Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Komiks o Kwasowej Grocie
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

Mitabrin PW
29 marca 2012, 21:20
Jakiś, dłuższy już czas temu w gronie strażniczym pojawiła się kłótnia (co prawda kłócimy się mniej więcej raz na tydzień, ale ta była wyjątkowo duża i uczestniczyło w niej bardzo wiele osób). Komiks ten narysowałem niedługi czas po jej zakończeniu jako satyryczne podsumowanie, które miało rozluźnić sytuację. Komiks miałem opublikować jakiś czas po zakończeniu kłótni, ale zupełnie o nim zapomniałem i robię to dopiero teraz.









Jeśli rozumiesz powyższy obrazek, to dodaj sobie + 3 do charyzmy


Osoba, która wskaże nawiązanie do pewnego filmu wygra ode mnie jakąś nagrodę niespodziankę, czy coś...

vinius PW
29 marca 2012, 22:26
Dr Strangelove.

Nawiasem mówiąc, chyba to już publikowałeś gdzieś? Przynajmniej przez chwilę :P.

EDIT: oj tam oj tam.

Irhak PW
29 marca 2012, 22:33
Możliwe, że widziałeś mając dostęp, AKOLITO :P

EDIT - a jednorożce giną :P

TopFunny525 PW
31 marca 2012, 15:28
Gratulacje. Udany komiks. Jeszcze lepszych nie widziałem:). PS. Zamierzasz dalej je kontynuować czy na bombie jądrowej zrzuconej przez smoka się wszystko skończyło?:D.

Irhak PW
31 marca 2012, 15:44
Mnie bardziej ciekawi czemu bomba atomowa, a nie jakieś kule ;)

Mitabrin PW
31 marca 2012, 16:23
Cytat:
Zamierzasz dalej je kontynuować czy na bombie jądrowej zrzuconej przez smoka się wszystko skończyło?

Jak będę miał trochę wolnego czasu i jakiś dobry pomysł, to kontynuacja oczywiście będzie. Poza tym wciąż mam w połowie dokończony scenopis trzeciej części komiksu o nieumarłych i parę jeszcze nie opublikowanych drobiazgów, których nawet nie chce mi się szukać...

Cytat:
Dr Strangelove.

Mógłbyś co najmniej podać pełen tytuł. ;) Następnym razem dam chyba jakąś mniej oczywistą aluzję... Poza tym nawet nie wiem jak cię nagrodzić... komiksu o KB na pewno nie narysuję. :3

RabicanRabicanZawsze możesz stwierdzić, że nagrodą jest Twój pocałunek.

vinius PW
31 marca 2012, 22:33
Cytat:
Mógłbyś co najmniej podać pełen tytuł
Skoro "co najmniej" to pełny tytuł, to czym jest "co najwyżej"? Zresztą, nagroda musi być, to było przyrzeczenie publiczne i na to są paragrafy!

Mitabrin PW
1 kwietnia 2012, 00:07
Naszła mnie lekka wena, więc masz swoją nagrodę viniusie... występujesz w moim komiksie. :3
Co prawda stworzyłem nową najkrótszą pracę, ale to akurat takie miało być. :)






Osaka to Lord Pawello jakby co. ;)

Andruids PW
18 lutego 2014, 03:58
Osaka jest olev <3

A komiks strasznie uroczy. Tchnie takim oryginalnym poczuciem humoru, jakie ma się w młodości, kiedy nie jest się jeszcze tak krytycznym dla swoich pomysłów. No i widać, że to parodia. Szkoda, że kilka linków wygasło. Wpadł mi do głowy pomysł, kiedy zobaczyłem ostatni kadr twojej sagi. Na rezultat nie trzeba było długo czekać. Jeśli Ci to nie przeszkadza, potraktuj go jako bardzo-bardzo skromny wyraz uznania.


Mitabrin PW
18 lutego 2014, 16:07
Twój fanart tak mnie wzruszył, że aż w końcu wszystkie komiksy przeniosłem na serwer Groty. Niestety okazało się, że Dzieje Złych Czarnoksiężników nie zostały przeze mnie zachowane i musiałem je przerzucić prosto z Imageshacka (tracąc przy tym jedno z okienek). W zamian z kolei dodałem jedno dodatkowe okienko do drugiego poradnika, które oryginalnie było pierwszym okienkiem do części trzeciej, ta jednak nigdy nie wyszła.

Poza tym aż się przestraszyłem, gdy zdałem sobie sprawę, że praktycznie wszystkie żarty z pierwszego komiksu (i w sumie z paru kolejnych też) są zupełnie nie do zrozumienia dla nowszych grotowiczów...

Przy okazji - macie tutaj jeden z komiksów, które nigdy nie zostały opublikowane - LINK. Komiks odnosi się do jakiegoś tam starego wywodu Acida.


@edit - przebrzydła autoreklama
Komiksów co prawda od jakiegoś czasu nie robię, ale polecam obejrzeć moje filmy animowane.

Andruids PW
18 lutego 2014, 16:26
Nie no, niekoniecznie wszystkie. Wystarczy trochę posiedzieć i poczytać, żeby rozpoznać niektóre gęby i bolączki : p Nie chcę już więcej kadzić, ale po tym poznać dobrą parodię.
Ponadto cały czas zastanawiam się, czemu nie zasugerowałeś się swoim własnym pomysłem i nie pisałeś drukowanymi literami. Każda napisana w ten sposób przez ciebie kwestia wygląda bardzo dobrze - jest automatycznie czytelna i hm... komiksowa. Wiem, minęło wiele wiosen i pewnie pismo też Ci się poprawiło, ale gdybyś jeszcze rysował komiksy, to proponuję taką właśnie drogę : )

@edit: Widziałem. Są straszne i teraz boję się spać.
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: Komiks o Kwasowej Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel