Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 61 - 62 - 63 ... 95 - 96 - 97

Gravius PW
12 kwietnia 2014, 22:26
W sumie też nic nie widzę :P

mitlandy PW
12 kwietnia 2014, 23:30
Po lewej stronie nowy fort w nowej wersji Hota a po prawej stronie Hota 1.3.2 zwykły fort.

glokku PW
13 kwietnia 2014, 01:10
Przepraszam ale gdzie macie tą wersje 1.3.3?

AmiDaDeer PW
13 kwietnia 2014, 01:17
Dopiero w przygotowaniach. To powyżej to zapowiedź.

radex115544 PW
13 kwietnia 2014, 21:51
No no wygląda nawet spoko są może jakieś informacje co będzie ta wersja dodawała i wiadomo może kiedy prawdopodobnie wyjdzie ?

Drwal PW
13 kwietnia 2014, 22:45
Wygląda nie najlepiej. Osobiście wolałbym by HotA Team zajął się nowymi rzeczami, a nie zmieniał oryginalne grafiki. Jeżeli naprawione są jakieś stare błędy czy brakuje jakiejś animacji to jeszcze rozumiem, ale by np zmieniać całkowicie grafikę pikiniera czy orka to już dla mnie znacznie za dużo. Podobnie jest w tym przypadku. Zdecydowanie czekam na inne nowości. :P

AmiDaDeer PW
14 kwietnia 2014, 00:30
Czy ja wiem... Ja zawsze miałem problem z rozróżnieniem na oko fortu od cytadeli w Lochach (to trochę jak z dendroidami). Mógłbym tylko lekko się przyczepić kanciastych kształtów.

A orkowie i pikinierowie w oryginalnej wersji byli po prostu brzydcy. :P Mam też nadzieję że poprawją skrzydła archanioła wychodzące z pośladków.

Nie bójmy się zmian, one często wychodzą na dobre!

radex115544 PW
15 kwietnia 2014, 19:09
Ja osobiście czekam na nowe potwory neutralne jak i alternatywne dla zamków :)W sumie do pełni szczęścia brakuje mi właśnie nowych obiektów nowych potworów jak i nowych artefaktów no i kilka miast by również nie zaszkodziło xD szczególnie zamek cathedral mnie do siebie przekonuje lecz zaczynam mieć wątpliwości że kiedyś wgl zostanie skończony natomiast w obecnej wersji szczególnie mnie uszczęśliwiła mapa giant gdyż teraz można się dłużej cieszyć mapką :) Co do pikinierów i orków to teraz wyglądają zdecydowanie lepiej.

AmiDaDeer PW
15 kwietnia 2014, 19:18
radex:
W sumie do pełni szczęścia brakuje mi właśnie nowych obiektów nowych potworów jak i nowych artefaktów
Nowe obiekty i artefakty już są. :P

radex:
szczególnie zamek cathedral mnie do siebie przekonuje lecz zaczynam mieć wątpliwości że kiedyś wgl zostanie skończony
Prawdopodobnie nie zostanie. Teraz najbliżej bycia w Hocie jest miasto Forge, choć i ono stoi pod znakiem zapytania.

radex115544 PW
15 kwietnia 2014, 19:48
Nowe jednostki niby też już są ale wciąż czuję ten niedosyt...:P

jarojj10 PW
11 maja 2014, 14:09
Mam pytanie. Kiedy można się spodziewać spolszczenia do kampanii Horn of the Abyss? Przeszedłem je jeszcze w wersji rosyjskiej a tym razem chciałbym przy okazji grania poznać trochę fabułę. :P

Ps. Jak idzie tworzenie działu z mapami? :)

AmiDaDeer PW
11 maja 2014, 16:21
Polskiej wersji oczekujcie dopiero po premierze 1.3.3. Dział z mapami jest w drodze.

Kammer PW
13 maja 2014, 23:52
Po premierze? A czasem nie wraz z premierą?

AmiDaDeer PW
14 maja 2014, 00:06
Niestety nie jesteśmy w ciągłym kontakcie z grupą z Horn of the Abyss i nasze tłumaczenie nie jest oficjalne. Przynajmniej na razie.

zmudziak22 PW
20 maja 2014, 16:38
Jest na 3 mapie 2 kampanii i mam pytanie gdzie mogę nauczyć się przyzwania okrętu?

W moich przystaniach, Zamku Rycerzy, Infernach, oraz w Wrotach Żywiołów nie mogę go znaleść, ale CPU jakoś się go nauczył.

Dracon PW
29 maja 2014, 18:55
Witam, mam pytanie, da się w edytorze map hota odblokować Sir Mullicha?

AmiDaDeer PW
29 maja 2014, 20:14
Tak, tak samo jak bohaterów kampanijnych.

Dracon PW
30 maja 2014, 20:55
No rzeczywiście, ale tylko w mapach nie od Hoty.

AmiDaDeer PW
30 maja 2014, 21:45
Jesteś pewien? U mnie wszystko normalnie działa na każdej mapie.

Dracon PW
30 maja 2014, 22:54
Próbując edytować mapę wygenerowaną losowo lub któryś ze scenariuszy od Hoty, stawiając ręcznie bohatera zamku to mam do wyboru tylko tych dostępnych w grze, chyba że gdzie indziej da się to ustawić.
strona: 1 - 2 - 3 ... 61 - 62 - 63 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel