Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 95 - 96 - 97

grajcownik PW
2 lutego 2014, 16:51
Shin0bi- dzięki za odp. Ja zagrałem ta mapę jeszcze raz i już Dargem siedział grzecznie cała grę w swojej Przystani.
Skończyłem opis 2 kampanii:
http://grajcownik.pl/gry-strategiczne/heroes-3/hota-horn-of-the-abyss/postrach-morz

Uważam, że HotA Crew zrobiło kawał dobrej roboty w sensie technicznym, teraz programiści powinni skupić się na naprawianiu bugów, w tym czasie niechaj intensywnie pracują twórcy map.
Przydałyby się nowe kampanie i może jakiś nowy zamek.
W sensie nowych artefaktów i lokacji na mapie myślę, że już wystarczy tych nowości. HotA przypadła mi do gustu bardzo mocno, w przeciwieństwie do WoG.
Jedyne co mi się nie spodobało to niepotrzebna zmiana wizerunku Halabardników i Orków.

rtx PW
2 lutego 2014, 17:08
Orkowie wyglądali jak krytycznie rozpikselizowane ziemniaki.
Jedyne co mi się nie podoba w obecnej wersji, to rogi u ulepszonego gościa.

AmiDaDeer PW
2 lutego 2014, 17:36
Zauważyłem że powiadomienia o błędach gubią się w ogólnej dyskusji. Dlatego specjalnie założyłem temat poświęcony błędom. Tam należy zgłaszać wszelkie problemy.

galo11 PW
2 lutego 2014, 17:54
@Hobbit, będziesz to raportował na HC? Pytam, żebym nie tworzył dubli i zgłaszał i tu i tam w razie czego.

AmiDaDeer PW
2 lutego 2014, 18:47
Tak zamierzam. Może też uda się namówić HotA Crew do zaglądania do tego tematu.

WalkerNSP PW
2 lutego 2014, 19:08
Mam pytanie :)
Co sie bardziej opłaca nosić ?
Buty obieżyświata czy Buty Przyśpieszenia ? (jedne niweluja kary, drugie dodaja wiecej pól ruchu )


AmiDaDeer PW
2 lutego 2014, 19:10
Powiedziałbym że buty obieżyświata. Chyba że ma się już znajdowanie drogi na poziomie mistrzowskim, to wtedy buty przyśpieszenia.

grajcownik PW
2 lutego 2014, 20:41
Jeżeli mamy jedne i drugie buty to można wykorzystać obie pary "jednocześnie".
Na noc (przed końcem tury) zakładamy Buty Przyspieszenia, a rano (przed rozpoczęciem ruchu) zakładamy Buty Obieżyświata.

Buty Przyspieszenia "działają" tylko przed rozpoczęciem ruchu, spróbujcie je ściągnąć podczas gry, to punktów ruchu nie ubędzie, dopiero na następny dzień będzie ich mniej (podobnie jest np. z szybkością najwolniejszej jednostki w armii Herosa). Buty Obieżyświata działają "na bieżąco". Tak więc można w 100% wykorzystać zalety obu par butów, mając tylko 1 miejsce na aktywne buty (minus taki, że trzeba się naklikać).
A które lepsze... zależy od terenu po którym chodzimy oraz umiejętności znajdywania drogi.

Protek321 PW
2 lutego 2014, 23:32
Czy mógłby mi ktoś pomóc, ponieważ przy instalacji HotA wyskakuje mi komunikat: Files from Heroes III are missing. Please reinstall Heroes III.

AmiDaDeer PW
2 lutego 2014, 23:37
Przeinstaluj Heroes 3, a potem zainstaluj na to Hotę. :P

Protek321 PW
2 lutego 2014, 23:38
Aha dziękuję.

WalkerNSP PW
3 lutego 2014, 21:25
Kolejny raz zapytam :) jak tam mapka ??

voncur PW
9 lutego 2014, 02:35
Zauważył ktoś może dziwną sprawe? Np. tutaj
Zobaczcie co pisze w informacjach o scenariuszu a brązy player
[HotA] When Seas Were Deeper.h3m

AmiDaDeer PW
9 lutego 2014, 02:43
Pardon, ale mógłbyś jaśniej? Patrzę na opis scenariusza, na zdarzenia czasowe i nie widzę niczego dziwnego w edytorze...

voncur PW
9 lutego 2014, 02:46
Gracz brązowy jest confluxem, ale wszedzie jest jako cove xD
Ciekawe, czy to bład scenariusza czy pozostałosci po kodowaniu miasta

AmiDaDeer PW
9 lutego 2014, 03:07
Ach, myślałem że mówisz o czymś w edytorze map...

Istotnie, jakiś dziwny błąd. O tyle nieprzyjemny, że bohaterowie wciąż są z Confluxu. Zobaczę czy już informowano o tym bugu.

voncur PW
9 lutego 2014, 03:31
Podejrzane, więc zgłosiłem.
Jak dla mnie, to ta mapka chyba na starej wersji hoty była, gdzie cove zastepowało conflux.
Wiec wydaje mi się do wada mapki, ale nie bylem pewien, to pokazałem tutaj

Gravius PW
9 lutego 2014, 12:23
abstrahując od problemu... Pisze się "jest napisane" o.O

voncur PW
9 lutego 2014, 14:55
napisuje się problem?
Myślałem że pokazuje, no ale co ja wiem xD

Gravius PW
9 lutego 2014, 15:02
ee... chyba Cię nie rozumiem :P

chodziło mi o to, iż powinno być napisane 'zobaczcie co jest napisane w informacjach o scenariuszu'. ^^
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel