDS]

Acid Dragon PW
21 maja 2011, 20:49
Uaktualniłem nasz kanał YouTube o 3 filmiki fabularne z Heroes Kingdoms, a przy okazji do ulubionych dodałem wiele filmików zaproponowanych poniżej przez Dark Dragona.

Przepraszam, że to drugie dopiero teraz, ale zwyczajnie zapomniałem ;)

Niemniej jednak dzięki Dark za research!

Dark Dragon PW
26 sierpnia 2011, 16:21
Można by uaktualnić kanał o filmiki z H6, szczególnie ten, który ostatnio ukazał się w naszym ojczystym j. :)

Dark Dragon PW
24 października 2011, 11:18
Heroes Chronicles: The World Tree
Heroes Chronicles: The Fiery Moon
Heroes Chronicles: Revolt of the Beastmasters
Heroes Chronicles: The Sword of Frost

Dark Dragon PW
1 grudnia 2011, 00:52
MM III Ending

Dark Dragon PW
8 grudnia 2011, 21:10
Trailer MM5 [zawiera pewne elementy z bety niewystępujące w grze]

Trailer MM4 [przedstawiony w dość ciekawy sposób]

Trailer MM3

DM trailer

TopFunny525 PW
18 lutego 2012, 18:48
Świetnie, że mamy kanał na YT. Być może więcej osób przybędzie do naszej Kwasowej Groty. Miejmy tylko taką nadzieję:).

Morglin PW
29 marca 2014, 23:08
Post Alamara sprzed 4 lat:
Mógłbyś też dodać pierwotne intro z MM6.
Gdzie można zobaczyć to pierwotne intro MM6?

Dark Dragon PW
30 marca 2014, 01:32
Na naszym kanale :P.

Hayven PW
31 marca 2014, 17:27
Kiedy próbuję obejrzeć trailery MM3-5, wyskakuje mi informacja, że "Konto zostało usunięte". Widać, Kwasowa ma teraz nowy kanał i nie wszystkie stare nagrania tam trafiły :/ Czy mógłbyś zrobić reupload tych filmików?

AmiDaDeer PW
31 marca 2014, 18:02
To nie nasze konto jest nowe, a konto Shyranis zostało zablokowane bodajże w lutym. Wszystko przez filmiki z muzyką z "Axis and Allies" oraz oficjalny trailer Deus Ex, które ktoś oflagował. :<

Acid Dragon PW
31 marca 2014, 18:08
Tak, to była ogromna strata. Kanał Shyranis zawierał wiele unikalnych materiałów M&M. W tej chwili jedyne, co możemy zrobić, to usunąć martwe linki.

AmiDaDeer PW
23 maja 2014, 20:10
Just to let you know: wraz z Mitabrinem rozpoczęliśmy serię podcastów zatytułowanych Zwłoki Foki. Będziemy w nich omawiać różne rzeczy, które mogą zainteresować członków Kwasowej Groty, fanów fantastyki i nie tylko. Co prawda dopiero zaczynamy, ale szybko się rozrastamy i mamy nadzieję, że podcast ten stanie się stałym elementem Grotowego Kanału na YT.

Pierwszy odcinek możecie obejrzeć tutaj. Zapraszamy!

Dark Dragon PW
23 maja 2014, 20:54
Ummm... Nie pasuje mi takie coś na nasz bezpośredni kanał grotowy...
Słuchanie waszej rozmowy... na jakieś luźne tematy (fantasy, S-F), no nie widzi mi się to. Dodatkowo musiałem się zmuszać, żeby wysłuchać tego do końca.

Prequele Indiany powstały - Young Indiana Jones Chronicles - opowiadają jego młodość od lat dziecięcych, aż do czasów przed ukończeniem uczelni.

Jeśli chodzi o nowelizację Królestwa Kryształowej Czaszki - powstała ona na fali popularności IJ. Wychodził nowy film, po wielu latach od poprzednich częściach. Osobiście posiadam wiele książek z serii Indiany Jonesa i poza funkcją ozdobną, w większości są naprawdę dobre.

Swoją drogą ocenianie książki, której nawet nie przeczytaliście... ummm... to się mija z celem. Może jest to kiepska książka, może nie. Dzięki waszej dyskusji nie dowiedziałem się niczego ciekawego na temat samej nowelizacji. A szkoda, bo na to liczyłem.

Co do samej historii z lodówką. Stanę po stronie Hobbita, w serii IJ zdarzało się mnóstwo nieprawdopodobnych sytuacji. Ponton to mały pikuś. Działo się wiele dziwactw przez te dziesiątki komiksów, kilkanaście książek i kilka gier...



AmiDaDeer PW
23 maja 2014, 21:00
Dark Dragon:
Prequele Indiany powstały - Young Indiana Jones Chronicles - opowiadają jego młodość od lat dziecięcych, aż do czasów przed ukończeniem uczelni.
A niby o czym innym mówiliśmy? :P

Dark Dragon:
Swoją drogą ocenianie książki, której nawet nie przeczytaliście... ummm... to się mija z celem.
Obaj oceniliśmy na podstawie danych nam fragmentów, że nie jesteśmy nią zainteresowani. Nie wiem jak Ty, ale jeśli książki nas nie wciągają - zwyczajnie z nich rezygnujemy. Wydaje mi się, że to dosyć naturalne podejście.

Dzięki za opinię!

Kammer PW
23 maja 2014, 21:14
No to po kolei:

- Hobbit za rzadko się odzywa;
- Mitabrin jest dla mnie prawie zupełnie niezrozumiały - za szybko mówi;
- Za dużo "yyyy" i hobbitowego sapania;
- Jak dla mnie sam dźwięk to nieco zbyt ubogi. Widziałbym w tym jeszcze kamerki, by sprawniej przekazywać emocje, odczucie, dla mimiki właśnie;
- Jak to stwierdził Dark, ocenianie książki na podstawie fragmentów nie jest kompletną oceną.

Ta czy owak: życzę powodzenia przy reanimacji tej Foki. :P
strona: 1 - 2
temat: Grotowy kanał Youtube

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel