Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Skąd ten cytat?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Hildegust PW
9 maja 2014, 20:39
Oj tam... zaraz, ,pokusi oszukiwać". Żadna reguła gry nie zabraniała korzystać z pomocy wujaszka google ;P


hmmm... czy odpowiedzią prawidłową jest, ,Allods online"?

Garett PW
9 maja 2014, 20:50
Tak, dobrze.

Ten cytat nie tyle miał być trudny, ale stanowić pułapkę, żeby sprawdzić czy ktoś poprosi wujaszka o pomoc. Gdybym był wredny, to kazałbym napisać kto daje quest, o co w nim chodzi i w jakiej wersji gry on występuje.

Hildegust PW
9 maja 2014, 21:10
To skoro przy grach komputerowych jesteśmy:

,,Jesteś przewrotny sukinsyn Macmillan. Ale niestety przewrotny sukinsyn, który ma bombę. Chyba mamy sytuację patową. Będziemy musieli... zaufać sobie wzajemnie"

Z jakiej gry pochodzi cytat i w jakich okolicznościach on występuje?

TopFunny525 PW
10 maja 2014, 12:10
Hildegust:
Żadna reguła gry nie zabraniała korzystać z pomocy wujaszka google ;P
Rabi w regulaminie:
2. Zabronione jest podawanie cytatów, których wklejenie do Google'a pozwala na bardzo szybkie udzielenie odpowiedzi. Podanie takiego cytatu uznaje się za niebyłe.

Poza tym, odnośnie twojego cytatu, czyżby był to wiedźmin? (Lol, wiele mam skojarzeń z tą serią)

Hildegust PW
10 maja 2014, 14:16
Nie, z Wiedźminem tytuł ten nie ma nic wspólnego


2. Nie jest zabronione korzystanie przy zgadywaniu; zabronione jest podawanie cytatów łatwych do znalezienia za pomoc wujaszka. Chyba że ja źle rozumiem tą zasadę?


Jeśli w przeciągu godziny nikt nie odpowie, dam podpowiedź


Edit: w ramach obiecanej podpowiedzi odkodowałem imię jednego z bohaterów gry. Jeśli do 20 nikt nie odgadnie, dam 2 podpowiedź

Alistair PW
11 maja 2014, 10:13
Owszem, regulamin nie zabrania korzystać z google, ale drugie zdanie w zacytowanym punkcie regulaminu każe uznać taki cytat za niebyły, czyli nie liczy się w zabawie. Co na jedno wychodzi.

Hildegust PW
11 maja 2014, 11:14
Rozumiem; więc zgrzeszyłem hmmm... chęcią spytania o tą grę. Oddaję bezprawnie zagarniętą wobec tego zagadkę, tylko nie wiem w czyje łapki



A mój cytat oczywiście pochodził z Original War(ostatnia misja, w momencie gdy amerykanie wyprodukowali bombę, leci on z ust rosyjskiego przywodcy wojskowego).

Morglin PW
28 maja 2014, 19:49
Cytat:
Masz kij od szczotki zbyt głęboko wsadzony w odbyt.

TopFunny525 PW
28 maja 2014, 19:50
MCaleb na czacie dzisiejszego dnia :P.

Garett PW
7 lipca 2014, 12:56
Pobawię się w nekromantę (jestę liszem, mogę :P).

Cytat:
Jak to się nazywa, gdy zabijasz kogoś, by odebrać mu wszystko co ma?

Podać grę, dodatek do owej gry, rozmawiające postaci i odpowiedź.

Irhak PW
7 lipca 2014, 13:22
Za łatwe do znalezienia :/

Dragon Age 2. Mark of Assasin. Tallis i Hawke. Wtorek.

Alamar PW
8 lipca 2014, 08:55
Coś w miarę łatwego - podać nazwę gry, postać, która wypowiada te słowa, sytuację, w której one padły, a także ripostę:

Cytat:
"Ja, (...) Pierwszy, geniusz, który stworzył Pancerz Cienia, będę rządził galaktyką pięścią z cortosis! Światy zatrzęsą się, gwiazdy zadrżą..."
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: Skąd ten cytat?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel