Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 52 - 53 - 54 ... 120 - 121 - 122

Alamar PW
17 marca 2014, 16:27
Podczas poszukiwań w necie, trafiłem przypadkiem na spis "głupkowatych" bohaterów z Marvela, więc postanowiłem sprawdzić, ile stworów z HoMM-a ma swych odpowiedników w uniwersum Marvela. Poniżej macie wyniki.
Jednocześnie większość, jeśli nie wszystkie te nazwy pochodzą z różnych mitologii, więc nie ma się co dziwić ich występowaniu tu i tam.

ogr, ptak gromu, cyklop, gremlin, gargulec, golem, naga, imp, gog, meduza, mantykora, pixie, jednorożec, feniks, ważka, bazyliszek, gorgona, Hail Hydra!

Morglin PW
17 marca 2014, 18:09
Pixie kogoś mi przypomina :P

Alamar PW
17 marca 2014, 19:02
No to teraz się uśmiejesz.

Morglin PW
17 marca 2014, 19:17
Skoro już jesteśmy przy amerykańskich superbohaterach:

"TOP 5 ŚMIERCI I REZUREKCJI W KOMIKSACH"

Alamar PW
17 marca 2014, 19:22
"No one dies tonight!!!"

Garett PW
19 marca 2014, 08:40
Diss na Bastion.

Morglin PW
19 marca 2014, 12:02
Rapsy:
jebiemy bastion, jebiemy bastion
a razem z nami Nekro też jebie bastion
jebiemy bastion, jebiemy bastion
chodź razem z nami mordo też jebać bastion



Wersy słabe, przy żadnym się nie uśmiechnąłem :/.

Warmonger PW
19 marca 2014, 12:25
To pewnie jeden z tych niedocenionych, niezrozumianych geniuszy.

Andruids PW
19 marca 2014, 12:48
Ej, niektóre są dobre : D
Cytat:
Już z dala widzisz mnie lunetą
Jebać Bastion!
Zajebie Ci świętego Graala
Monty Python!

Ogólnie utwór bardzo słaby i ciągłe "jebiemy_Bastion", albo "propsuj_Sandro" szybko staje się nużące, ale co kilka wersów pojawiają się tak zaskakujące rymy, że trudno się nie uśmiechnąć.

Morglin PW
19 marca 2014, 12:50
Cytat:
To pewnie jeden z tych niedocenionych, niezrozumianych geniuszy.
3228 łapek w górę i 163 w dół. Gdzie tu niedocenienie? ;p

Alistair PW
19 marca 2014, 16:43
To tylko świadczy źle o tych prawie 4 tysiącach chwalących.

Garett PW
19 marca 2014, 19:14
Morglin:
3228 łapek w górę i 163 w dół. Gdzie tu niedocenienie? ;p
Alistair:
To tylko świadczy źle o tych prawie 4 tysiącach chwalących.
Zauważcie, że to dość znany youtuber i wielu ludzi dało te prawie 4 tysie łapek w górę po prostu z przyzwyczajenia.
Morglin:
Wersy słabe, przy żadnym się nie uśmiechnąłem :/.
ANcientDRuids:
Ogólnie utwór bardzo słaby i ciągłe "jebiemy_Bastion", albo "propsuj_Sandro" szybko staje się nużące, ale co kilka wersów pojawiają się tak zaskakujące rymy, że trudno się nie uśmiechnąć.
Jak to Gimper w jednym z vlogów powiedział, on bawi się rapowanie i sam wie, że często są zwyczajnie słabe ale wrzuca by ludzie mu powiedzieli co jest nie tak, co poprawić itd. Jak powiedział Druid, ciężko się nie uśmiechnąć przy niektórych wersach ;).

Alistair PW
19 marca 2014, 19:47
Garett:
Zauważcie, że to dość znany youtuber i wielu ludzi dało te prawie 4 tysie łapek w górę po prostu z przyzwyczajenia.

To świadczy o jeszcze większej głupocie. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Fandor PW
19 marca 2014, 21:11
Świat schodzi na psy :P, już nawet w Heroes może grać byle kto.

Kammer PW
19 marca 2014, 21:41
Dajcie spokój. Ten utwór jest wybitny! Skutecznie wybija z dobrego nastroju i dołuje człowieka. To jebać_Bastion i propsuj_Sandro miażdźą swą powtarzalnością i monotonią.

Ale jeden pozytyw jest: dobrze określono Sandra (pr0 psuj, Sandro).

Swoją drogą, kiedy po raz pierwszy przeczytałem tytuł tego "dzieła" uznałem, że traktuje on o WoGowskim Bastionie, tym pustynnym. :<

Kastore PW
19 marca 2014, 22:05
Już nie wspominając o bezsensowności tego dissu. Autor powinien zrobić diss na samego siebie, że nie potrafi grać daną frakcją, a nie na frakcję, która nota bene jest jedną z tych lepszych, zwłaszcza biorąc pod uwagę aspekt ekonomiczny.

Morglin PW
19 marca 2014, 22:16
Kastore, który jest Polakiem:
Autor powinien zrobić diss na samego siebie
Przejrzałem jego kanał. Okazuje się, że zrobił również diss na siebie :P. Linku nie podam, bo kawałek prezentuje taki sam poziom jak "#jebać_bastion". Kto będzie chciał to sobie znajdzie.

Andruids PW
21 marca 2014, 11:44
To ja :C

Niedawno rozbawił mnie opis najsłabszej jednostki w Heroes III na tej stronie.
"Ale zaraz, ktoś tam idzie i on z radością powita chłopów w swoich szeregach. To oczywiście zły nekromanta." : D

Xelacient PW
21 marca 2014, 17:33
Cóż jeśłi chodzi o tego dissa to podobałby mi się bardziej niż powinien (a nawet zostawiłem komentarz autorowi).

Widocznie moja miłość do fandomowej muzyki dlatego, że jest fandomowa działa nie tylko w przypadku kucyków.

Garett PW
22 marca 2014, 12:55
Xel, autor dissu jest brony więc pewnie wyczułeś od niego znajome wibracje i dlatego ci się podoba. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 52 - 53 - 54 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel