Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy w newsach Groty
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Irhak PW
1 marca 2014, 21:56
Napisz news najpierw jako ukryty i dodaj galerię. Potem możesz dodawać grafiki prosto z głównej ;)

Warmonger PW
1 marca 2014, 22:07
No dobrze, ale na czym właściwie polega "dodawanie galerii"?

AmiDaDeer PW
1 marca 2014, 22:13
Nie jestem pewien czy możesz wstawiać grafiki do galerii, nie mając uprawnień do administracji działu, którego dany nius dotyczy... W każdym razie dodawanie galerii polega na dokładnie właśnie tym - tworzeniu nowej galerii w ramach niusa. :P
Try it now.

Warmonger PW
1 marca 2014, 22:23
Zapewne nie mogę :( Niech ktoś z uprawnieniami poskłada tego newsa do kupy.

Alamar PW
1 marca 2014, 23:00
Galeria jest - wystarczy kliknąć przycisk Nowy plik.

W każdym razie pliki już wgrane.

AmiDaDeer PW
1 marca 2014, 23:03
Jak się ma uprawnienia, to się ma przycisk. Ale Warmonger chyba nie miał. :P

Acid Dragon PW
1 marca 2014, 23:22
Hobbit ma rację - do galerii w tej chwili pliki wstawiać mogą administratorzy, albo autorzy podstron, aczkolwiek nie autorzy niusów. W sumie chyba to zmienię.

Kammer PW
21 czerwca 2014, 14:33
Acidzie, proszę, usprawnij dodawanie galerii. Nie byłem w stanie dodać galerii normalnie, tj. po wysłaniu ukrytego newsa nie pojawiła mi się pusta galeria z możliwością dodania nowych plików. Jako tako to rozwiązałem, ale nie wygląda to szczególnie wybitnie...

Alamar PW
22 czerwca 2014, 19:36
Skoro o błędach mowa, to Kammerze moze byś poprawił tego niusa, by był zrozumiały dla każdego czytającego, a nie tylko dla graczy DoC-a?

Hayven PW
13 sierpnia 2014, 18:17
Błąd natury nie tyle merytorycznej, co technicznej, ale w każdym razie:


Hayven PW
16 sierpnia 2014, 09:11
Błąd powtórzył się w nowinie "Dalsze informacje...".

Alamar PW
16 sierpnia 2014, 13:22
Błąd znany i spowodowany jest usunięciem komentarza. Na razie nic z tym nie zrobię, jak Acid czy Qui wrócą, to może się tym zajmą.
strona: 1 - 2
temat: Błędy w newsach Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel