Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Complete Edition - Patche
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Exo PW
30 kwietnia 2014, 19:29
Witam ponownie
Logika ubi znowu mnie zagięła, otóż mam H6 complete edition i zasadniczo nie wiem co dalej.

Bez problemu zainstalowałem H6 Complete edition i przypisałem do konta Uplay, wchodzę do gry wszystko jest ok łącze się confluxem tez jest ok, wszystkie te unikatowe duperele bronie rodowe bohaterów itp od razu posiadam z tytuły posiadania CE

Kampania mapy wszytko jest normalnie i tak jak powinno być, dodatki tez wszystkie odblokowane, wiadomo kod z Ce odblokowuje od razu wszystko co jest możliwe.

Moje pytanie brzmi jak to patchować po instalacji CE mam 2.0.0 i co dalej żeby zainstalować te 2.1.1 muszę mieć ten 2.1.0 ale jego się instaluje na 1.8 i tylko wtedy gdy nie ma się Soda, którego ja mam z tytuły ze mam CE

Garett PW
30 kwietnia 2014, 19:35
Po zainstalowaniu patchy wpisz kod aktywacyjny SoDa w menu głównym.

Exo PW
30 kwietnia 2014, 19:40
Nie zrozumiałeś mojego pytanie, jakie patche ja mam instalować?
Ja nie mam takowego kodu mam jeden kod do uplaya i tyle, jego wpisałem mam wszystko odblokowane gra chodzi normalnie wszystko się zgadza tylko jak zrobić z 2.0.0 (complete edition ) 2.1.1

W przypadku Serii Ac takich problemów nie miałem, tam Uplay każda grę aktualizuje do najnowszej wersji samodzielnie, tu tego nie robi, stad moje pytanie

Alamar PW
30 kwietnia 2014, 19:44
Ściągnij ręcznie patch 2.1 i 2.1.1 - łatają one zarówno podstawkę, jak i Cienie Mroku czy też właśnie Edycję Kompletną.
Zwróć tylko uwagę na to, czy instalujesz patch do swej wersji językowej.
Linki znajdziesz na forum Ubi.

Exo PW
30 kwietnia 2014, 19:47
Mam polska, Ubi Exlusive wiec pobieram te co są w zasobach Kwasowej Groty w Downloadzie to chyba odpowiednie?

I takiej odpowiedzi oczekiwałem, trochę to dziwne, że muszę pobierać patcha z Cieniami mroku mimo, że je mam, ech ubi i ich dziwactwa :P

bolinio3 PW
25 grudnia 2014, 15:23
Ja kupiłem Heroes 6 Complete Edition i mam 4 płyty z czego jedna to gra i zainstalowałem i mam jak wejdę w grę 2.0.0, czytałem i widziałem że wyżej gość piszę że jest wersja 2.1.1 najwyższa, ale własnie jak włącze uplay i dalej włącze gre to nic mi sie nie aktualizuje tylko jest normalnie 2.0.0 jak zrobić żeby było 2.1.1 ?

Dark Dragon PW
25 grudnia 2014, 15:28
Primo - Twój post jest bardzo nieczytelny, ledwo zrozumiałem co autor miał na myśli.
Secundo - przeczytaj to co Alamar napisał 2 posty niżej :P.

bolinio3 PW
25 grudnia 2014, 15:30
Mam wersję 2.0.0
a chce mieć aktualną czyli najnowszą.

Daj mi linki co mam pobrać

Arroyo18 PW
17 lipca 2015, 16:22
Muszę odświeżyć temat (wiem, że to ma już z rok), bo mam problem z grą. Otóż mam wersję 2.1 gry i gdy chcę spatchować grę do 2.1.1 to wyskakuje, że nie mam zainstalowanego Shades of Darkness, a mam te DLC wraz z DLC Piraci Dzikiego Morza i Danse Macabre. Proszę o pomoc, gdyż uniemożliwia mi to grę z przyjaciółmi oraz posiadania dodatkowej mapy i postaci.

Dodam, że posiadam wersję podstawową ze wszystkimi DLC, a nie wersję Complete.
temat: Complete Edition - Patche

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel