Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Dlaczego źle być...
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Lili The Dragon PW
28 lutego 2014, 21:14
Dlaczego źle być smokiem?

1) Podstępni ludzie i elfy dają mi za małe daniny i skarbiec jest pustawy i nie ma się czym chwalić przed innymi smokami (smutek).
2) Elfy i ludzie myślą że mogą Cie hodować... i wcielać do jakiś armii!
3) Jak jesteś na diecie i chcesz zjeść krasnoluda to nigdy nie wiesz ile to tałatajstwo ma kalorii.
4) Jeśli już decydujesz się zeżreć krasnala to jego broda włazi miedzy zęby.
5) Krasnale chcą koniecznie zajumać twoją skromną kupkę złota i nie ma na czym leżeć (robią to nawet jak nie masz kupki złota!)
6) Lisze-o-martwych-mózgach chcą cię uśmiercać i ożywić jako kościanego smoka.
7) Łapiesz zgagę po zianiu ogniem/lodem czy pluciu kwasem.

Dlaczego złe być smoczycą?

Wszystko powyższe plus:
1) Zbierasz o wiele więcej rzeczy niż smoki np. kosmetyki czy stroje, a i tak krasnale chcą je ukraść.
2) Wydajesz fortunę na manicure i niszczysz go, bo akurat wtedy przybłąka się rycerz.
3) Wszyscy faceci się ciebie boją i myślą że ich zjesz (no przecież nie od razu!).

Lili

Garett PW
1 marca 2014, 11:35
Dlaczego źle być bezimiennym:
1._Ludzie się zastanawiają, dlaczego się przedstawiasz skoro jesteś bezimienny_(nie moja wina, że beztwarzowy słabo brzmi :/).
2._Inne rasy nie wiedzą, czy jesteś mężczyzną czy kobietą.
3._Sam tego nie wiesz :/.
4._Jesteś biseksualny(zależy od tego w kogo się zamieniłeś).
5._Fani Gothica chcą, żebyś uratował Myrtanę i wypędził bogów.
6._Nikt ci nie powie, że jesteś przystojny.
7._Na światło reagujesz gorzej niż wampir.
8._wszyscy ci mówią, że ich plagiatujesz.
9._Jak zdejmiesz maskę, to okazuje się, że nic tam nie masz, a do tego jeszcze twoja moc spada o 99,9%!
10._Jak lubisz wojny, to rodzina uznaje cię za czubka i próbuje zamknąć w jakimś grobowcu. :/

Galius887 PW
1 marca 2014, 15:47
Dlaczego źle być nawigatorem:
1)_Całe życie pływam statkiem, nie pamiętam jak to jest żyć na lądzie.
2)_Statek nie ochroni mnie przed smokiem
3)_Wiem czym jest magia, lecz mam problem z jej używaniem.
4)_Życie towarzyskie ograniczone jest do minimum.
5)_Muszę wysłuchiwać skarg i uwag kapitana, który na niczym się nie zna.
6)_Mimo że dookoła jest pełno wody, załoga rzadko się myje.
7)_Jestem banitą i na lądzie nie ma dla mnie miejsca.
8)_Okręt też jest mały.

Eggyslav PW
4 listopada 2014, 11:00
Dlaczego źle jest być Krzyżowcem/Paladynem

1. Zbroja jest ciężka, i trzeba ją ciągle polerować.
2. Broń też.
3. Twoje wojsko zaczęto traktować poważnie dopiero gdy przenosłeś się na Antagrich, a Anioły i Gryfy dołączyły do twojej armii.
4. Twój zakon jest zbyt biedny byś mógł pozwolić sobie na konia. Co najwyżej na kokosy, a'la Monthy Python i Święty Graal.
5. Smoki myślą że jesteś chodzącą konserwą.
6. W Katedrze w której mieszkasz są straszne przeciągi.
7. Śluby Czystości, czyli, nie pochędożysz sobie... :(
8. Podczas gdy inni rycerze dobrze się bawią na turniejach i podrywają damy dworu, ty musisz się umartwiać, ciężko trenować ciało i duszę i ogólnie żyć w ascezie.
9. Twoimi podkomendnymi są chłopi, CHŁOPI!!!
10. Zgodnie ze swoją przysięgą musisz ciągle bronić królestwo przed Demonami, Potworami, Smokami, Mrocznymi Elfami, Barbarzyńcami, Nieumarłymi, Kosmitami, Piratami, i innym tałatajstwem, i jak dotąd nikt ci za to nie podziękował.
11. Nikt nie traktuje cię jako godnego przeciwnika.
12. Ryzykując własnym życiem uratowałeś księżniczkę z wysokiej wieży? Patrz punkt 7.
13. Wszyscy naokoło oskarżają cię o fanatyzm religijny.
14. Zawsze na polu bitwy jakiś nierozgarnięty piechur, lub brudny chłop musi przydeptać ci pelerynę.
15. Masz jakieś 2 metry wzrostu, a twoja zbroja błyszczy się jak psu.... zęby, zgadnij, kogo wrodzy łucznicy obiorą sobie najpierw za cel?
16. Przez ten głupi hełm prawie nic nie widzisz.

Viking PW
4 listopada 2014, 11:27
Dlaczego źle być wikingiem?

1. Na północy zimno strasznie
2. Przez znaczną część roku słońce nie świeci
3. Jak już gdzieś pojadę na wczasy to wszędzie witają mnie zbrojni
4. Drakkar mały, chłopa w nim dużo, jak się wąż morski napatoczy to w ojczyźnie wdów i sierot nagle przybywa
5. ludzie jakieś zamki budują, których z chłopakami zdobyć nie umiemy
6. Możemy pływać gdzie chcemy, ale weź wysiedź w drakkarze przez pół roku...
7. Ludzie mnie oskarżają, że jestem psychopatą, a ja po prostu po paru miechach w drakkarze muszę rozruszać kości, a zbrojni przeszkadzają
8. Albo za demona mnie biorą po ciemku, choć rogi na hełmie są już u nas niemodne
9. Na magii to tylko jeden wróżbita w osadzie jako tako się zna
10. Jak zakładamy nowe państwo to możemy być tam panami tylko pod warunkiem, że się zasymilujemy
11. Jak się nam byt poprawi to mamy skłonności do tycia i trzeba się pożegnać z muskularną klatą
12. Czegokolwiek byśmy nie zrobili to i tak nie widzimy sensu w życiu, bo doskonale wiemy, że Ragnarok skończy sie remisem, a Yggdrasil spłonie

Ale za to co zjemy i wypijemy w Walhalli to nasze!

Hayven PW
4 listopada 2014, 17:42
Dlaczego źle być magiem?

1. Chodzisz w sukience
2. Masz brodę i chodzisz w sukience
3. Jakby tego było mało, to ta sukienka jest czerwona
4. Ludzie uważają, że zajmujesz się wyrobem kibli z wbudowaną instrukcją obsługi
5. Jakby tego było mało, sądzą, że jesteś tak stary, że nawet nie chce ci się z nich korzystać.
6. Jak nie zajmujesz się wyrobem podręcznych nocników, to próbujesz stworzyć człowieka. Z różnym efektem. No i zwykle twoi ludzie ze stali nie są zbyt kontaktowi.
7. Bawisz się smoczą krwią, bijąc na głowę sprawę owieczki Dolly.
8. Przekreślasz życie setkom ludzi (i zwierząt), mieszając ich z paskudztwami i tłumacząc to faktem, że popełnili różne zbrodnie. Jasne.
9. Boisz się umarlaków.
10. Boisz się ich tak serio, że musisz zawsze trzymać przy sobie kodeks maga z instrukcją nie-nekromanckiego postępowania. No i, rzecz jasna, nocnik.
11. Musisz liczyć manę skrupulatniej niż odchudzająca się kobieta kalorie.
12. Musisz marnować awanse na nieprzydatne zdolności, takie jak Sokoli Wzrok, bo pasują do magów.

Laxx PW
12 listopada 2014, 18:37
Dlaczego źle być Demonem:

1. Masz rogi - niszczysz futryny i meble w mieszkaniu,
2. Jesteś czerwony/pomarańczowy. Solarium nic Ci nie da,
3. Czuć od Ciebie siarką, co nie zapewnia powodzenia u płci przeciwnej,
4. Biegają za Tobą z wodą święconą i innymi specyfikami,
5. Nigdy nikt Ci nie dogodzi i wszystkiego będzie Ci mało,
6. Jesteś skazany na przegraną, bo jesteś ten zły,
7. W historii, której jesteś bohaterem masz tylko swoje "5 minut",
8. Cały plan zniszczenia świata, który knujesz, lega w gruzach,
9. W napisach końcowych nawet o Tobie nie wspomną,
10. Jak już giniesz, nie pojawiasz się w następnej części gry/filmu/opowieści.

Opracowane na podstawie Lord of Darkness z filmu "The Legend".

wielkiłofczy PW
20 listopada 2014, 09:37
dlaczemu źle jest być wielkim łowczym:
1.bo jesteś kolejnym z ulepszeń, które tak naprawde nic nie daje
2.bo make-up na twarzy jest pedalski i swędzi
3.bo cale dni spędzasz w lesie, a potem nie masz innych tematów podczas rozmowy niż- wiesz co wczoraj upolowałem? taaaaakiego bawoła!!! ale byłciężki więc nie przyniosłem...
4.bo mam głupią nazwe
5.bo kiedy zbrojni są o 50m od ciebie to pozostaje ci się modlić do sylanny
6.bo strzelasz tak szybko, że wystarczy jeden nieostrożny ruch by przeciwnik oberwał twoją ręką a nie strzałą.
7.bo tak wkurzasz przeciwnika tym strzelaniem, że wysyła na ciebie kule ognia, rozkłady, starożytne strzały itp.(nie mówiąc o połowie armii).

Sir Galuf PW
16 września 2016, 16:14
Dlaczego, źle być krasnoludem ze starego uniwersum:
1. Bo muszę słuchać rozkazów elfów (pół biedy, jeśli to jakaś piękna elfka, gorzej gdy rozkazuje Ci taki laluś jak np. Aeris :-/ )
2. Moi Ashańscy kuzyni śmieją się ze mnie, bo nie mam własnego zamku :(
3. Niektóre smoki mnie nie lubią
4. Mogę, tylko pomarzyć o tak fikuśnej brodzie, jaką ma np. Helmar

Turtle PW
16 września 2016, 18:47
Dlaczego źle być żółwiem:
1) Podróże to męka kiedy jesteś zmiennocieplny (nie każdy gad to ruchomy piec)
2) Kiedy już podróżujesz okazuje się, że w krainach wschodu robisz za pierwsze danie.
3) Nikt nie widzi w tobie potencjału wojennego, a już tym bardziej magicznego.
4) Kiedy już się tobą ktoś zainteresuje porywa cię i zamyka w akwarium.

Lord Baffourd PW
16 września 2016, 22:20
Dlaczego źle być Lordem Baffordem?

1. Byle nowicjusze w złodziejskim fachu wałęsają się po twojej posiadłości, jakby była jakąś misją treningową.
2. Masz wielu chętnych na swoje berło (rany, jak to brzmi)
3. Masz strażników mylących odgłos kroków z dźwiękiem wiatru
4. Masz kucharza kupującego wiktuały po najniższych kosztach.
5. Masz służących, którzy za opłatą sporządzają mapy twojej posiadłości.
6. Masz na głowie Ramireza i jego ściągaczy długów.
7. Przynajmniej jeden z twoich strażników jest zawsze pijany.
8. Masz dziurę w piwnicy, przez którą można łatwo się dostać do wnętrza.
9. Ojciec Karras nie zaprasza cię do Strażnicy Anioła.
10. Lord Gerwazjusz chce ci ukraść drzewa z ogrodu.

Dren PW
19 września 2016, 21:25
Dlaczego źle być MAGICZNYM Czarodziejem?

1. Bo ciągle ktoś przychodzi i prosi cię o jakieś magiczne świecidełka
2. Bo nie jesteś Valarem
3. Bo walka z niektórymi Smokami (aczkolwiek do Smoków nic nie mam) to udręka
4. Bo za często nachodzą cię bohaterowie prosząc o wzmocnienie swej armii
5. Możesz być łysy zamiast mieć piękną, zjawiskową siwiznę
6. Krasnoludy cię denerwują
7. Ktoś może cię wziąć za bezdomnego z tą brodą

Demon Bethrezen PW
17 listopada 2016, 18:59
Dlaczego źle być władcą Legionów Potępionych, Kreegan, diabłów, czartów, biesów, chochlików, gogów z magomami, inkubów (bardziej) i sukkubów (mniej <3) oraz całej tej ognisto-rogo-kopytkowej bandy z siedmiu piekieł?

1. Bo jest ich wszystkich za dużo, a i tak Wszechojciec vel Pan Bóg aka Zły Starożytny z Kosmosu złośliwie podeśle ci dziesięć razy tyle grzeszników przez swój niebiański portal. Odliczasz takim łaskawie ulgi za ich dobre uczynki, aby się tak nie męczyły biedaczki, a ci potem przyjdzie pies ogrodnika i stwierdzi, że w piekle każdemu po równo! Ustąpisz raz, to ubzdura sobie coś wtedy stary lokator z jakieś dawnej epoki i stwierdzi, że jednak nie, bo według pozycji trzeba. Robisz mu łaskę, to potem każdy wymyka się od terapeutycznych zajęć z łamania kołem i przerywa ci kąpiel w lawie swoimi postulatami. Ciepło wszędzie, pot się lepi, chochlik Maciej znowu zapomniał wezwać techników od wentylacji, a do ciebie stoi kolejka pięć milionów potępieńców, w tym połowa same orki i ogry. Po dwóch tysiącach nawet kawa z siarką nie pomaga.
2. Bardzo chciałbyś uczcić Boże Narodzenie lub dowolne inne święto religijne, ale nie wypada ci, bo jesteś na samej górze (samym dole?) hierarchii i wszyscy ci patrzą na magmową rękę. Potem tylko siedzisz sam w biurze i widzisz przez rtęciowe okno jak gogi wieszają chochliki na choinkach, bawiąc się w najlepsze. Jeszcze jakby Wszechojciec nie wysyłał ci tej rózgi, drań!
3. Boli pupsko. Siedź ceremonialnie na tym tronie nad jeziorem bulgoczącej lawy i zgrywaj pozory jak ci fajnie. Nie jest fajnie! Pani Szatan znowu coś mamrocze o zapomnianej rocznicy, Wszechojciec nie odbiera telefonu, trójząb gdzieś się podział, a ty udawaj spokojnego i zadowolonego.
4. Raz w życiu hakujesz portal do rzeczywistości i chcesz się wyżyć na urlopie, to ci jakiś Gelu skopie i tak bolącą już pupę.
5. Nick Światłonośca wcale nie brzmi dobrze na internetowym chacie i nikt cię nie rozpoznaje, a tytułować się oficjalnie jakoś nie wypada. Szczególnie, że strasznie ci wstyd i nie skończyłeś tego doktoratu z Zarządzania Piekłem dla Mrocznych Krasnoludów.
6. Musisz podpisywać płyty metalowych zespołów, podczas gdy twoje ulubione gatunki muzyczne to Gospel i Chiński Pop.
7. To wcale nie był bunt przeciw Stwórcy! Wypowiedziałem mu umowę i jeszcze zaskarżyłem o mobbing. Nawet odwołanie do drugiej instancji mu nie pomogło!
strona: 1 - 2 - 3
temat: Dlaczego źle być...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel