Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Pieczecie na Allegro
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)

Makulak77 PW
31 marca 2014, 09:06
Witam
Czy kupowaliscie moze pieczecie na allegro. Chodzi mi o konkretna firme ktora oferuje za 50zl wyslanie 3sms do doc, co razem daje 1500 pieczeci. Firma nazywa sie yang pln. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Kammer PW
31 marca 2014, 11:09
Przelej te pieniądze mi. Będzie miał taki sam zysk, a mianowicie - żaden.

Prosta matematyka: według cennika w grze jeden SMS (na 500 pieczęci) kosztuje 30.75 zł. Czyli 1500 pieczątek to wydatek rzędu 92,25 złotych. Czyli prawie dwa razy tyle, co w tej ofercie.

Innymi słowy: płacisz 50 złotych, wyciągasz ekwiwalent ponad 92. Czyli albo ktoś przepłaca i nie umie robić interesów albo trafiłeś na wielkiego altruistę, albo to wszystko to oszustwo. Nie wiem czemu, ale mi najbardziej prawdopodobna wydaje się opcja numer trzy.

Swoją drogą polecam sklepik w grze. Jak sam kupowałem pieczęcie (lada moment zmieniam sieć i pieniądze i tak zmarnowałyby się, więc nie czepiać się) wymiana środków była błyskawiczna.

Qrec1 PW
5 kwietnia 2014, 07:00
ja kupowałem i nie było problemu kod otrzymałem 2 minuty po wpłacie,

Hayven PW
5 kwietnia 2014, 09:30
... a może gościo ma takie same nastawienie, jak Ty, Kammer? Może została mu kasa na koncie, on sam nie gra w DoC, a skoro jest okazja na spieniężenie pozostałości, to korzysta? :D
temat: Pieczecie na Allegro

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel