Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [różne] Miasto bagiennych widm
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Warmonger PW
14 marca 2014, 14:26
^Tłumaczenie własne, proszę nie bić.

Axolotl nadciąga ze swoją armią bagiennych grzybków:










Źródło: df2.ru

Mitabrin PW
14 marca 2014, 15:51
Same defy wyglądają bardzo ładnie... wręcz przepięknie!

Problem jednak jest taki, że całość jest taka... mało ciekawa... Sam pomysł na miasto jest tak wtórny i oklepany, że mogłoby to być nowym wcieleniem starego projektu Kremlin, albo jakby się uprzeć, to nawet i nową wersją Grove...

Co prawda widać, że całość jest jeszcze w bardzo wczesnym stopniu rozwoju, ale mam wrażenie, że jak nie pojawi się jeszcze trochę urozmaiceń i bardziej nowatorskich pomysłów, to efekt końcowy nie będzie tak bardzo zwalał z nóg jak same defy z osobna...

Bychu PW
14 marca 2014, 16:22
Grafiki super, motyw też super... super oklepany :P

Jeśli miasto miałoby się pojawić, byłoby jak dla mnie odebrane jako pseudo Cytadela w bardziej baśniowym klimacie, ale i tak bym się ucieszył. Pozostaje trzymać kciuki za autora i mieć nadzieje, że coś jednak z tego będzie.

Pointer PW
14 marca 2014, 16:30
Hmmm... Cos miedzy Fortress, Grove, a jeszcze nie wiem czym... Ale pomysl calkiem fajny jak dla mnie. A wykonanie przepiekne!

mitlandy PW
14 marca 2014, 16:34
Wykonanie przepiękne bo zrobił to Axolotls. Ogólnie miasto jest przepięknie znaczy się jednostki:D

Daractive PW
14 marca 2014, 16:38
Hobbit za 3... 2... 1...
Nie no nawet ja muszę przyznać ze te kreaturki będą cholernie odstawać. Co nie zmienia faktu że wykonanie faktycznie świetne.
Rozwala mnie animacja śmierci przedostatniego stwora :D

Fandor PW
14 marca 2014, 16:38
Mi to wygląda na dużo ładniejszą wersję Preserve, tyle że tak bardzo ładniejszą, że jeszcze mniej Heroesową, Axeolotl jest genialnym grafikiem, jednak powinien pomyśleć nad czymś innym gdyż jego grafiki nie pasują do gry :/.

Kammer PW
14 marca 2014, 17:00
Miasto grzybów? Nuuudy. Co ono miałoby do zaprezentowania nowego? Jakaś fabuła została zaprezentowana (grażdankę zupełnie nie rozumiem). Jak dla mnie grzyby są nierozerwalnie powiązane z bagnami, a Cytadela wystarczy mi na takowe miasto.

A defy jak zwykle (zbyt) piękne.

Drwal PW
14 marca 2014, 17:26
Mi też się nie podoba, zwłaszcza pomysł. Nie widzę w tym mieście nic ciekawego. Zupełnie niepasujące jednostki do całej gry, fakt ładne, ale to zupełnie inny styl graficzny. Niech mu ktoś rzuci jakiś normalny pomysł na miasto, chyba że chcę cały czas robić miasta for fun.

Daractive PW
14 marca 2014, 17:29
Drwalu na podanej stronie (wprawdzie jest po rosyjsku, ale wystarczy jechać po tych rozwijanych cosiach, tam są obrazki) miał kilka całkiem niezłych pomysłów. A tak to miasto wyszło zbyt monochromatyczne.

avatar PW
14 marca 2014, 21:07
Chyba jestem jedyny, któremu to się podoba....

Andruids PW
14 marca 2014, 21:57
Baba Jaga jest cudowna : D

Kammer PW
14 marca 2014, 22:01
Lepsza była jej wersja pod Forge.

AmiDaDeer PW
14 marca 2014, 22:52
Zgadzam się z Wami wszystkimi!

Pointer PW
14 marca 2014, 23:32
Nie, Avatarze, nie jestes jedyny :-) aczkolwiek trudno oceniac wizje calej frakcji po zaledwie kilku jednostkach, ale mi tez sie generalnie podoba

Galius887 PW
15 marca 2014, 00:18
Kilka jednostek można by dać jako neutralne

Mad Hatter PW
15 marca 2014, 08:10
Mnie się podobają te jednostki, poczekam na panoramę miasta.

Warmonger PW
15 marca 2014, 08:19
Nie przekonują mnie niestety ani głosy, że "za ładne", ani tym bardziej, że mało oryginalne. Baśniowe stwory i przerośnięte grzybki to nie jest coś, co do tej pory widzieliśmy w Herosach, a zebrane razem tworzą jakiś motyw przewodni. Nie widzę tu żadnego podobieństwa do Cytadeli, a tym bardziej Grove.

Nie wiem, jaki pomysł byłby dla was wystarczająco oryginalny. Miasto dinozaurów, figur geometrycznych, czy czegoś równie wydumanego?

Trith PW
15 marca 2014, 08:49
Cytat:
Miasto dinozaurów, figur geometrycznych, czy czegoś równie wydumanego.
Czegoś mniej monotematycznego.

Pointer PW
15 marca 2014, 09:14
Co do miasta dinozaurow, to ja akurat jestem jak najbardziej na tak. Mam nawet pelna wizje jak mialoby wygladac, ale niestety, moj totalny brak zdolnosci graficznych uniemozliwia mi przelanie tych wizji na ekran. A znalezc kogos kto by to zrobil tak, jak ja to widze, jest rzecza niemozliwa. Pokazuje to fakt, ze nawet Kronverk, ktore ma juz wiekszosc roboty zrobiona stanelo w miejscu, bo nie ma komu zrobic ekranu miasta... Tym bardziej, wiec watpie czy kiedykolwiek ktokolwiek pomoglby zrealizowac mi marzenie o miescie dinozaurow, ktore na dodatek ni czorta nie bedzie pasowac do fabuly. Taka smutna prawda... :-( dlatego tym bardziej brawo dla Axolotla, ze ma pomysl, ale przede wszystkim, ze umie go zrealizowac w tak piekny sposob. Trzymam kciuki za to miasto.
strona: 1 - 2
temat: [różne] Miasto bagiennych widm

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel