Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Problem z Confluksem - bardzo proszę o pomoc!
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

maciek166 PW
19 kwietnia 2014, 17:53
Witam. Mam problem z heroes VI. Pewnego razu po skończeniu gry wyskakiwał bład przy próbie synchronizacji zapisów. próbowałem kilka razy i z tego co pamietam to nie udalo się. Jak znowu chciałem wlączyc grę uruchomiała się ale gdy nastepowalo łączenie z conflux nagle wyłączala się i tak za każdym razem ( komunikat, że system windows szuka rozwiazania problemów i powiadomii mnie jak znajdzie). Instalowalem ją równiez na innym komputerze i problem ten sam. Podejrzewam, ze to przz tą synchronizacje z tym zapisami się coś zrąbało, ale czy jest jakas szansa abym jeszcze kiedys normalnie pogral w heroes VI. Wiadomo, bez polaczenia z internetem 0 jakichkolwiek zapisów, niczego.

TopFunny525 PW
19 kwietnia 2014, 22:24
Miałem podobny problem. Są dwa logiczne wyjaśnienia wg. mnie:

1) Albo jakieś pliki gry zostały uszkodzone (bardzo mało prawdopodobne) i musisz zrobić reinstall gry.

2) albo coś się schrzaniło z confluxem_i na razie możesz grać offline.

ew. pozwolę sobie wywnioskować, że możesz posiadać piracką wersję Heroesa VI. Niczego nie podejrzewam, ale pamiętam, że podobne problemy występowały u graczy mających piracką wersję gry.

Pozdrawiam.

Alamar PW
19 kwietnia 2014, 22:26
Opisany problem sugeruje mi popsucię się samego programu. Ponowna instalacja Confluksu powinna pomóc.

Kammer PW
19 kwietnia 2014, 22:26
Ja radziłbym wyłączyć opcję synchronizacji. Jest ona potwornie błędogenna i (jeżeli grasz na jednym komputerze) całkowicie zbędna.

maciek166 PW
21 kwietnia 2014, 18:25
1. Gra jest w 100% oryginalna.
2. Instalowalem grę rowniez na innym komputerze i bylo to samo ( chyba, ze jakos inaczej trzeba porzadek z confluxem zrobić???)
3. Jesli chodzi o wyłączenie synchronizacji to czy bronie rodowe i ewentualna gra przez internet beda dostepne.
4. Przede wszystkim chodzi mi o to aby odzysac to co juz malem zapisane, a bez polaczenia z confluxem to nie mozliwe. Jak juz pisalem po zaladowaniu sie do menu glownego nastepuje próba polaczenia z conflux ( to oczywiste- u kazdego tak jest), tylko w trakcie po 2 sekundach gra wylacza sie i pokazuje sie komunikat, o jakims problemie. Do tej pory normalnie sie łączyło i było ok. Jak w uplay włacze tryb offline to nic sie nie wyłacza ale mam zero jakichkolwiek zapisów, osiagnieć ( mniej istotne) itp. Jakbym co dopiero grę kpil i pierwszy raz zainstalował. Jezeli jest jakas metoda aby naprawic jakos conflux to prosze o pomoc. Czy jest istotne aby moze z poprzedniego kompa rownież odinstalować uplay, gre?? Bede niezmiernie wdzieczny za pomoc w rozwiazaniu problemu.

Kammer PW
21 kwietnia 2014, 18:56
Wyłączenie synchronizacji nie zabiera broni rodowych, ale włącznie trybu offline - owszem.

Powtórze synchronizacja w ponad 90% jest zbędnym bajerem, który jedynie może skutkować wystąpieniem błędów.

Tryb offline zaś to gra bez confluksu, z zapisami przechowywanymi lokalnie.

Byakuya PW
24 kwietnia 2014, 20:28
Mi po aktualizacji uplaya (czyli dzisiaj) przestał działać conflux i zeżarło mi wszystkie zapisy. Co mam teraz zrobić by te zapisy odzyskać? Do niedawna synchronizowałem zapisy z chmurą ale w ostatnich dniach mi wyskakiwała informacja o błędzie z połączeniem z serwerami.

Fandor PW
20 lipca 2015, 10:46
Są jakieś problemy z połączeniem się z confluxem, w trakcie łączenia wywala z gry, jeżeli się zrezygnuje z połączenia gra działa, wie ktoś może dlaczego tak się dzieje?

Demorator PW
20 lipca 2015, 15:40
Kilka dni temu miałem ten sam problem, ale po kilkugodzinnych męczarniach z patchami i dodatkami wszystko wróciło do normy (poza tym, że wywaliło mi wszystkich własnych bohaterów), więc może spróbuj ściągnąć patche lub przeinstalować grę.

Fandor PW
21 lipca 2015, 00:21
Dostałem radę aby zainstalować patche 2.1 wzwyż, jednakże podczas próby instalacji wyskakuje komunikat "Heroes 6 50 Odcieni Purpury nie jest zainstalowany", czy to błąd do ominięcia czy jednak trzeba kupić dodatek?
temat: Problem z Confluksem - bardzo proszę o pomoc!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel