Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zmiana nicka
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 13 - 14 - 15

Dark Dragon PW
1 lutego 2014, 20:28
Przychylam się do prośby. Nie tworzy to problemów z rozpoznawaniem użytkownika, więc... ta dam!

Arszonto PW
1 lutego 2014, 21:15
Dziękuję :)

Lord Xeen PW
8 lutego 2014, 22:46
Proszę p zmianę nicka.
Suchmistrz moje imię będzie,
Tak mi rzekł ksiądz na kolędzie.

Dark Dragon PW
8 lutego 2014, 22:57
Niestety, ksiądz tu władzy nie ma żadnej,
Zmiany nicka nie przeprowadzę marnej.

Lord Xeen PW
8 lutego 2014, 23:18
Może jednak zgodzisz się,
za butelkę albo dwie?

Lord Xeen PW
8 lutego 2014, 23:24
Meh ok :)

Dark DragonDark DragonDone.


Może zmiana ta niewielka,
za to ważne, że uszczelka
raz na zawsze zażegnana,
nie powala na kolana.

Kastore PW
19 marca 2014, 22:28
Mam prośbę dotyczącą usunięcia "_pl" z mojego nicka. Kiedy zakładałem konto rok temu nazwa "Kastore" była już zajęta, w dodatku przez osobnika, który nawet nie zaznaczył swojej obecności jakimkolwiek wpisem na stronie. Dodałem więc to nieszczęsne "_pl". Nie dość, że bez sensu to jeszcze brzydko wygląda. :P

Morglin PW
19 marca 2014, 22:41
Czyżby chęć zmiany była spowodowana tym, że w temacie "Uśmiechnij się" nazwałem Cię Kastorem, który jest Polakiem? :)

Co by nie nie było offtopu* (albo by go trochę zmniejszyć) to powiem, że przychylam się do prośby (chociaż moje "przychylanie" nie ma tu żadnego znaczenia :P)

*Na pieczonego krasnoluda! Jednak mi też się zdarza używać naleciałości z angielskiego. :/

Kastore PW
19 marca 2014, 22:48
Morglin, który jest goblinem:
Czyżby chęć zmiany była spowodowana tym, że w temacie "Uśmiechnij się" nazwałem Cię Kastorem, który jest Polakiem? :)
Nie, miałem już dawno złożyć tę prośbę, a Ty po prostu mi o tym przypomniałeś. :P

Edit:
Pan z zaawansowanym wodogłowiem:
Kastorze, zmień sobie na Kotora
Miau, jeszcze wyjdę na jakiegoś fanatyka Star Wars. :)

Irhak PW
20 marca 2014, 07:59
Kastratore :P:
Mam prośbę dotyczącą usunięcia "_pl" z mojego nicka.
Osobiście przychylam się do tej prośby (nick wolny), chociaż pozostaje jeszcze do rozpatrzenia czy Kastore_pl nie zakorzenił się za mocno i czy zmiana na Kastore nie spowoduje jakiś nieścisłości. O rozpatrzenie tego proszę kogoś innego ;)

Acid Dragon PW
20 marca 2014, 09:09
Sądzę, że przyrostek "_pl" ani nie jest częścią charakteru postaci, ani nie jest jakimś specjalnie istotnym identyfikatorem, więc z mojej strony zgoda.

AmiDaDeer PW
20 marca 2014, 12:48
A już chciałem proponować "Kastore bez pl"...

Drwal PW
20 marca 2014, 14:49
Część osób chyba nie pamięta, ale już jednego Kastore'a mamy w społeczności H3, jednego z twórców HotA, który chyba dość aktywnie wypowiada się na innych forach. Chociaż w sumie, Grota to coś odrębnego, wiec nikt nie powinien mieć kłopotu z rozróżnieniem. :P

Acid Dragon PW
20 marca 2014, 16:10
No cóż - jeśliby nick był oryginalny, to należałoby go zarezerwować dla tegoż człowieka, ale ponieważ to niezmodyfikowana wersja imienia postaci z M&M, to jednak nikt nie może mieć do niego prawa na wyłączność.

Na podobnej zasadzie pojawiło się już wielu fanów M&M o imieniu Sandro_czy Tarnum (w różnych wariantach).

Alamar PW
20 marca 2014, 20:25
Drwal:
już jednego Kastore mamy w społeczności H3
Zdecyduj się, czy chodzi ci o mężczyznę czy o kobietę. :P

@Kammel
Zgodnie z obietnicą post poleciał. :D


Co do nicka - nie lepiej Kastrat? :P

Acid:
Na podobnej zasadzie pojawiło się już wielu fanów M&M o imieniu Sandro_czy Tarnum (w różnych wariantach).
Ekhm! :P

AmiDaDeer PW
21 marca 2014, 02:17
drwal:
Część osób chyba nie pamięta, ale już jednego Kastore'a mamy w społeczności H3, jednego z twórców HotA, który chyba dość aktywnie wypowiada się na innych forach.
Widziałem go tylko na DF2. :P

Grodmar PW
7 grudnia 2014, 17:06
Witam, chciałbym zmienić nick na "Grodmar". Na JB mam taki, i dziwnie się z tym czuję. Z góry dzięki!

Dark Dragon PW
7 grudnia 2014, 17:34
Nie widzę przeciwwskazań, granted.

Lord Piorunów PW
21 lutego 2015, 19:16
Proszę zmieni mi ktoś nick na Kox Łucznik. Proszę. Z góry dzięki.

AmiDaDeer PW
21 lutego 2015, 19:42
Ode mnie jedyna zmiana, na którą się zgadzam, to "Lord Piorunów".
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 13 - 14 - 15
temat: Zmiana nicka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel