Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Problem muzyczny
komnata: Podziemna Tawerna

qawa PW
24 kwietnia 2014, 10:47
Zacząłem pisać piosenki po angielsku, ale nie umiem śpiewać.Znalazłem stronę , na której można za darmo skomponować do tego muzykę, ale potrzebny mi wokalista, który będzie CZUŁ tekst piosenki, wiedział o czym śpiewa .Może ktoś kogoś zna ?
Obawiam się tylko, że tekst piosenki może być za trudny dla zwykłego człowieka.Potrzebne mi indywiduum, które potrafi szukać prawdy i przyjąć ją w dowolnej formie.Nie wiem, czy taki człowiek istnieje, a sam nie wiem jak to zaśpiewać i czy mój głos się nadaje.Nie wiem skąd wziąć ludzi do tego wszystkiego.Tylko czas mam gdzieś.Pomóżcie, nie chce żeby to , co wydostaje się ze mnie zostało na powrót schowane, tym razem w szufladzie.

Morglin PW
24 kwietnia 2014, 12:22
Myślę, że szukasz pomocy w złym miejscu. Może spróbujesz zadać to pytanie na jakimś forum muzycznym?

quawa:
ale potrzebny mi wokalista, który będzie CZUŁ tekst piosenki, wiedział o czym śpiewa .Może ktoś kogoś zna ?

Może byś najpierw zaprezentował to co skomponowałeś i napisałeś, bo trudno jest ocenić czy "czuje" się tekst, którego się wcześniej nie widziało...

AmiDaDeer PW
24 kwietnia 2014, 13:20
Nie obraź się, ale mam wrażenie, że doświadczony wokalista "szukający prawdy w dowolnej formie" nie będzie zbytnio zainteresowany kompozycją stworzoną poprzez jakąś znalezioną stronę. Wiesz, istnieje coś takiego jak teoria muzyki, sztuka komponowania dobrych melodii wymaga paru lat praktyki z samym instrumentem... Morglin zasugerował forum muzyczne, ale będąc szczerym muszę Cię ostrzec, że jak tutaj zostałeś lekko skrytykowany, tak tam mogą Cię po prostu wyśmiać...

Możesz pokazać swoje dzieło, ale nie spodziewaj się odzewu ze strony profesjonalnych muzyków.

Kammer PW
24 kwietnia 2014, 15:00
Jaki właściwie jest sens szukania WOKALISTY na forum poświęconym grom fantasy/sci-fi?

Warmonger PW
24 kwietnia 2014, 17:27
Szukanie wokalisty ma sens, o ile mieszka on w twojej okolicy i możecie coś razem nagrać.
temat: Problem muzyczny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel