Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 95 - 96 - 97

WalkerNSP PW
8 marca 2014, 20:51
To żeś błysnął Kammer ..
Poszukaj pare stron wczesniej to sie dowiesz ze nie dziala mi edytor ... dlatego jestem uzalezniony od checi innych.

Kammer PW
8 marca 2014, 21:02
No to kombinuj: potestuj poprzednie wersje, poszukaj jakiegokolwiek rozwiązania, reinstaluj, módl się o wydanie kolejnej wersji.

Albo czekaj cierpliwie. Szczerze wątpię, by Hobbit porzucił plany stworzenia magazynu map.

MinosKing PW
8 marca 2014, 22:14
Proszę uprzejmie link: http://www.speedyshare.com/qGSP2/Homm-III-Hota-Maps.rar

Znajdziecie tam pięć mapek nie są może one idealne, ale myślę że przydadzą się do pogrania ze znajomymi;]

PS: Bym by zapomniał dodać mapy powinny działać dobrze z wersją gry Hoty 1.3.1 i 1.3.2:P

WalkerNSP PW
10 marca 2014, 09:32
Podziękowania dla MinosKing !:)
Dzisiaj obadam te mapki sobie:)

Kammer.. myślisz ze nie reinstalował itd ? weź się ogarnij trochę bo na siłe próbujesz błysnąć.

Jeszcze raz dziękuje za gest dobrej woli ze strony MinosKinga.

galo11 PW
10 marca 2014, 13:21
Witam,

mam pytanie. Czy ktoś zna "kody" w HotA?
Mam problem, bo gram losową mapkę "G" i gram ją już ponad 6 miesięcy w grze i nagle zaczyna mi się crashować w pewnym miejscu, przy ruchu jednego z graczy komputerowych. Byłoby fajnie, gdyby istniał kod, który powodowałby eliminację któregoś gracza, żeby pozbyć się tego problemu. Ma ktoś jakiś pomysł? Szkoda mi porzucić ten scenariusz...

MinosKing PW
10 marca 2014, 13:29
WalkerNSP niema sprawy;]

galo11 są kody ale nie ma takiego który powoduje eliminację przeciwników. Zaś są na przejście całych scenariuszy lub na pokonanie w trakcie walki wybranego przeciwnika.

Moja drobna rada: Poszukaj w internecie kodów do Homm III SoD powinny być dobre również pod HotA. Lecz nie wiem czy jest sens ich używania bo tym tylko psuje się grę i dobrą zabawę przy tym:P

galo11 PW
10 marca 2014, 14:33
@MinosKing, dzięki.
Nigdy w życiu nie używałem kodów (w HoMM3 gram od momentu wydania ;)) i wiem, że one rujnują rozgrywkę, ale w tym wypadku nie porzucę scenariusza, któremu poświęciłem już kilkanaście godzin ;)

voncur PW
10 marca 2014, 20:42
Używasz HD moda?
Mi pomógł.
Zawsze możesz wczytać gre na wielu i go ręcznie załatwić.

galo11 PW
11 marca 2014, 14:00
@voncur, tak też zrobiłem, wczytałem grę i zagrałem jako ten gracz komputerowy, wyrzuciłem mu bohatera (wojsko zostawiłem w zamku), zapisałem i teraz jest OK.

indiana2002 PW
14 marca 2014, 08:50
Witam

Chciałbym się zapytać czy jak mam zainstalowanego woga to jak zainstaluje hota czy obie wersje będą działać.

PS: Prosiłbym o szybką odpowiedź

Morglin PW
14 marca 2014, 09:21
Nie znam się, ale skoro chcesz szybkiej odpowiedzi to proszę:

Jakiś stary post Hobbita:
Ekhm, WoG JEST kompatybilny z Hotą - to są dwa różne execi, a HotA nie podmienia żadnych plików podstawki, więc wszystko powinno być poprawnie.

MinosKing PW
14 marca 2014, 10:13
Indiana2002 jeżeli dobrze zrozumiałem to chcesz dograć Hotę do Woga?

Hm nie powinno być żadnych komplikacji w grze lecz pamiętaj o tym że by Hota działało poprawnie musisz posiadać również Homm III SoD;]

PS: Jak byś nie znał skrótu SoD to miałem na myśli Shadow of Death.

Acid Dragon PW
14 marca 2014, 11:00
Dodam tylko, że owszem, można zainstalować dwa dodatki razem, choć prawdę mówiąc, nie zalecałbym, gdyż np. pewne mody do WoGa, które modyfikują też oryginalne pliki H3 zmienią też te pliki dla HotA.

Tak, czy inaczej należy pamiętać, że elementów WoG nie będzie po uruchomieniu HotA, a elementów HotA nie będzie po uruchomieniu WoG. Nie da się "połączyć" tych dwóch dodatków.

AmiDaDeer PW
14 marca 2014, 11:07
SoD jest wymagany również na WoG-u. Komplikacje jednak istnieją - okazuje się że mapy Hoty wywalają WoG-a. Lepiej instalować zatem zamiast WoG-a Erę razem z patchem do Hoty. Będzie trzeba zaktualizować dział...

BTW, ten temat jest niepotrzebny, ale jak już istnieje, to wystarczyło pisać tylko tutaj.

voncur PW
14 marca 2014, 12:34
Mi wog przestał działać, hota śmiga aż miło, ale zostały pare rzeczy z WoG jak animowane drzewa i podczas tury kompa zamiast minimapy jest In God We Trust

Kammer PW
14 marca 2014, 17:03
Powszechnie zalecane jest instalowanie każdej platformy (VCMI, HotA, WoG, ERA, MoP) w osobnych folderach powstałych na bazie czystego SoDa.

Fandor PW
14 marca 2014, 17:07
Z tego co się orientuję, VCMI prócz modów (modów do woga) współpracuje z WoGiem bez żadnych problemów.

DarthDoman PW
15 marca 2014, 15:49
Dla chętnych wrzucam mapkę własnej roboty:

http://speedy.sh/zsUmF/HotA-Nine-Lands.h3m

Komentarze mile widziane. :)

Przy okazji mam pytanie dotyczące HotA. Czy da się zmodyfikować skille bohaterów takich ja np. Nauka, żeby miały jakieś dodatkowe właściwości np. +1 do podstawowych umiejętności?



AmiDaDeer PW
15 marca 2014, 16:03
DarthDoman:
Czy da się zmodyfikować
Jeśli się nie da na SoD, to na Hocie też nie. :P

BTW - czy pozwolisz na wrzucenie swojej mapy do nadchodzącego działu z mapami?

DarthDoman PW
17 marca 2014, 16:26
Pewnie, pozwalam.
strona: 1 - 2 - 3 ... 59 - 60 - 61 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel