Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [gra] Północ Południe Sztuka Strategii - mody
komnata: Jarmark Cudów

Mad Hatter PW
25 grudnia 2013, 16:13
Za zgodą Hubertus'a otwieram temat poświęcony modom do gry Północ Południe Sztuka strategii

Główny temat projektu PPSS chciałbym poświęcić ślinikowi gry oraz podstawowemu rozszerzeniu zaś w tym temacie będzie można omawiać pozostałe mody oraz będę prezentował listę dostępnych modów.

===========================================
Mody Roszerzające
===========================================
Mody które poprawiają grafikę lub dodają nowe elementy do gry.
Instaluje sie je poprzez rozpakowanie zawartości do katalogu z modem

VORI
Autorzy: Vori team (Mad Hatter, Eternal, Kammer);
Mod dodający nową rasę do gry, wprowadza 7 żołnierzy z 1 ulepszeniem oraz 2 kapitanów (czyli jak w Heroesie);
POBIERZ

Nowy Interfejs
Autor: Trith;
Poprawiony graficznie wygląd interfejsu oraz surowców.
Podgląd
POBIERZ

Zbalansowane statystyki
Autor:byzsla z forum: http://www.disciples.pl/;
Jak temat mówi zbalansowane statystyki niektórych jednostek, ogólnie strzelcy zostali osłabieni (bo byli za potężni) oprócz krasnoludzkich miotaczy i balisty ludzi którzy zostali wzmocnieni.
POBIERZ

===========================================
Mody Samodzielne
===========================================
Wykorzystują alternatywne możliwości silnika gry lub całkiem osobny temat.

Na razie są w planach i nie tylko ja za to się zabieram.

Eternal PW
30 grudnia 2013, 16:56
A prawda jest taka, że Mad Hatter zrobił Vori sam i umieścił mnie tylko symbolicznie. DLC jednak serdecznie polecam.
Poza tym, słyszałem, że tworzysz kolejne rozszerzenie, tzw. Solaris. Na jakim jest etapie tworzenia i jakie jeszcze miasta planujesz? Może miałbym kilka propozycji...

Kammer PW
30 grudnia 2013, 17:51
Nie mam pojęcia, jakim cudem nie zauważyłem tego tematu wcześniej.

Ogólnie gratuluję Mad Hatterowi postępów. I szczerze dziękuję. Bez Ciebie Vori w ogóle nie zaistniałoby. Jestem pewien, że Sztuka Strategii na trwale zagości w realiach Groty.

Fandor PW
30 grudnia 2013, 17:55
Można prosić o umieszczenie gry na innej stronie? Z mediafire nie mogę jej pobrać :/

Mad Hatter PW
3 stycznia 2014, 08:31
Eternal:
Poza tym, słyszałem, że tworzysz kolejne rozszerzenie, tzw. Solaris. Na jakim jest etapie tworzenia i jakie jeszcze miasta planujesz? Może miałbym kilka propozycji...

Solaris (inaczej Aztekowie) zostali już ukończeni tylko że nie są do tej gry ale do innej, mianowicie Tangros, mojej innej strategi turowej w którym szykuje się update graficzny i dodanie trybu RTS.

Sztuka Strategii- tak postanowiłem nazwać silnik gry (ogólna nazwa projektu zostaje bez mian) w wersji 0.2 dodam te artefakty ale w wersji 0.3 dzięki edytorowi modów będzie można stworzyć nie tylko Heroso-podobnego wyrobu ale również Disciplesa, więc jak pojawi się wersja 0.3 to również w tym temacie pojawi się : Disciples 4 Funs i Agara Wojna w dolinie czyli Disciples inszy według mnie :D

fandor510:
Można prosić o umieszczenie gry na innej stronie? Z mediafire nie mogę jej pobrać :/
Jaki preferujesz serwer?
Oprócz chomikuj.pl bo tam tylko 50MB na pobranie co tydzień!

EDIT
Jeden z moich testerów zaczął balansować statystyki to może je tu wrzucę i planuje dodać Miasto Żywiołaków jak prace nad 0.2 zaczną się wydłużać.

Mad Hatter PW
2 marca 2014, 16:18
Doszły zbalansowane statystyki od jednego testera z innego forum a ja sam zaczynam się brać poważnie za kolejną odsłonę swojej gry.
temat: [gra] Północ Południe Sztuka Strategii - mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel