Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 51 - 52 - 53 ... 120 - 121 - 122

Fandor PW
20 lutego 2014, 21:55
Może nie do końca śmieszne, ale po raz kolejny Heroes III wszędzie:
<PLAMA PO KWASIE>

MitabrinMitabrinZ której strony nie patrzeć robienie sobie dowcipu z sytuacji, w której giną ludzie (szczególnie biorąc pod uwagę to, że są to wydarzenia bieżące) jest co najmniej niesmaczne. Ostrzeżenia żadnego na razie nie udzielam, ale radzę na przyszłość nie wrzucać do Groty wszystkiego co nawiązuje do (Ho)MM.

Garett PW
21 lutego 2014, 10:14
Żeby nie było, że nic śmiesznego nie wrzuciłem to macie:
Heroes na nonsensopedii
Cytat:
Heroes of Might and Magic: Strategiczne Zadanie
Bohater siedzi w namiocie, boi się wroga.
Kościstość nie jest w modzie, jest tylko jeden kościsty bohater.
...
Heroes of Might and Magic II: Wojna o Sukcesję
Prawdziwy przełom – bohater nie kryje się w namiocie przed wrogiem.
Bohater jest strasznie niedowartościowany: nie może nauczyć się wskrzeszać anorektyków, a barbarzyńca nie może być magiem.
...
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
Ludzie, którzy w poprzednich częściach zawsze dostawali wpierdol z powodu słabych wojsk, teraz mają najlepsze stwory pierwszego, trzeciego, czwartego, szóstego i siódmego poziomu, a niewymienione poziomy drugi i piąty także na przyzwoitym poziomie.
Wspaniała fabuła ogólna – wszystkie kraje rzucają się na sam kraik ludzi, zdobywają większość ich ziem, a tu nagle przychodzi córcia króla, robi jebut! i pokonuje wszystkich. W międzyczasie do ludzi dołączają elfy, czarodzieje i trupy.
...
Heroes of Might and Magic IV
Twórcy zaczęli rzygać powtarzaniem w kółko tego samego i postanowili wprowadzić parę nowości. W rezultacie miliony fanatycznych graczy, nie potrafiących przyjąć słowa „nowość” spisało twórców na swoją czarną listę. Zapoczątkowało to poniższe przełomy:
Przełom I – bohater chodzi, walczy i pada po pierwszym walnięciu małym mieczykiem w ogromnego smoka.
Genialna fabuła – wielka bitwa, dwa kawałki metalu dotykają się i nastaje pierdolnik. Pojawiają się kółka, przez które można przejść do nowego światu. Ta dam! Właśnie przeczytałeś intro gry.
Kościstość jest w modzie. Królowe, baronowe i inne ślicznotki poddają się najnowszym trendom.
Stworki stają się dzikie i zbuntowane, trzeba uważać na nie poruszając się na mapie, gdyż nie lubią bliskiego kontaktu z bohaterem. Są po prostu głodne i chcą zjeść konika naszej postaci, przez co musimy z nimi walczyć. Są jednak bardziej samodzielne i nie potrzebują pana by zwiedzać przerażający świat na zewnątrz zamku. Jednak z braku doświadczenia szybko giną.
Przełom jeszcze większy! Bohaterowie nie jeżdżą tylko na koniach. Bohater natury jeździ na zebrze.
...
Heroes of Might and Magic V

Twórcy bojąc się o H5, by nie spotkał go los H4, ustąpił fanatykom H3 i stworzył go na schemacie H3.
Jednakowoż są pewne nowości – tylko rycerze jeżdżą na koniach. Inne rasy załatwiły sobie własny środek transportu.
Genialna fabuła – Lord Demonów zakochuje się w ludzkiej królowej i, aby ją swobodnie dymać, zabija króla. Pewien nekromanta proponuje wskrzeszenie króla za kilka itemków, jakie mają magowie. W rezultacie królowa idzie wyrżnąć połowę magów, a sam nekromanta ma faktyczną władzę w imperium. W końcu jednak zabijają go: mały elfik, stary rycerz i przyjaciel króla oraz syn wielkiego arcymaga, któremu nekromanta i królowa skradli itemki. W międzyczasie dochodzi do nich Lord Demonów, co – całkiem zwyczajnie – zamienił się w mrocznego elfa.
...

I na koniec:



Drwal PW
21 lutego 2014, 10:49
Mitabrin:
Z której strony nie patrzeć robienie sobie dowcipu z sytuacji, w której giną ludzie (szczególnie biorąc pod uwagę to, że są to wydarzenia bieżące) jest co najmniej niesmaczne. Ostrzeżenia żadnego na razie nie udzielam, ale radzę na przyszłość nie wrzucać do Groty wszystkiego co nawiązuje do (Ho)MM.

Owszem było to kontrowersyjne, temat do tego też nieodpowiedni. Ale nie miałem wrażenia bym sam "ekran miasta" budził niesmak. Wręcz uważam za odpowiednie porównanie tzw. piekła (tak, tak 90% postrzega Inferno, a nie żadnych obcych z innej planety) do tego co się dzieje na Ukrainie. Tym bardziej że autor posta podkreślił że nie jest to śmieszne, ale w samym Inferno jest wiele podobieństw ze zdjęciem z Majdanu.
Usunąłeś zdjęcie, jestem w stanie zrozumieć. Można różnie to interpretować, będę bronił jednak fandora - była to tylko ciekawostka z jego strony i nie ma tu co grozić palcem.

HubertusHubertus Dając to w temacie humorystycznym właśnie nie podkreślił, so, your argument is invalid. Sprawa zamknięta

Garett PW
21 lutego 2014, 12:49
Ukryty polski w Skyrimie.

Mitabrin PW
21 lutego 2014, 23:09
Twitch Plays Pokemon

Dziwaczny event livestreamowy, w którym kontrolę nad grą posiadają widzowie z czatu (jak można się domyśleć przeprowadzana jest rozgrywka w pierwszą część Pokemonów). Wszędzie panuje niezły chaos i cała gra pełna jest osób chcących utrudnić za wszelką cenę rozgrywkę. Zapewne nie jest to zabawa dla wszystkich, ale mnie przez pierwsze 5 minut rozśmieszyło (i podziwiam autora tego eksperymentu).

Gdyby komuś się nudziło, to na angielskiej wikipedii jest długi wpis opisujący przebieg zdarzenia.


Zdarzenie w chwili pisania trwa 8 dni, 20 godzin i 42 minuty.



Alamar PW
24 lutego 2014, 15:13


Po lewej zmarły Owen, bohater Hammer Fall i mentor drużyny z MMX.
Po prawej Sareth, Mroczny Mesaja i przyszły wybawiciel/zguba Ashanu.

Znajdź różnice. :P

Nemomon PW
24 lutego 2014, 16:17
A ja myślałem, iż to jest porównanie którejś z postaci z MM oraz planeswalkera z MtG...

Garett PW
24 lutego 2014, 17:05
Wniosek:Sareth to reinkarnacja Owena.

Kammer PW
24 lutego 2014, 17:17

Przypadek.

Ja mam swoją teorię: Izka urodziła bliźnięta. Sareth pozostał w swym czasie, a jego brata bliźniaka "coś" porwało o czterysta lat wstecz.

Irhak PW
24 lutego 2014, 17:38
Coś? To proste - Asha i Pustka :P

Alamar PW
24 lutego 2014, 17:59
Cytat:
Ja mam swoją teorię: Izka urodziła bliźnięta. Sareth pozostał w swym czasie, a jego brata bliźniaka "coś" porwało o czterysta lat wstecz.
"Wyjaśnienie" jest całkiem proste: Z jednej strony Xana krzyczała Sarethowi do ucha, z drugiej Leanna, a z trzeciej tatuś, by użył Czaszki Siódmego Smoka. Sareth miał tego dość, więc powiedział "Screw this, I'm out of here!" i użył Czerepu, by przenieść się w czasie, a tatusiek i Ashan niech sami sobie radzą.
Przy okazji miał dość Leanny, więc wysłał ją podczas podróży daleko w przeszłość, by wylądowała w mieście Volos. Porzucona kochanka przysięgła zniszczyć wszelką miłość.
Sareth zaś wylądował w czasach przed Drugim Zaćmieniem, zmienił imię na bardziej swojskie, Owen, ukrył Czerep na odległej wyspie, a sam zaczął wesołe życie awanturnika, bez żadnych przeznaczeń czy nachalnych demonów.
A Xana... to już inna historia... w każdym razie spotkała samą siebie. :P

Kammer PW
24 lutego 2014, 18:54
Alamarze, świetny pomysł!

Mając M&MX mogę znaleźć Czerep i z jego pomocą cofnąć się w czasie o trzy tygodnie, napisać doskonałą kartę postaci, wygrać wczoraj konkurs, dostać za jakiś tydzień M&MX, w którym będę mógł znaleźć Czerep i cofnąć się w czasie, by napisać kartę... :P

Alamar PW
1 marca 2014, 23:37
Rozmowa wynikła z mechaniki MMX, gdzie w Świętym Gaju, aby przejść przez wodospad, potrzeba Błogosławieństwa Shalassy (Smoczycy Wody):

- Jakby padał deszcz, to też bym musiał mieć błogosławieństwo Shalassy, by wyjść na zewnątrz?
- Ciesz się, że Ylath [Smok Powietrza] pozwala ci oddychać.
- A Sylanna [Smoczyca Ziemi] chodzić?
- A Urgash istnieć.

Hayven PW
2 marca 2014, 09:24
Kammer:
Mając M&MX mogę znaleźć Czerep i z jego pomocą cofnąć się w czasie o trzy tygodnie, napisać doskonałą kartę postaci, wygrać wczoraj konkurs, dostać za jakiś tydzień M&MX, w którym będę mógł znaleźć Czerep i cofnąć się w czasie, by napisać kartę... :P

Mając M&MX mogę znaleźć Czerep i z jego pomocą cofnąć się w czasie o:

a) trzydzieści lat i wydać M&M Book One zanim zrobi to Pan JVC, po czym zbić fortunę na wydawanych przez siebie kolejnych grach z sagi, które przetrzymywałbym na zabranym z sobą sprzęcie i spożytkować ją na naprawienie wszystkich bugów oraz pociągnięcie starego uniwersum (jednak H5 zostawiam takie, jakie jest!) ;)
b) siedemnaście lat i założyć pierwszy polski wortal o Heroes of Might and Magic i nazwać go Wieżą Arcymaga
baa) jedenaście lat z hakiem, przyjąć nick Acid Dragon po czym założyć Kwasową Grotę ;)
c) czternaście/piętnaście lat i odradzić NWC wycofanie Forge z AB
cap) trzynaście/czternaście lat i wręczyć NWC gotową grę MM8 oraz HC, dzięki czemu mogliby skupić się na stworzeniu pięknej czwartej części serii HoMM
---
d) osiemset siedemdziesiąt siedem lat i odradzić Bolkowi Krzywemu dzielenie kraju :P

AmiDaDeer PW
2 marca 2014, 10:11
Ja bym cofnął się do czwartku i jeszcze raz wtrążolił pączki.

Andruids PW
2 marca 2014, 16:26
@Alamar
-A Malassa k҉̰͉̤̳̻ŕ͕̗ǫ̝̹̦̯̮͔̖͘͠c̴̼z̧̨̗̥̘ͅy̷̵̰͉͕̩̭̲̜̳͠ć͏̼̞̼̤̮͕̱͘ ̵̲̘̹͔̥̭͖͡w̗̗̻̲̠̞͢ͅ ͎̰̺̙̗̪ć̩̖͙͘í͏̦̀e̸͉͙̭͜͝m҉̗n̖͈̤͉̲̰͎ͅo̸̫̝͖̤̣͕ͅͅś̵̼̦̠̘͞ͅc̸̜ͅi҉̴͍͕͍

EDIT: Co to za mroczny smok mi zjadł część posta? Trzeba już było całego : p

Wymiana zdań, jaką przeczytałem bodaj w komentarzach, tudzież na forum odnośnie MMX:
-Ma za dużo kolorów!
-Właśnie, jak ja ostatni raz grałem w Might and Magic, to wystarczył mi cyjan i magenta : D

Alamar PW
7 marca 2014, 20:40






Andruids PW
7 marca 2014, 20:58
@Alamar <3 Gdzie można takie kupić? : p To plastelina, plastik, czy jakiś inny materiał?

Irhak PW
7 marca 2014, 22:26
Wygląda na smocze kości made by krasnolud Acid :)

Nerevar PW
7 marca 2014, 23:59
Cytat:
Gdzie można takie kupić? : p To plastelina, plastik, czy jakiś inny materiał?
Od autorki. Figurki to przeróbki tych z serii Littlest Pet Shop, więc plastik.
strona: 1 - 2 - 3 ... 51 - 52 - 53 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel