Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 114 - 115 - 116 ... 162 - 163 - 164

AmiDaDeer PW
31 stycznia 2014, 22:45
Mamy już wystarczająco potężnego błękitnego smoka, a wy chcecie jeszcze coś potężniejszego do gry wrzucić?

Zresztą nie o to pytałem. Andrzej mówił że megasmok miał być w pierwszej wersji gry i zastanawiam się gdzie o tym usłyszał.

Kuririn PW
31 stycznia 2014, 22:50
No Hobb dlaczego by nie? Blękitne smoki praktycznie nie występują, w hota zagrałem 3 mapy G, edytorem robiłem mapki losowe (dość sporo) i w ani jednej nie było błękitnego, nie wiem dlaczego. A coś nowego i potężnego by się przydało :P Te same smoki i bez żadnej nowości przez tyle lat w oryginalnej grze, tylko kolorowanki w WOGu:P

CudacznyAndrzej PW
31 stycznia 2014, 22:50
Nie było ale był pomysł żeby go dodać a jego grafika została wykorzystana do stworzenia smoczej wersji Mutare. A i na pomyśle stworzenia potężnego smoka, potężniejszego niż błękitny smok, powstał demosmok z heroes IV. Mam pytanie, czy wiecie może czy jakieś inne jednostki były w planach do heroes 3 ale się nie pojawiły (za wyjątkiem miasta forge którego pomysł mi osobiście się nie podoba)?

AmiDaDeer PW
31 stycznia 2014, 22:55
CudacznyAndrzej:
Nie było ale był pomysł żeby go dodać
Może powtórzę: skąd taka informacja? Pierwsze słyszę. o.O

Kuririn PW
31 stycznia 2014, 23:07
Polska grupa pracuje nad forge do VCMI, i ostatnio nawet jestem pozytywnie nastawiony na te frakcje "terminatorków" ciekaw jestem czym jeszcze nas zaskoczą :P

Kammer PW
31 stycznia 2014, 23:29
Smocza Utopia z Rdzawym, Błękitnym i resztą ferajny? W VCMI podmiana ich jest banalna do zrobienia (wystarczy znać numery tych smoków). Zrobienie moda dodającego drugą Utopię też raczej nie powinno być AŻ tak skomplikowane.

AmiDaDeer PW
31 stycznia 2014, 23:31
Istnieje jakikolwiek mod pod VCMI podmieniający obiekty na mapie wraz z ich właściwościami?

Kammer PW
31 stycznia 2014, 23:41
Wątpię. Ale wystarczy zmienić
linijkę:
"guards": [ { "number": 8, "id": 26 }, { "number": 5, "id": 82 }, { "number": 2, "id": 27 }, { "number": 1, "id": 83 } ],
, w taki sposób, by po "id" były numery smoków. Linijka znajduje się w "dragon Utopia", w config/bankconfig.json. I tak, wymaga to pewnych zdolności, ale jest znacznie łatwiejsze od zmieniania w HotA lub SoDzie.

Warmonger PW
1 lutego 2014, 08:21
Cytat:
dytorem robiłem mapki losowe (dość sporo) i w ani jednej nie było błękitnego, nie wiem dlaczego
Błękitny Smok jest zbyt potężny, aby na oryginalnych losowych mapach pojawił się chociaż jeden. Aby tak się stało, szablon mapy musi zawierać strażników o sile przynajamniej 55.000, jeśli dobrze pamiętam.
Cytat:
Smocza Utopia z Rdzawym, Błękitnym i resztą ferajny?
Chciałbym kiedyś dodać nowy bank, będący silniejszą wersją Utopii, ale niczego nie podmieniać ;)

mitlandy PW
23 marca 2014, 13:25
Czy istnieją defy tych oto jednostek? Z góry będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.





Daractive PW
23 marca 2014, 16:17
Sam ich twórca (Axolotr) więcej nie udostępnił, więc obawiam się że nie.
PS Czy tylko dla mnie wygląda tak, jakby chciał on odświeżyć grafikę starych zamków?

rtx PW
23 marca 2014, 17:29
Styl graficzny to raczej wymieszanie Heroes IV i BattleForge'a [którego pewnie nikt tu nie zna], więc pozostaje pytanie, czy to w ogóle miało być do H3, czy tak sobie zrobił. Może chciał poćwiczyć? :P

Irhak PW
23 marca 2014, 18:07
Gdyby tylko ten czarny jednorożec i lisz były dostępne... ech...

Andruids PW
23 marca 2014, 21:30
Czarny jednorożec jest tak spasiony, że bardziej przypomina czarnego wieprzka : /
Niech się schowa z powrotem do cieni mroku, skąd się zapewne wylągł (z tymi kolorami nie trudno się domyśleć).

A lisz przecież jest w Heroesach III : p Ten tutaj to jakiś król liszy, albo nawet sam Nicolas Ironfist.

Dat sniper though... prosty i elegancki.

mitlandy PW
26 marca 2014, 14:10
Jednostki bardzo mi się podobają szkoda że Axaolots ich nie zrobił. Nie które z tych jednostek przypominają grafikę z Herosa 4, nie mogę się z nie którymi nie zgodzić.

AmiDaDeer PW
26 marca 2014, 17:13
Drogie Dzieci,

nick autora tych grafik brzmi: Axolotl.

Pozdrawiam,
Wasz Strasznik Hobbit

mitlandy PW
26 marca 2014, 17:25
Bardzo przepraszam, najmocniej przepraszam za zniekształcenie autora jednostek.

HobbitHobbitZniekształciłeś autora? W sensie zdeformowałeś mu ciało? ._.

Kammer PW
26 marca 2014, 22:24
Moi drodzy,

Axolotl, jak zwykle, tworzy zbyt pięknie. Czy ktoś mógłby wskazać mu właściwy kanon piękna? Z animacji poniżej najbardziej pasuje mi lisz (ale bez zakończenia jego szaty), reszta jest zbyt dokładna i ładna.

Pozdrawiam,
Kammer, Wasz lider Vori.

HobbitHobbitCopycat.

mitlandy PW
28 marca 2014, 17:16
Przepraszam zapomniałem dodać nick. Za zniekształcenie nicka.

snajpertv PW
31 maja 2014, 13:41
Pierwszy raz w życiu udało mi się zrobić jako taką jednostkę. Tak powstał:
Piaskowy robal

5 ataku
10 obrony
40 obrażeń
110 życia
10 prędkość
oraz
Pożeracz skał

7 ataku
12 obrony
60 obrażeń
150 życia
12 prędkość
strona: 1 - 2 - 3 ... 114 - 115 - 116 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel