Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Komnata (Strona) DoC w Grocie
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)

RAJ PW
30 marca 2013, 06:30
Nie znalazłem na stronie maila do kontaktu, więc pisze tutaj - nie wyświetla się podstrona sklep>boostery - jest błąd 404.

Acid Dragon PW
30 marca 2013, 08:49
Faktycznie, dzięki! Teraz już jest OK.

jollo PW
17 kwietnia 2013, 07:59
W Boxie duży zestaw oszczędzamy de facto 110000 (2 premium packi) nie 105500 ;)

Dark DragonDark DragonDzięki, moje przeoczenie. Fixed.

TopFunny525 PW
27 kwietnia 2014, 22:34
Nie to, żeby zależało mi czy coś, ale fajnie by było, gdyby ktoś zaaktualizował komnaty Duel of champions kartami z Serca koszmarów. Pozdrawiam

Acid Dragon PW
27 kwietnia 2014, 22:52
Zgadzam się w pełni - fajnie by było, gdyby ktoś chciał napisać opisy i wstawić parametry tych 100 kart. Chętni?

Kammer PW
27 kwietnia 2014, 23:39
Tabelka? Długa? Z miliardem parametrów do wprowadzenia? Sounds familiar. :P

Jeżeli nikt inny się nie zgłosi, to jestem do dyspozycji, ale dopiero po trzynastym maja - matury.

Alamar PW
28 kwietnia 2014, 09:37
Cytat:
Tabelka? Długa? Z miliardem parametrów do wprowadzenia?
Zgadłeś

Kammer PW
28 kwietnia 2014, 16:01
Mam doświadczenia. :P

Ale jeżeli tryb eksperymentalny będzie aktywny i nie będę musiał wygrzebywać obrazków kart z plików gry, to nie powinno to być ZBYT problematyczne.

Dark Dragon PW
5 maja 2014, 10:14
To do list:

- całkowita przebudowa działu z kartami (teraz należy uwzględnić gatunek stworzeń, ich magię...)
- dodanie kart z najnowszego dodatku
- update osiągnięć (dodatkowo obrazek przy każdym)
- update umiejętności (wszystko od czasów drugiego rozszerzenia)
- dział z poradami
- FAQ uaktualnienie o nowości z BS02 oraz z wydania na Steam
- aktualizacja Alternatywnych Kart

TopFunny525 PW
5 maja 2014, 10:25
Mam gotowe brakujące umiejętności w dziale DoC. w dodatku mam też lekko poprawiony FAQ. Nie wiem jednak czy mailem dojdzie, gdyż wielkość rara wynosi 11 MB.


Edit : Mogę spróbować zdobyć jak najwięcej kart z serca koszmarów, jednakże potrwa to minimum 2 godziny. gdyż kart jest sporo. Pozostała jeszcze kwestia starych kart, których wymagania się zmieniły (np.: Karta Atroposa czy Poszukiwacz śmierci z Pao).

Dark Dragon PW
5 maja 2014, 10:38
Karty mamy wszystkie, już wrzucone na serwer.

Kammer PW
5 maja 2014, 15:11
Karty wszystkie, czyli absolutnie wszystkie, jakie wyszły do tej pory, z aktualnymi statystykami?

Dark Dragon:
całkowita przebudowa działu z kartami (teraz należy uwzględnić gatunek stworzeń, ich magię...)

Proponuję zrobić to w formie: obraz_karty[|]rzadkość[|]nazwa_karty[|]wym_moc[|]wym_magia[|]wym_przez[|]atak
[|]odwet[|]życie[|]zdolności[|]typ_ataku[|]magiczność[|]rasa[|]profesja[|]magia[|]standard

Raczej wszystko będzie jasne, ale:
- wymagania będą zwykłą cyfrą, tak jak atak, odwet i życie;
- magiczność i standard to będzie + i - (rozróżnienie istot magicznych i pokazanie, czy karta dostępna jest w standardzie);
- typ_ataku to: melee, shooter, flyer, malee-shooter;
- rasa: ghul, człowiek, elf;
- profesja: mentor, maniak;

Jestem do dyspozycji, ale dopiero po trzynastym.

Dark Dragon PW
5 maja 2014, 15:14
Do działu z kartami najlepiej wprowadzić filtry. Użytkownik zaznacza jakie serie chce widzieć, a jakich nie (jeśli zaznaczy samo BS02, to pokażą się tylko karty z BS02).

Pomoc zawsze mile widziana.
temat: Komnata (Strona) DoC w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel