Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Modhomm3
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

RebeliaMuppet PW
3 maja 2006, 19:52

Byłbym bardzo wdzięczny.

avatar PW
4 maja 2006, 08:39
Mam tłumaczenie helpa programu Defmaker gdzieś na dysku, ale nie wiem, jak go zintegrować z programem.

Altair PW
6 maja 2006, 17:15
Sprawdziłem i da się to zrobić. Tylko niestety ja tego tłumaczenia nie posiadam. W weekend zabiorę się za tłumaczenie tego programu.

EDIT: Avatar jeśli mogłbyś to wyślij mi to tłumaczenie to dołącze je do programu.

EDIT2: Główne menu już przetłumaczyłem. Help nadal jest po rosyjsku, ponieważ nie znam tego języka :P
Program do pobrania tu. Jeśli ktoś zauważy jakieś błędy niech pisze.

RebeliaMuppet PW
7 maja 2006, 18:03
Mam prośbę.
Mógłbyś przetłumaczyć też kreator stworzeń?
Konkretnie chodzi mi o napisy pod:
dodaj wybrany plik bmp,
sugestie.
Byłbym bardzo wdzięczny.
EDIT:Wie ktoś jak zrobić plik def.?

avatar PW
8 maja 2006, 15:42
Altair: podeślę dopiero po 21 maja - wtedy będę miał dostęp do swojego komputera.

Altair PW
23 maja 2006, 22:33
Dzięki Avatarowi Help do programu Defmaker jest już po Polsku. Tłumaczenie skończyłem a program udostępniam. Można by go też w późniejszym czasie zamieścić w skarbcu Kwasowej Groty. Narazie do ściągnięcia tu.

Acid Dragon PW
24 maja 2006, 00:23
W takim razie pozwoliłem sobie zadbać o to, by program znalazł się w skarbcu WoG Groty.

Dzięki panowie! Jestem pewien, że wielu fanom to się przyda.

avatar PW
24 maja 2006, 12:25
Aha, przypomniało mi się. Autorem tłumaczenia helpa do Defmakera jest Zbyszek Rutkowski. Dzięki, dude!

tymolord PW
3 marca 2007, 14:28
Mam pytanie: Ludzie (i nie ludzie), czy umie ktoś wprowadzić do WoGa za pomocą modhomm'a jakiś obiekt? Pytam się z ciekawości (tylko narazie ;).

avatar PW
3 marca 2007, 14:49
Powtarzam jeszcze raz: ModHomm powstał przed WoGiem, więc z WoGiem nie jest kompatybilny. Znaczy to, że ModHommem da się wprowadzić tylko obiekt do Soda.
Poza tym, obiekt można wprowadzić do programu tym samym programem co jednostki, w końcu i to grafika i to grafika. Jednakże trzeba także poczynić odpowiedni wpis z pliku objects.txt i zobject.txt (czy jakoś tak, pisze z pamięci). Ten wpis ma specjalny zero-jedynkowy format i oznacza pozycję żółtego kwadratu w obiekcie w edytorze map - to po to, by gra wiedziała, gdzie jest "wejście" do budynku.

Dragonar PW
29 stycznia 2009, 15:21
Czy nie lepszy byłby ResEdit (również dostępny w Skarbcu - nawet polska wersja)? Nim o wiele łatwiej wydobywa się pliki.

Trang Oul PW
29 stycznia 2009, 15:32
Jak rozumiem, masz WoGa, więc lepiej użyj Resedita2 i Defviewa/Defmakera. Wystarczy, że otworzysz odpowiedni plik lod.
strona: 1 - 2
temat: Modhomm3

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel