Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Polski Klan Duel Of Champions - rekrutuje [PKDC]
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2

Faro PW
13 kwietnia 2014, 20:01
@Lili
No niestety nowi gracze powinni sobie odpuścić open i skupić na standardzie, zbierając BS2 i HoN. Sporo fajnych kart dochodzi w pakietach HoN, które dopiero za jakiś czas będą za złoto (na nekro się zbytnio nie znam ale świetne wydają się być boneyard i wampiry). A podstawową talię świątyni chyba każdy dostał po premierze dodatku?

Hildegust PW
13 kwietnia 2014, 20:26
Ano każdy, z tymże talia jest dość słaba. To już nie to co wcześniej, choć jeszcze bardziej na nowej wersji ucierpiała akademia. Z kolei z superpotężnej na megapotężną urosła mym zdaniem nekropolia. Takie jest przynajmniej moje odczucie ;)

Ja póki co, skupię się na openie, przynajmniej póki mi błędu nie naprawią.

Goblinie Strażniku, dziękuję Ci za drogowskaz w jedynym słusznym kierunku i postaram się poprawić, zanim mnie wargami nie poszczujesz ;)

------------------------------

Po zgłoszeniu na forum UBI mojego problemu, który prawdopodobnie zostanie nierozwiązany chyba będę musiał darować sobie członkostwo w klanie. Swoją drogą jestem ciekaw, ilu przez zaistniałe zmiany gra straci graczy ;)(i nie mam tu tylko na myśli błędu, którego nikt nie chce/ nie umie naprawić)

Lili The Dragon PW
16 kwietnia 2014, 13:26
Z radością i jednocześnie niepokojem informuje że ZARYS klanu powoli, powoli i w cierpieniach powstaje.
Qui podrzucił wielce melodyjną nazwę, która mam nadzieję się wam spodoba! Hobbit zrobił urocze logo, a Kammer zaofiarował się pomóc nagonić ludzi i po szefować do momentu kiedy godniejsza osoba przyjmie nominacje. Mi z kolei udało się założyć kanał klanowy na RaidCall-u oraz napisać regulamin klanu, który jak ufam po drobnych poprawkach zostanie przyjęty i opublikowany.

Szanowni Państwo przedstawiam wam Klan Zwłoki Foki :)
Nasz kanał na RaidCallu to: Zwłoki Foki ID:8579705 Zapraszamy!
Piszcie, proszę jak się podoba wam nazwa i logo oraz czy bylibyście chętni dołączyć do Zwłok Fok?

Lili

AlamarAlamarRaidcallu, a nie ...call-u.

Hayven PW
16 kwietnia 2014, 13:53
Zwłoki Foki? Z taką nazwą nie liczcie na to, żeby ktoś traktował Was serio ;)

Hildegust PW
16 kwietnia 2014, 14:03
To najbardziej... hmmm... ekstrawertyczna nazwa klanu z jaką sie spotkałem. A ja myślałem, że,, Sonsiedzi" to dziwna nazwa dla klanu... Jak to dobrze, że sie w porę zdążyłem wypisać ;)

Kammer PW
16 kwietnia 2014, 15:16
Proponowałem Kwaśne Karty, ale mnie przegłosowali... -_-

Tak czy owak - klan powstaje i ma się dobrze. Najpewniej wkrótce o nim usłyszycie już oficjalnie.

Hildegust PW
16 kwietnia 2014, 22:09
A teraz wyobraźcie sobie taką rozmowę:

,,-Lepiej uważaj podczas gry w duela
-Czemu?
-Wczoraj odkryłem tam zwłoki foki"


Zwłoki foki super są, tylko co na to obrońcy praw zwierząt? X)

Trith PW
16 kwietnia 2014, 22:12
Foka stała się zwłokami w sposób całkowicie naturalny, nikt się nie przyczepi.

Aż mnie kusi, żeby zacząć swoją przygodę z tą karciarnką, choćby dla samego klanu.

Hildegust PW
16 kwietnia 2014, 22:21
Zacznij, zacznij grać... zawsze będziesz mógł potem powiedzieć wnukom, że byłes w zwłokach foce. Ewentualnie, jeśli będziesz tam krótko, że przeleciałęś zwłoki foki X)

Jedno trzeba wam przyznać: taka nazwa pozostanie niezapomniana, a o was będzie pewnie wkrótce po powstaniu klanu głośno nie tylko wśród graczy polskich X)

Q-rcze. Nazwa prawie tak oryginalna, jak nazwa kapeli: Czciciele bobrzej nory

Morglin PW
16 kwietnia 2014, 22:24
Goblina też kusi.

Szkoda, że minęłoby sporo czasu zanim ogarnąłbym wszystkie zasady i stał się na tyle dobry, by móc dołączyć do klanu. Chyba, że będziecie w stanie mnie przyjąć od razu, mimo braku jakichkolwiek umiejętności :P

Kammer PW
16 kwietnia 2014, 22:31
Spokojnie, treningi i wymiana porad są jak najbardziej w planach.

Hayven PW
17 kwietnia 2014, 11:11
--- wymazane ---

Czy mógłbym dołączyć do klanu, ale nie jako członek, a jako "współpracownik"? Żebym np. mógł służyć radą, trenować członków klanu itp. ;)

Lili The Dragon PW
17 kwietnia 2014, 13:00
Hildegust:
To najbardziej... hmmm... ekstrawertyczna nazwa klanu z jaką sie spotkałem. A ja myślałem, że,, Sonsiedzi" to dziwna nazwa dla klanu... Jak to dobrze, że się w porę zdążyłem wypisać ;)

Dziwie się bardzo że dla Ciebie, starego wyjadacza klanowego( tak Cię odbieram) "Zwłoki Foki" są ekscentryczne. Rozumiem singlowców czy ludzi nieobeznanych ze światkiem gildyjno-klanowo-teamowym. Dla nich ta nazwa może być tak niesmaczna że tylko Bear Grylls sobie z nią poradzi.

Ja, spędziwszy mnóstwo godzin w świecie gier MMO i widziałam tak legendarne klany jak: "Ekipa Papy Smerfa" "Turbogroszki" "Sandały Jezusa" "Pompuj Rower dla Szatana" "Kalesony Boga Wojny" oraz moja własna twórczość, czyli "OMG Kitenz Meow Meow" :D

@Morglin
Nie trać nadziei! Jeśli wszystko się uda nauczysz się w mig grać:)


Lili

Rsekkkt PW
18 kwietnia 2014, 20:16
Z chęcią też ja się przyłączę. ;) Wróciłem niedawno do gry, ponieważ już zapomniałem namiary do mojego konta. Moimi ulubionymi deckami była Zouleika 5/4/0 i Ishuma 5/3/0, od czasu do czasu grałem Cragiem. Na nowym koncie używam głównie Yukiko 3/4/2.

Lorenthiel PW
30 kwietnia 2014, 01:04
Witajcie! Chętnie dołączę się do klanu i podzielę się swoją wiedzą ;) Gram w DoCa od 3 miesięcy, po updacie gram jedynie w standardzie/tygodniowym formacie. Moją specjalizacją są głównie talie z Twierdzy(preferuje rush). Przed updatem wbiłem 1500 elo grając Kheltorem i Kat, teraz gram głównie Acamasem, Matewą i Zardociem. Z innych talii dobrze gra mi się Takaną, Shalanem, Arianą czy też Sveltaną :) Pozdrawiam wszystkich!

Lorenthiel

@edit: Z racji, że jutro zaczyna się nowy sezon Road to Paris, tym bardziej zachęcam do wspólnego budowania decków i brania udziału w turniejach kwalifikacyjnych do największego turnieju jaki powstał w Duel of Champions! Więcej informacji zapewne będzie podane jutro na streamie lub na stronie MŚ: www.road2paris.com :)

Kammer PW
19 maja 2014, 13:37
Tak dla formalności: powstał Grotowy Klan Duel of Champions "Shantiri Duelists". Rekrutacja otwarta. Forum znajdziecie tutaj.
strona: 1 - 2
temat: Polski Klan Duel Of Champions - rekrutuje [PKDC]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel